Процесор Intel Core i9-9900X X-Series 3.5 GHz/8GT/s/19.25 MB (BX80673I99900X) s2066 BOX

  • Процесор Intel Core i9-9900X X-Series 3.5 GHz/8GT/s/19.25 MB (BX80673I99900X) s2066 BOX - зображення 1
Процесор Intel Core i9-9900X X-Series 3.5 GHz/8GT/s/19.25 MB (BX80673I99900X) s2066 BOX - зображення 1
Сімейство процесора
Тип роз'єму
Кількість ядер
Інтегрована графіка
Тактова частота процесора
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
  • 19.25 МБ

Опис Процесор Intel Core i9-9900X X-Series 3.5 GHz/8GT/s/19.25 MB (BX80673I99900X) s2066 BOX

Intel Core i9-9900X — топовий процесор для платформи Intel LGA 2066.

Цей процесор має 10 ядер, які працюють на штатній тактовій частоті 3.5 ГГц, 4.4 ГГц в режимі Turbo Boost і 4.5 ГГц в режимі Intel Turbo Boost Max 3.0. З особливостей варто виділити 4-х канальний контролер пам'яті DDR4 і розблокований множник.

Максимальна продуктивність
Неважливо, чи працюєте ви над повнометражним фільмом або новим епізодом для свого відеоблогу на YouTube, процесори Intel Core серії X з розблокованим множником адаптують продуктивність у відповідності з вашими потребами, підвищуючи тактову частоту двох найшвидших ядер, якщо потрібно екстремальна мегазадачность. Оцініть екстремальну продуктивність, реалістичну графіку з роздільною здатністю 4K, високу швидкість підсистеми зберігання і пам'яті, а також новітні вдосконалені технології — все це дозволить вам перетворити свої ідеї в завершені проекти швидше, ніж коли-небудь.

Реалізуйте свій творчий потенціал
Реалізуйте свої творчі ідеї, не витрачаючи час на очікування. Процесор Intel Core серії X впорається з самими ресурсоємними робочими навантаженнями. Редагуйте швидко і публікуйте панорамні відео, а також насолоджуйтесь відео віртуальної реальності в приголомшливому якості 4K. Новий комп'ютер надасть вам необмежені можливості для творчості.

Екстремальна мегазадачность
Для створення свого кращого шедевра вам знадобиться максимальна швидкодія технологій для роботи з декількома завданнями, активно задействующими ресурси ЦП. Процесор Intel Core серії X дозволить вам редагувати відео, виконувати рендеринг 3D-ефектів і одночасно створювати саундтрек без шкоди для продуктивності комп'ютера.

Оверклокінг з упевненістю
В сімействі процесорів Intel Core серії X розблокований множник для забезпечення додаткового запасу продуктивності. Серед нових функцій: можливість оверклокінгу кожного ядра окремо, управління коефіцієнтом AVX для підвищення стабільності, а також управління напругою VccU в екстремальних ситуаціях. У поєднанні з такими інструментами, як Intel Extreme Tuning Utility (Intel XTU) і Intel Extreme Memory Profile (Intel XMP) ви отримуєте потужний набір для досягнення максимальної продуктивності.

Технология Intel Smart Cache
Повысьте эффективность с помощью технологии Intel Smart Cache. Теперь у всех ядер есть доступ ко всей кэш-памяти последнего уровня, что позволяет выполнять предварительную выборку данных до отправки запросов. Технология Intel Smart Cache также оснащена новой функцией энергосбережения, которая динамически очищает память при необходимости или в периоды неактивности, обеспечивая работу приложений в соответствии с потребностями пользователя.

Технологія Intel Turbo Boost Max 3.0
Підвищіть обчислювальну потужність комп'ютера. Технологія Intel Turbo Boost Max Technology 3.0, реалізована в процесорах Intel Core серії X, визначає два найшвидших ядра процесора і направляє на них найбільш критично важливі робочі навантаження. Завдяки покращеній продуктивності однопоточних обчислень ви зможете домогтися максимально можливої продуктивності свого комп'ютера.

Характеристики Процесор Intel Core i9-9900X X-Series 3.5 GHz/8GT/s/19.25 MB (BX80673I99900X) s2066 BOX

Сімейство процесора
Країна-виробник
Тип роз'єму
Кількість ядер
Інтегрована графіка
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
  • 4.4 ГГц
Тактова частота процесора
Кількість каналів пам'яті
  • 4
Тип пам'яті
  • DDR4
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення