Високопродуктивні процесори AMD Ryzen 5 створені спеціально для розробників контенту, дизайнерів та професійних геймерів. Їхні можливості суттєво розширюються за рахунок видатних обчислювальних потужностей згаданих CPU. Вони однаково ефективні для складних математичних розрахунків, аналізу даних чи ігор.

Процесорні пристрої АМД Райзен 5000 серії розроблені для прикладних програм із високими апаратними вимогами. Вони здатні виконувати багатопотокові завдання, характерні для тривимірної візуалізації об'єктів і рендерингу відеоконтенту. Придатні для сучасних ресурсоємних ігор і забезпечують максимальний реалізм геймплею.

Серії та параметри CPU AMD Ryzen 5

Процесори цього сімейства належать до мікроархітектури Zen, яка створена на платформі x86_64. Призначені вони для десктопних, мобільних і серверних систем. Представлені в цьому розділі каталогу ROZETKA CPU належать до таких серій:

  • 5600. Технологія AMD Store MI забезпечує швидке збільшення обсягу сховища даних і суттєве прискорення процесів їх обробки. Передбачено можливість швидкого розгону процесорного пристрою програмними засобами.
  • 3600. Високоефективна система охолодження забезпечує відведення тепла лише на рівні 65 Вт. Шестиядерний процесор має 12 обробки даних, а також вільний множник для апаратного прискорення.
  • 2600. Побудована з використанням технології Zen+ головний процесорний пристрій має двоканальну пам'ять із модулями стандарту DDR4. Тактова частота ядер сягає 3,9 ГГц, що забезпечує високу продуктивність.
  • 1600. CPU виготовляється з використанням технологічного процесу 12 нм. Система охолодження із низькопрофільним вентилятором Wraith Stealth забезпечує оптимальний температурний режим. Трирівнева кеш-пам'ять спрощує попередню вибірку та зменшує кількість затримок.

Процесори AMD Ryzen 5 мають достатню продуктивність для якісної обробки графіки, а можливості ЦП можуть бути істотно розширені за рахунок використання відповідних відеокарт.

Переваги ігрових CPU

Процесори АМД Райзен 5 забезпечують високу обчислювальну потужність і продуктивністю до 1702 GFLOPS. Згадані ЦП мають низку переваг перед аналогами:

  • У цих пристроях реалізовані технології: Precision Boost 24 та Overdrive, а для окремих моделей PCIe® 4.0 і Resizable BA.
  • Використані новітні методи підвищення енергоефективності, що забезпечило приріст показників щонайменше на 24%.
  • Чудові технічні характеристики. Тактова базова частота варіюється в межах 3,7-3,9 ГГц із можливістю її швидкого нарощування до 4,0-4,2 ГГц.

Комплекс сучасних технологій, низьке енергоспоживання та висока продуктивність процесорів AMD Ryzen 5 робить їх лідерами у своєму сегменті. За співвідношенням технічних характеристик та вартістю такі пристрої поза конкуренцією.

Вибір та купівля процесора

ЦП для модернізації чи ремонту комп'ютера підбирають з урахуванням моделі материнської плати та типу сокету.

Скористайтеся унікальним шансом придбати процесор AMD Ryzen 5 потрібної серії — оформлюйте заявку на сайті. Організується доставляння комп'ютерних компонентів до будь-якої точки України поштовими відправленнями або кур'єрськими службами за вказаною адресою. Забрати товар можна й самому в найближчому пункті видачі чи фірмовому демонстраційному залі.

Обрано 1268 товарів

Показати ще