Сьогодні багато користувачів ПК бажають мати ноутбуки з Mac OS, які містять начинку з операційною системою від Apple. Такі вироби дивують високою працездатністю і привабливим дизайном. Сучасні технології дають змогу перенести внутрішні параметри з Мас ОС на стандартний продукт. Обрати такий пристрій не просто, тому що не всі моделі можуть функціонувати зі згаданою операційною системою.

Проблеми ноутбуків з Mac OS, що спливають

Багато моделей не працюватимуть із Мак ОС. Є ризик, що певні компоненти техніки можуть відмовитися працювати і призвести до небажаних пошкоджень. Крім того, якщо потрібно встановити продукт на виріб, то це являє ще більшу проблему, оскільки, якщо на ПК допускається змінити конфігурацію на сумісну, то з ноутбуком цей варіант не пройде.

Для процедури потрібне обладнання з сумісним процесором. Така система може приймати процесори від Intel групи Atom і Core. Продукт обов'язково має підтримувати Ivy Bridge і набір конструкцій SSE. У разі, якщо на персональному комп'ютері використовується інший формат, то встановлення небажане.

Сумісність із продукцією AMD невелика, можливо примусово змусити функціонувати з таким процесором, але водночас робота може бути не стабільною. З'являється велика проблема перевантажень і поломок. Треба застосовувати флеш-накопичувач обсягом не менш ніж шістнадцять Гб. Встановлення потребує певної кількості часу, тому доведеться почекати приблизно від чотирьох до шести годин. Не все виходить одразу, потрібен час на настроювання.

Хід встановлення для ноутбуків з Мас OS

Під час виконання процесу треба вимкнути певні опції. Передусім, потрібно зайти в BIOS і вимкнути підтримку AHCI. Після чого варто вимкнути дискретну відеокарту. Потім потрібно просто виставити завантаження з флешки й чекати.

Бажано на початку перевірити на ймовірні проблеми та помилки дисковод і пам'ять. Перед вимиканням відеокарти і AHCI треба не забути скинути характеристики BIOS до заводських. На початку висвітиться оболонка Chameleon, де можна буде обрати спосіб монтування: відбувається з жорсткого носія або флеш-накопичувача.

Далі буде запропоновано почати завантаження самою операційною структурою. Треба провести форматування розділу. Наступні дії мають бути такими: дискова утиліта, підбір певного розділу, форматування. У разі, якщо процес пройде вдало й без знаходження помилок, то після створення облікового запису буде висвітлюватися робочий стіл.

Помилки часто відбуваються через відеокарти. У такому разі варто перезавантажити продукцію і у виборі дії з флеш карти ввести ключові слова Graphics Enabler-Yes. У разі використання фірми Acer з гібридною графікою бажано перед процесом вимкнути дискретний відеоадаптер.

Після успішного завантаження можна приступити до налаштування нової операційної системи на ноутбуці з Мас OS. Якщо пропустити й не зробити такий момент, то виріб не буде правильно функціонувати або зовсім відмовиться працювати без спеціальних кекстів. Для настроювання відкривається програма Multi Beast.

Потрібно вибрати відповідні драйвери. Потім визначитися з DSDY-літ того пристрою фірми Apple, що схожа за технічними особливостями з застосовуваним ґаджетом. Після чого потрібне натискання кнопок Build і Install. Після процедури бажано зробити повне перезавантаження техніки, щоб нові характеристики почали діяти.

Продукція компанії Леново має деякі особливості процедури. Деякі різновиди комплектуються Wi-Fi передавачами, які під такою ОС не будуть виконуватися. У такому разі краще замінити адаптер.

Не варто оновлювати продукт завдяки магазину Apple, оскільки кожна версія вимагає власних кекстів. Якщо виконати не придатну функцію, то ПК не працюватиме. У разі підбору ноутбуків з Мас OS краще прочитати і прислухатися до відгуків людей, які вже використовували таку продукцію або попросити допомоги у фахівців, які допомагають у техніці та її особливостях.

Місто

Обрано 2000 товарів