• Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray - зображення 1
 • Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray - зображення 2
 • Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray - зображення 3
 • Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray - зображення 4
Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray - зображення 1
Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор

Опис Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray

Простий аксесуар для зберігання й перенесення файлів
Легкий і компактний накопичувач Seagate Basic пропонує просте резервне копіювання перетягування файлів. Результат? 4 ТБ додаткового сховища для вашого комп'ютера на портативному жорсткому диску, який ідеально підходить для мобільного способу життя.

Додайте ємності свого комп'ютера завдяки портативному жорсткому диску
Seagate Basic допоможе звільнити місце на жорсткому диску комп'ютера Windows і слугуватиме сховищем для резервних копій — і все це дуже просто, вдосталь лише перетягнути на нього файли! Завдяки ємності 4 ТБ ви зможете істотно збільшити свою бібліотеку файлів.

Резервний жорсткий диск завжди при собі
З легким, компактним і портативним Seagate Basic ви зможете взяти із собою всі потрібні файли. Просто покладіть цей зовнішній жорсткий диск з інтерфейсом USB 3.0 в сумку та вирушайте у справах, а коли знадобиться, під'єднайте його до комп'ютера через кабель із комплекту поставки.

Жодних програм. Жодних клопотів.
З накопичувачем Seagate Basic ви легко та швидко створите резервні копії даних на комп'ютерах під керуванням ОС Windows. Вам не треба буде турбуватися ні про встановлення програм, ні про щось іще — диск готовий до роботи відразу після розпакування.
*Для використання з комп'ютерами Mac його досить переформатувати.

Це просте й мобільне рішення для ваших цифрових активів.

Характеристики Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray

Код виробника
 • STJL4000400
Місткість накопичувача
Сумісність
 • Для Windows
Країна-виробник
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Технологія
Колір
Тип конектора живлення
 • USB
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 6

 • Валерий
  • Продавець: Rozetka

  Брал для бекапов и файлопомойки на роутере (samba/dlna). Внутри установлен ST4000LM024 с технологией записи SMR. Через USB3 скорость чтения/записи в районе 145МБ/сек, по мере заполнения диска падает до 120. Диск довольно тихий, но вибрирует прилично. Т.к. прорезиненных ножек нет, то на некоторых поверхностях будет довольно гудеть. Длина комплектного провода - около 40см. На роутере порт USB2.0, файлы по сети и записываются, и считываются, но в смарт наваливает много ошибок контрольной суммы - может не хватает питания? На компьютере все отлично, проверял диск 8 часовым забегом с помощью программы Victoria и программой SeaTools. Жалею что не взял 5ТБ версию.

  Переваги:
  Для резервных копий пойдет
  Недоліки:
  Ошибки контрольной суммы через USB2.0
 • Рафаэль
  • Продавець: Partner IT

  Брал чтобы смотреть с него фильмы на ТВ, а то на старенький Transcend 1ТБ уже просто не влезают все те фильмы/сериалы в 1080р, которые я хочу смотреть либо просто хранить. К сожалению, не самый новый ТВ Bravis попросту не видит диск такого размера - не помогла ни возня с тасовкой файловых систем, ни разбивка диска на меньшие разделы, ни подключение через 2 USB-порта. Впрочем, здесь нет вины ни производителя диска, ни продавца, а все дело исключительно в ТВ. Так что буду использовать его дабы хранить на нем свою фильмотеку, а когда захочу что-то посмотреть, то буду перекидывать с него на Transcend и смотреть уже там. Благо на диске такого размера можно хранить вообще что угодно - от домашних фото/видео до бэкапов с компа при переезде. Так что если собираетесь брать внешний хард для не нового ТВ, то имейте ввиду, что ваш ТВ, скорее всего, не увидит хард, если он будет ёмкостью более 1ТБ.

  Переваги:
  Недорогой (для 4ТБ) и шустрый диск, продавец отправил товар в день заказа.
  Недоліки:
  Короткий шнур.
 • Покупець
  • Продавець: Rozetka

  Купував не в Розетці.
  Перший диск з упаковки виявився з пошкодженими блоками. Магазин зробив заміну на новий, але другий теж посипався вже наступного дня записавши трохи більше 1,2 терабайти. Далі Беди !!!
  В понеділок піду повертати...

  Переваги:
  Нема
  Недоліки:
  Це не диск - це сміття
  • Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray фото від покупців 1
Дивитися всі відгуки →

Відео з Жорсткий диск Seagate Basic 4TB STJL4000400 2.5 USB 3.0 External Gray

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення