Процесор Intel Core i5-12400F 2.5GHz/18MB (CM8071504555318) s1700 Tray

2 відгуки Код:  414062892
Сімейство процесорів
Тип роз'єму
Кількість ядер
Базова тактова частота
Покоління процесорів Intel
Інтегрована графіка
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
 • 18 Мб

Процесор Intel Core i5-12400F 2.5GHz/18MB (CM8071504555318) s1700 Tray

2 відгуки Код:  414062892

Продавець:

Є в наявності

4 555

120

Гарантія. 36 місяців Повернення товару впродовж 30 днів 

Опис

Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost)
Новий набір вбудованих процесорних технологій, призначених для прискорення використання глибокого навчання ШІ. Покращує Intel AVX-512 новою векторною нейронною мережевою інструкцією (VNNI), яка значно покращує продуктивність логічного висновку глибокого навчання порівняно з попередніми поколіннями.

Підтримка пам’яті Intel Optane
Пам’ять Intel Optane — це революційно новий клас енергонезалежної пам’яті, яка знаходиться між системною пам’яттю та накопичувачем для покращення продуктивності системи та часу відгуку. У поєднанні з драйвером IntelRapid Storage Technology Driver легко керує декількома рівнями зберігання, одночасно надаючи операційній системі один віртуальний диск, гарантуючи, що дані, до яких часто звертаються, зберігаються на найшвидшому рівні зберігання. Для пам’яті Intel Optane потрібна спеціальна конфігурація апаратного та програмного забезпечення.

Технологія Intel Speed ​​​​Shift Технологія
Intel Speed ​​​​Shift використовує апаратно керовані P-стани для забезпечення значно швидшого відгуку в однопотокових тимчасових (коротких) робочих навантаженнях, таких як перегляд Інтернету, дозволяючи процесору швидше вибирати найкращу робочу частоту і напруга для оптимальної продуктивності та енергоефективності. Технологія

Intel Turbo Boost
Intel Turbo Boost динамічно збільшує частоту процесора за потреби, використовуючи теплові резерви та потужність, щоб забезпечити високу швидкість, коли вам це потрібно, і підвищити енергоефективність, коли вам це не потрібно.

Технологія Intel Hyper-Threading
Технологія Intel Hyper-Threading (технологія Intel HT) забезпечує два потоки обробки на фізичне ядро. Програми з великою кількістю потоків можуть виконувати більше паралельної роботи, швидше виконуючи завдання.

Технологія віртуалізації Intel (VT-x)
Технологія IntelТехнологія віртуалізації (VT-x) дозволяє одній апаратній платформі працювати як декілька «віртуальних» платформ. Пропонує покращену керованість, скорочує час простою та підтримує продуктивність завдяки ізоляції обчислювальної діяльності в окремі розділи.

Технологія віртуалізації Intel для спрямованого введення-виведення (VT-d)
Технологія віртуалізації Intel для спрямованого введення-виведення (VT-d) продовжує існуючу підтримку віртуалізації IA-32 (VT-x) і Itanium (VT-i), додаючи новий I /O підтримка віртуалізації пристрою. Intel VT-d може допомогти кінцевим користувачам підвищити безпеку та надійність системи, а також покращити продуктивність введення-виведення у віртуалізованих середовищах.

Intel VT-x із розширеними таблицями сторінок (EPT)
Технологія Intel VT-x із розширеними таблицями сторінок (EPT), також відома як трансляція адрес другого рівня (SLAT), забезпечує прискорення віртуалізованих додатків, які потребують інтенсивного використання пам’яті. Розширені таблиці сторінок на технологічних платформах Intel Virtualization зменшують накладні витрати на пам’ять і електроенергію, а також збільшують термін служби батареї завдяки оптимізованому апаратним забезпеченням управлінню таблицями сторінок.

Intel 64
Архітектура Intel 64 забезпечує 64-розрядні обчислення на серверах, робочих станціях, настільних комп’ютерах і мобільних платформах у поєднанні з допоміжним програмним забезпеченням. Архітектура Intel64 покращує продуктивність, дозволяючи системам адресувати понад 4 ГБ віртуальної та фізичної пам’яті.

Стани очікування
Стани очікування (стани C) використовуються для економії енергії, коли процесор неактивний. C0 — робочий стан, який означає, що процесор виконує корисну роботу. C1 — це перший стан очікування, C2 — другий і так далі, де більше енергозберігаючих дій виконується для чисельно вищих станів C.

Покращена технологія Intel SpeedStep
Покращена технологія Intel SpeedStep — це вдосконалений засіб забезпечення високої продуктивності при дотриманні вимог вимоги енергозбереження мобільних систем. Традиційна технологія IntelSpeedStep перемикає напругу та частоту в тандемі між високим і низьким рівнями у відповідь на навантаження ЦП. Удосконалена технологія Intel SpeedStep побудована на цій архітектурі та використовує такі стратегії проектування, як розділення змін напруги та частоти, а також розділення та відновлення тактових частот.

Технології теплового моніторингу
Технології теплового моніторингу захищають блок ЦП і систему від перегріву за допомогою кількох функцій управління температурою. Цифровий термодатчик (DTS), вбудований у матрицю, визначає температуру ядра, а функції керування температурою зменшують енергоспоживання блоку й, отже, температуру, коли потрібно залишатися в межах нормальних робочих меж.

Характеристики

Сімейство процесорів
Тип роз'єму
Кількість ядер
Кількість потоків
Базова тактова частота
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 2

 • Сергій Дмитрович
  Відгук від покупця. Продавець: RozetkaEU

  Наверно один из лучших бюджетных игровых процессоров.Под боксовой башней в закрытом корпусе порядка 75-80 градусов.Это в жару и в не продуваемом месте в квартире.С хорошей вентиляцией будет ниже.Ну а под какой-то недорогой башней типа i35 думаю выше 60 не будет.Доставка была не очень быстрой,но и не долгой.Благодарен за покупку !

  Переваги:
  Отличная производительность,цена,3года гарантии
  Недоліки:
  Нет
 • Дмитрий Ляшенко
  Продавець: RozetkaEU

  не пришел

  Переваги:
  нет
  Недоліки:
  нет

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення