Для геймерів і людей, які багато часу проводять за комп'ютером, миша — не менш важливий пристрій, ніж клавіатура чи монітор. Якщо вона тішить своєю роботою — це приймається як належне й користувач спокійно працює, але якщо вона зависає й погано функціонує, то задоволення від такого використання мало. Миші комп'ютерні A4Tech вважаються одними з найкращих на ринку та славляться своєю надійністю.

Принцип роботи та переваги мишей комп'ютерних A4Tech

Тайванська компанія випускає периферійні пристрої з 1987 року. Продукція, що випускається, проходить внутрішній контроль якості та сертифікацію за стандартом ISO 9001. Велика частина пропонованих товарів — це бездротові, дротові, класичні та вузькоспеціалізовані мишки.

Принцип роботи цього пристрою доволі простий — водиш нею по килимку й курсор переміщається по екрану. За допомогою клавіш ми натискаємо на посилання, відкриваємо програми, а колесом прокручування перегортаємо сторінки в документі чи браузері. Для виконання цих функцій миші комп'ютерні A4Tech обладнуються діодом або лазером, які формують промінь світла. Цей промінь відбивається від поверхні столу та перенаправляється на спеціальний датчик. У результаті виходить своєрідний відеокадр. Він обробляється комп'ютером для визначення нових координат курсора.

Залежно від призначення, розрізняють такі типи пристроїв:

 • Ігрові. Призначаються для геймерів і являють собою мишки з агресивним дизайном і з підсвіткою корпусу. Геймерські мишки A4Tech виготовляються з додатковими кнопками для швидкого виклику ігрових команд. Корпус ґаджетів має ергономічну форму та прогумовані поверхні. Вони перешкоджають ковзанню під час ігрового процесу.
 • Офісні. Мишки стандартного розміру. Призначені для виконання повсякденних завдань і не обладнуються додатковим функціоналом.

Переваги мишей комп'ютерних A4Tech:

 • Надійність. Ґаджети проходять різні перевірки на якість, перш ніж потрапити у продаж.
 • Функціональність. Гральні апарати обладнані широким функціоналом для комфортного використання.
 • Швидке реагування. Продукція компанії чутлива та швидко реагує на натискання.
 • Вартість. Ціна на апарати не кусається, що робить їх доступними для людей із різним достатком.

Як вибрати мишу комп'ютерну A4Tech?

У каталозі інтернет-магазину ROZETKA представлені різні варіації мишей комп'ютерних A4Tech, залежно від призначення. Тут ви зможете купити мишу A4Tech з офіційною гарантією від виробника на вигідних умовах. Для зручності клієнтів у магазині передбачена швидка доставка, можливість оплати онлайн, бонуси у формі акцій, знижок і розпродажів. В індивідуальній картці товару розміщена інформація про технічні характеристики, відгуки, огляди та світлини. Інформативні фільтри допоможуть вибрати відповідну модифікацію за такими критеріями:

 • Спосіб під’єднання. За способом під’єднання розрізняють такі види пристроїв:
  • Бездротові. Під’єднуються через бездротові інтерфейси Wi-Fi, Bluetooth або через радіоканал. Вони рятують від купи дротів, але потребують періодичного заряджання. Всередині них є батарейки, які потрібно міняти, коли вони розрядяться, або акумулятор. Підійдуть для тих, хто багато часу проводить у поїздках.
  • Дротові. Приєднуються до стаціонарного комп'ютера або ноутбука за допомогою USB-кабелю. Вони вважаються швидшими й безвідмовними, у них не потрібно міняти батарейки чи заряджати акумулятор.
 • Тип випромінювання. Компанія випускає такі девайси за типом випромінювання:
  • Лазерні. Працюють на будь-якій поверхні. Характеризуються точним позиціонуванням курсора та високою чутливістю.
  • Оптичні. Обладнуються світлодіодом і коштують дешевше, ніж лазерні. Підходять для вебсерфінгу, роботи з мультимедійними файлами й офісними програмами. Оптичні мишки потребують регулярного очищення оптичного датчика.
 • Чутливість сенсора. Від чутливості сенсора залежить точність роботи девайса. Цей показник вимірюється в dpi. Миші комп'ютерні A4Tech виготовляються з чутливістю від 400 до 4000 dpi. Для виконання середніх функцій вистачить 400-1000 dpi, для ігор і роботи з ресурсомісткими графічними редакторами потрібно від 2000 dpi.
 • Інтерфейси та доповнення. Обладнуються бездротовими інтерфейсами Wi-Fi, Bluetooth і USB-входом для з’єднання з ПК. Горизонтальне прокручування в ґаджетах використовується для переміщення курсора вліво та вправо під час роботи з графічними програмами й архітектурними проєктами. Підсвітка виконує декоративну функцію в темну пору доби.

Миші комп'ютерні A4Tech привертають покупців швидкою реакцією, точною роботою, надійністю і прийнятною ціною. Завдяки цим якостям продукція компанії займає лідерські позиції впродовж довгого часу.

Обрано 836 товарів

Показати ще 60 товарів