Процесор Intel Core i7-9700 3GHz/12MB (CM8068403874521) sH4 Tray

Сімейство процесорів
Тип роз'єму
Кількість ядер
Базова тактова частота
Покоління процесорів Intel
Інтегрована графіка
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
  • 12 Мб

Процесор Intel Core i7-9700 3GHz/12MB (CM8068403874521) sH4 Tray

Продавець:

Є в наявності

15 320

3

Гарантія. 12 місяців Повернення товару впродовж 30 днів 

Опис

Підтримка пам’яті Intel Optane

Пам’ять Intel Optane – це інноваційна, надсучасна енергонезалежна пам’ять, розташована між системною пам’яттю та накопичувачем, що покращує продуктивність системи та час відгуку. У поєднанні з драйвером Intel Rapid Storage Technology Driver він легко керує кількома рівнями зберігання в одній операційній системі віртуального диска, де дані, до яких часто звертаються, прив’язані до найшвидшого рівня зберігання. Для пам’яті Intel Optane потрібна спеціальна конфігурація апаратного та програмного забезпечення. Технологія

Intel Turbo Boost Технологія
Intel

Turbo Boost динамічно збільшує частоту процесора, якщо це необхідно, з достатнім охолодженням і запасом, що забезпечує автоматичне турбо-прискорення, коли це необхідно, і підвищення енергоефективності, коли вся доступна продуктивність не потрібна.

Критерії відповідності платформи Intel vPro

Технологія IntelvPro — це набір інтегрованих із процесором функцій безпеки та управління, що реалізують діяльність у сфері чотирьох ключових напрямків ІТ-безпеки: 1) управління загрозами, включаючи захист від руткітів, вірусів і шкідливих програм; 2) захист ідентифікації та точок доступу до веб-сайтів; 3) захист конфіденційних персональних даних і даних компанії; 4) віддалений і локальний моніторинг, застосування заходів протидії та ремонт комп'ютерів і робочих станцій.

Технологія віртуалізації Intel (VT-x)

Технологія віртуалізації Intel(VT-x) змушує одну апаратну платформу діяти як декілька віртуальних платформ. Забезпечує кращу керованість за рахунок скорочення часу простою та підтримки високої продуктивності завдяки розподілу обчислювальних процесів на окремі розділи.

Технологія віртуалізації Intel для спрямованого введення-виведення (VT-d)

Технологія віртуалізації Intel для спрямованого введення-виведення (VT-d), на додаток до підтримуваних раніше IA-32 (VT-x) і процесора Itanium (VT-i), підтримує віртуалізацію пристроїв введення/виведення. Intel VT-d допомагає кінцевим користувачам підвищити безпеку та надійність системи, а також підвищити продуктивність введення-виведення у віртуальних середовищах.

Технологія Intel VT-x із розширеними таблицями сторінок (EPT)

IntelVT-x із розширеними таблицями сторінок (EPT), також відомий як трансляція адрес другого рівня (SLAT), дозволяє прискорити віртуалізовані додатки, які потребують інтенсивного використання пам’яті. Технологія розширених таблиць сторінок на платформах із технологією віртуалізації Intel зменшує витрати на пам’ять, енергоспоживання та час автономної роботи завдяки апаратно-оптимізованому управлінню таблицями сторінок.

Intel TSX-NI Intel

Transactional Synchronization Extensions New Instructions (Intel TSX-NI) — це набір інструкцій, призначених для масштабування продуктивності в багатопотоковій обробці. Ця технологія покращує ефективність паралельних операцій завдяки покращеному контролю взаємоблокувань у програмному забезпеченні. Intel 64Архітектура Intel 64 у поєднанні з допоміжним програмним забезпеченням забезпечує 64-розрядні обчислювальні операції на серверах, робочих станціях, настільних комп’ютерах і платформах мобільних пристроїв. Архітектура Intel 64 покращує продуктивність, дозволяючи системі виділяти більше 4 ГБ віртуальної та фізичної пам’яті.

Набір інструкцій

Набір інструкцій відноситься до основного набору команд і інструкцій, які мікропроцесор розуміє і може виконувати. Надане значення визначає, з яким набором команд Intel сумісний процесор.

Стани простою

Стани простою (стани C) використовуються для економії енергії, коли процесор неактивний. C0 — робочий стан, коли процесор виконує корисні завдання. C1 – перший стан очікування, C2 – другий стан очікування і так далі. Чим вище число, тим енергоефективніший стан.

Покращена технологія Intel SpeedStep

Покращена технологія Intel SpeedStep забезпечує високу продуктивність при зниженні енергоспоживання, що важливо для портативних систем. Традиційна технологія Intel SpeedStep перемикає напругу та частоту між високим і низьким рівнями у відповідь на навантаження ЦП. Покращена технологія IntelSpeedStep побудовано на цій архітектурі з використанням таких стратегій проектування, як відокремлення змін напруги та тактової частоти, а також розподіл і відновлення тактового сигналу.

Технології моніторингу охолодження

Технології моніторингу температури захищають корпус і систему процесора від перегріву за допомогою кількох функцій управління температурою. Цифровий термодатчик на мікросхемі процесора (DTS) відстежує температуру ядра, а функції керування температурою зменшують споживання електроенергії (і температуру), коли це необхідно для підтримки робочої точки в межах.

Характеристики

Серія
Сімейство процесорів
Тип роз'єму
Кількість ядер
Кількість потоків
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

Оцініть товар
  • Погано
  • Так собі
  • Нормально
  • Добре
  • Чудово
Додайте відео
Додавайте до 5 відео з Youtube

Додайте фото

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того щоб опублікувати відгук необхідно увійти в особистий кабінет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення