Процесори на сокет 1155: у чому специфічність

Для складання нового ПК користувачів усе ще цікавлять процесори на сокет 1155 із досить солідним віком. За цілком адекватної ціни вони забезпечують досить високу продуктивність, що дає їм змогу залишатися серед актуальних. Характерна риса цієї частини апаратного забезпечення — процесорний роз'єм, що з'явився у 2011 році як заміна версії H. Попри подібну конструкцію, сумісність виключена через різні розташування пазів, проте передбачене однакове кріплення системи охолодження. Загалом модифікація виготовлена за технологією LGA, у неї пружні або м'які контакти. До них за допомогою спеціального тримача притискається CPU, що має контактні майданчики, створений на основі мікроархітектури Sandy Bridge та наступної Ivy Bridge. Особливою платформою підтримується двоканальна DDR3 із частотою до 1600 МГц, інтерфейси DMI 2.0 (зі швидкістю 5 ГТ/с), PCI Express 2.0 та 3.0.

Сімейство процесорів

Зараз є досить велика кількість різновидів процесорів socket 1155, серед яких:

 • Intel Celeron — низькобюджетні та орієнтовані на масовий ринок недорогих комп'ютерів;
 • Intel Pentium — теж продукти початкового рівня, але оцінювані виробником як "дві зірки";
 • Intel Core i3 — ще одне дуже просте десктопне рішення, коли в пріоритеті невибагливі щоденні завдання;
 • Intel Core i5 — золота середина між повсякденним мінімумом та складними обчисленнями;
 • Intel Core i7 — чудовий варіант і для роботи з великими масивами даних, редагування відео або графіки, і для кіберспортивних ігор;
 • Intel Xeon E3 — використовується на потужних серверах у дата-центрах, витримує колосальні навантаження та здатний працювати на граничних частотах.

Які процесори на сокет 1155 є в каталозі ROZETKA

Лінійний ряд процесорів Intel 1155 представлений переважно двоядерними та чотириядерними моделями. Одні виключно комп'ютерні, призначені для дому та офісу, інші серверні, до яких висуваються підвищені вимоги. Під час вибору будь-якого ЦП мають значення тактова частота кількість, визначаючи загальну продуктивність. Також важливі різні особливості моделей із 2, 3, 4, 7, 8 та 9-го покоління процесорів, які бувають:

 • з розблокованим множником та Turbo Boost для прориву в розгоні,
 • з інтегрованою графікою та двоканальним контролером,
 • з підтримкою Hyper-Threading для ефективнішого використання ресурсів,
 • з підтримкою ECC-пам'яті для автоматичного розпізнавання та виправлення помилок,
 • з апаратною віртуалізацією для використання гостьових ОС ізольовано від хостової.

З-поміж різних за ступенем складності чипсетів можна підібрати й купити процесор сокет 1155 як для офісної системи, так і для ігрової конфігурації. Окрім нових комплектуючих, на сайті є вживана продукція — вона дешевша, але водночас повністю відповідає заводським нормам.

Обрано 277 товарів

Показати ще