Машинний інтелект реалізується в процесорах AMD Ryzen 7, які створені з урахуванням вимог стандартів майбутнього. CPU розроблено для настільних комп'ютерів і серверів різного призначення, а також широкого спектру периферійного обладнання. Застосування спеціальних програмних засобів забезпечує значне прискорення процесів обробки інформації.

Каталог процесорів АМД Райзен 7 й основні характеристики

Відомий виробник комп'ютерних компонентів пропонує лінійку CPU, які базуються на мікроархітектурі Zen. У цьому розділі каталогу ROZETKA ви знайдете найповнішу номенклатуру процесорів АМД Райзен 7, які вирізняються за такими параметрами:

  • Тип роз'єму: Socket 1151, AM4 і sTR4. Інженери компанії розробили стандарт з'єднання для споживчих продуктів. Такі сокети забезпечують підтримання чотириканальної пам'яті типу DDR4 SDRAM, а також має 64 лінії інтерфейсу PCI Express.
  • Кількість ядер 4, 6, 8 і 15 залежно від моделі. Серія процесорів підтримує багатопотоковість, що суттєво підвищує їхню продуктивність і швидкість обробки даних.
  • Покоління: Sandy Bridge (2-ге) та Ivy Bridge (3-тє). Процесорні пристрої обох категорій належать до масової платформи для обчислювальної техніки. Вони створені на базі чипсету X570 та оснащені високоефективними кулерами систем охолодження. Тактова частота CPU 2-го покоління становить 3900 МГц, 3-го — 4,7 ГГц.
  • Зі вбудованою графікою й без неї. Частину моделей (серії 1700X, 3700X, 5700G та інші) випускають з інтегрованим відеоядром. Вони призначені переважно для офісних та домашніх комп'ютерів. Для геймерських станцій і професійної техніки призначено лінійку CPU 3800XT.

Процесори AMD Ryzen 7 постійно удосконалюються виробником для розширення функціоналу та збільшення ресурсу. Використання 8-ядерної та 16-потокової архітектури дало змогу максимально оптимізувати параметри. Застосування інноваційних технологій і сучасних матеріалів забезпечило тепловідведення на рівні 65 Вт.

Переваги процесорів AMD Ryzen 7

Застосування високопродуктивних комп'ютерних компонентів відомого виробника дає змогу виконувати найскладніші завдання в IT-сфері. Основні переваги процесорів AMD Ryzen 7:

  • Висока продуктивність завдяки використанню оптимальної архітектури Zen.
  • Підтримка технологій віртуальної реальності — модель VR-Ready Premium.
  • Можливість швидкого нарощування ємності ОЗП і прискорення роботи настільного персонального комп'ютера.

Збалансована архітектура, чудовий функціонал і великий запас для подальшого апгрейду забезпечують процесорам АМД Райзен 7 популярність. CPU останніх поколінь вирізняються великою продуктивністю та енергоефективністю.

Особливості вибору CPU

Оформити заявку на придбання процесора AMD Ryzen 7 потрібної моделі можна на сайті. Фахівці інтернет-магазину ROZETKA готові допомогти в питаннях вибору процесорного пристрою із заданими характеристиками. Клієнту надається найповніша інформація про продукт.

Скористайтеся унікальним шансом купити процесор АМД Райзен 7 з доставлянням додому або до найближчого відділення зв'язку. Надсилається товар кур'єрами чи поштовими відправленнями. Покупки також видають у фірмових демонстраційних залах.

Обрано 669 товарів

Показати ще