Безкоштовна доставка Rozetka + Prom
Мишка A4Tech G9-500F-1 - зображення 4
Мишка A4Tech G9-500F-1 - зображення 1
Мишка A4Tech G9-500F-1 - зображення 2
Мишка A4Tech G9-500F-1 - зображення 3
Мишка A4Tech G9-500F-1 - зображення 4
Мишка A4Tech G9-500F-1 - зображення 1
Під'єднання
Розмір миші

Мишка A4Tech G9-500F-1

Код:  577789165

Є в наявності

810

761

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 127  x 6
Оплата частинами від ПриватБанк
ПриватБанк
від 254  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 254  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 254  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 254  x 3
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 254  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 254  x 3

Колір: Чорний

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплатити частинами від Rozetka, Оплата під час отримання товару, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, Оплата на рахунок продавця, Оплата частинами від ПриватБанк, ОТП Банк: Оплата частинами, А-Банк. Плати частинами, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Покупка частинами monobank, Передплата на картку продавця, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 12 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Ведмедик A4Tech G9-500F-1 (4711421859448) - це ідеальне рішення для тих, хто цінує надійність і функціональність у повсякденному використанні з ноутбуком. Завдяки своїм класичним формам і високому якості матеріалів, цей ведмедик забезпечує комфорт під час довготривалої роботи.

Однією з головних переваг ведмедика A4Tech G9-500F-1 є її бездротове підключення за допомогою USB адаптера 2.4 ГГц. Ви можете насолоджуватися стабільністю з'єднання на відстані до 15 метрів без затримок та конфліктів, що додає зручності під час роботи, навчання або розваг. Енергозбережна технологія значно збільшує інтервалі між замінами батарей, пропонуючи до 12 місяців роботи від одного елемента живлення типу AA.

Ведмедик має високоточний оптичний датчик з роздільною здатністю до 1200 dpi, що забезпечує точність і плавність рухів на будь-якій поверхні. Завдяки чотирьом функціональним кнопкам, серед яких фірмова клавіша підвійного кліку , ви зможете виконувати більше дій швидше та ефективніше.

Однією з унікальних особливостей A4Tech G9-500F-1 є програмне забезпечення Office Shuttle , що дає можливість легко робити скріншоти, використовувати електронне перо, а також симулювати клавіатуру/мишу. Функція прокручування 4D дозволяє зручно переміщуватися по сторінках з мінімальними зусиллями.

Ведмедик також підтримує технологію Smart Wireless SoC , яка включає професійний чіп, що знижує втрати в цепочці та рівень перешкод. Крім того, активується автоматичне енергозбереження з 4-рівневим режимом сплячки, який увімкнеться через 20 секунд бездіяльності, що є важливим для оптимізації витрат енергії та збереження ресурсу батареї.

Цей пристрій має компактні розміри 105×67×39 мм і стильний чорний колір , що робить його чудовим доповненням до будь-якого робочого простору. Ведмедик A4Tech G9-500F-1 — це висока якість та інноваційні рішення в одному пристрої, що безумовно стане незамінним помічником у вашій щоденній діяльності.

Характеристики

Під'єднання
Розмір миші
Живлення (для бездротових)
Колір
Кількість кнопок миші
Розміри (Ш x Д x В)
  • 105×67×39 мм мм
Тип датчика
Максимальна роздільна здатність сенсора
Гарантія
  • 12 місяців

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.48/5
на основі 71 відгук
  • 5 зiрок
    47 оцінок
  • 4 зiрок
    10 оцінок
  • 3 зiрок
    4 оцінок
  • 2 зiрок
    4 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Сергій К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Задоволений. Відмінно працює на різних поверхнях...

  • Тетяна Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Розетка, звʼяжіться зі мною.
    В останньому моєму замовленні мала бути ця мишка. А ви надіслали килимок. Мишки не було.

  • Владислав Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Замовляв в вересні 2021.
    Станом на зараз почав глючити скрол.
    В цілому на 4 роки мабуть хороший варіант. Замовлю ще

    Переваги:
    Адекватна ціна
    Недоліки:
    З часом глючить скрол
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Мишка A4Tech G9-500F-1

Відео розпакування від покупця