Висока продуктивність обчислювальної техніки з оперативною пам'яттю 4 Гб забезпечена значною мірою високою швидкодією. Сучасні технології забезпечують додатковий розгін ОЗП в автоматичному режимі, що ще більше підвищує їхню продуктивність. Оперативні пристрої великої ємності дають змогу виконувати ресурсомісткі завдання, зокрема рендеринг зображень і обробку великих масивів даних в обмежені строки.

Каталог ОЗП 4 Гб

Виробники пропонують велику номенклатуру комп'ютерних компонентів із різними технічними характеристиками. В особливому розділі каталогу ви знайдете модулі оперативної пам'яті 4 Гб, призначені для комплектування різних видів обчислювальної техніки:

  • Для ПК. Великий клас пристроїв стандарту DDR4 і попередніх випусків застосовуються в десктопних версіях комп'ютерів, де обмеження типорозміру вельми жорсткі. Вони вирізняються високою ефективністю тепловідведення, сумісністю з процесорами провідних виробників і великою надійністю. На деякі моделі виробник дає довічну гарантію.
  • Для ноутбука. Компактні моделі забезпечують максимальну продуктивність лептопів різних класів, у тому числі геймерських. Застосування безпечних алгоритмів завантаження на стандартних для DDR3 частотах зводить до мінімуму ризик збою та втрати даних.

Оперативна пам'ять 4 Гб стандарту DDR 2 зазвичай використовується для апгрейду наявних комп'ютерів і ноутбуків. Такі модулі ОЗП мають великий ресурс і забезпечують досить високу швидкість передавання даних.

Вибір і придбання RAM

Заявки на придбання пристроїв оперативної пам'яті 4 Гб приймаються онлайн або телефоном. Модулі підбираються для конкретної моделі комп'ютера чи ноутбука із сумісності компонентів і з урахуванням їхніх технічних характеристик.

Потрібну вам модель оперативну пам'ять 4 Гб можна купити з доставлянням додому або до найближчого поштового відділення. Видають покупки також у демонстраційних залах чи фірмових пунктах.

Оперативна пам'ять 4 гб

Обрано 4000 товарів

Показати ще