Що таке бездротові миші

Комп'ютерні бездротові миші — товар, який щільно увійшов у побут сучасного користувача. Складно уявити просунутого користувача, що має в арсеналі дротову мишку. Відсутність проводів — важлива перевага, що впливає на комфорт використання. Передусім, мало кому сподобається, нехай навіть невеликий, дротик, що постійно потрапляє під руку.

Зручність такої продукції також виражена компактністю й легкістю. Не можна не сказати і про простоту застосування. Вона дуже просто під'єднується й не дає збоїв, на відміну від свого найближчого кабельного родича, який виривається з usb-порту за найменшого неправильного руху.

Перевагою цього пристрою називається мобільність. Дійсно, вони більш рухливі, адже не обмежені довжиною шнура. Пересуваються незалежно від будь-чого. Ця можливість зумовлює вільне переміщення площиною стола й інших поверхонь. Особливо це практично для художників початківців, які практикуються малювати не за допомогою планшетки, а саме мишею.

Такі комплектуючі характеризуються більш тривалим терміном експлуатації. Вони вкрай стійкі до зносу. Якщо ж дротові варіації цілком і повністю залежать від дротів, і найменше пошкодження призводить їх до неробочого стану, то з бездротовими мишами справи йдуть більш оптимістично.

Основний функційний механізм криється всередині. Здебільшого він підлягає ремонту. Якщо ґаджет перестає працювати — найчастіше проблема полягає в нано-датчику. Його можна лагодити навіть вручну, якщо мати достатні знання в цій сфері.

різновиди

Щонайперше, потрібно розділити моделі за принципом роботи. Найбільш практичними вважають варіації, що працюють на батарейках. Такий вибір забезпечить максимальну мобільність і можливість працювати з інструментом далеко від цивілізації, не обтяжуючи себе додатковим інструментарієм як зарядний пристрій. Батарейки за необхідності замінюються. Містяться вони в нижній частині конструкції. Цей блок найчастіше закручений на два невеликі гвинтики, які досить легко відкручуються. Згідно з відгуками виробників світових брендів, на одній парі можна працювати від двох днів до повного тижня. Однак, попри це, досвідчені користувачі запевняють, що двох батарейок вистачає на більш тривале використання, іноді навіть на місяць і більше. Це буде залежати від частоти експлуатації.

Є і акумуляторні примірники. Вони працюють на заряді батареї, що заряджається від спеціального зарядного стакана. Він, і собі, черпає енергію від електричної мережі. Вважається, що такі модифікації вигідніші в плані економії.

Весь товарний ряд розділяється за цільовим призначенням. Найпопулярнішими з асортименту продукції називаються ігрові бездротові миші або dpi. Досвідчений геймер знає, що в процесі активної гри, особливо це стосується шутерів, периферійне устаткування відіграє найважливішу роль. Саме від нього залежить успіх партії. У цьому разі, агрегат відповідає за процедуру наведення і стрільби. Ця дія має здійснюватися без перешкод, мишка має бути рухливою й не гальмувати.

Правила догляду

Найважливішим аспектом є килимок. Він стане в пригоді, як для дротових модифікацій, так і для варіантів без дроту. Захистить апарат від таких чинників, як пил та інші забруднення. Найчастіше бруд забивається в датчик, що заважає йому реагувати на поверхню. Також це може призвести до зносу.

Очищаються вони досить легко. Для цього підійде спиртовий розчин, зроблений власноруч у домашніх умовах або куплений у спеціальному магазині. Також вони часто йдуть у комплекті.

Залежно від місця забруднення, застосовуються ватяні палички або диски. Якщо місце важкодоступне — краще користуватися довгастим тонким предметом, якщо ж навпаки — то підійдуть і спонжики.

Більшість моделей, навіть міні-варіації можна протирати вологою серветкою. Це ніяк не вплине на працездатність пристрою. Після цього, місце навколо ніжок очищається за допомогою звичайної зубочистки. Килим також треба доглядати. Його краще обтирати мікрофіброю.

Обрано 4000 товарів

Показати ще