Параметри чипів оперативної пам'яті, які сьогодні представлені на ринку, здебільшого подібні. Виробники, щоб виділити саме свою продукцію, удаються до ефектних дизайнерських рішень. Як результат — поява модулів оперативної пам'яті з незвичайним дизайном радіатора і яскравою led-підсвіткою.

Оперативка з підсвіткою, найімовірніше, орієнтована на шанувальників складних комп'ютерних ігор і цінителів неординарної комп'ютерної естетики.

Чим цікаві чипи оперативної пам'яті з підсвіткою

Модулі з нетривіальним дизайном цікаві для геймерів, для яких важливо зібрати не тільки потужний ігровий і продуктивний, але й візуально привабливий комп'ютер. Такі чипи оптимально поєднуються з іншими комплектуючими ігрового ПК.

Виробники випускають універсальні модулі, які відповідають актуальним стандартам ddr3 і ddr4, а також сумісні з материнськими платами процесорів Intel і AMD

Купити оперативну пам'ять із підсвіткою можна вже сьогодні, вибравши відповідний модуль із каталогу інтернет-магазину ROZETKA. Тут представлені чипи з обсягом пам'яті:

  • 8 Гб — цього обсягу досить для ігор, перегляду відеоконтенту, оброблення світлин і браузера з низкою відкритих вкладок;
  • 16 Гб — ідеальний варіант для великої кількості користувачів, де браузер з великою кількістю вкладок можна не закривати перед початком складної гри;
  • 32 Гб — обсяг для виконання специфічних професійних завдань.

Критерії вибору оперативної пам'яті з підсвіткою

Місткість модуля — один з основних параметрів. Також ключовими характеристиками є частота й таймінги. В інтернет-магазині ROZETKA доступні комплекти з двох, чотирьох або восьми модулів ОЗП, із частотою від 2666 до 3400 МГц і широким діапазоном варіантів підсвічування. Модулі оперативної пам'яті з підсвіткою обладнані охолоджувачами, які додатково відводять тепло від мікросхем. Тут таки ж запропоновано варіанти з керованою світлодіодною підсвіткою. Особливість таких модулів у тому, що верхня планка обладнана напівпрозорим світловодом, за яким розміщена низка світлодіодів. Підтримка певної технології дасть змогу синхронізувати підсвічування встановлених чипів.

Для тих, хто хоче мати не тільки продуктивний комп'ютер, але й естетично оригінальний, інтернет-магазин ROZETKA пропонує вибір чипів зі світлодіодною підсвіткою відомих виробників. Найпопулярніша з-поміж користувачів оперативна пам'ять Corsair , також великий вибір оперативки з підсвіткою представлений у лінійці бюджетних ОЗП Hynix .

Ціна пристрою залежатиме від обсягу пам'яті, частоти й виробника. На сторінках каталогу інтернет-магазину ROZETKA можна прочитати відгуки тих, хто вже став власником пам'яті з підсвіткою.

Оперативна пам'ять з підсвіткою

Обрано 1819 товарів

Показати ще