Монітор 23.8" Asus VG249Q (90LM05E0-B03170) - Adaptive-Sync / FreeSync

371 відгук

Код:  171456965

  Монітор 23.8" Asus VG249Q (90LM05E0-B03170) - Adaptive-Sync / FreeSync - зображення 1
  Монітор 23.8" Asus VG249Q (90LM05E0-B03170) - Adaptive-Sync / FreeSync - зображення 2
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 1 мс
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • 1000:1
 • AMD FreeSync
 • Nvidia G-Sync
 • Є в наявності

9 240

9 599 

Продавець: Rozetka

Опис Монітор 23.8" Asus VG249Q (90LM05E0-B03170) - Adaptive-Sync / FreeSync

ASUS VG249Q — це 23.8-дюймовий монітор формату Full-HD з IPS-панеллю, низьким часом відгуку (1 мс MPRT) і високою частотою оновлення екрана (144 Гц), який створений для аматорів комп'ютерних ігор. У ньому реалізовані різні геймерські функції та технології, зокрема адаптивна синхронізація FreeSync і попередньо встановлені режими зображення GameVisual.

 • 23.8-дюймовий геймерський монітор формату Full-HD з IPS-матрицею, високою частотою оновлення (144 Гц) і технологією адаптивної синхронізації FreeSync
 • Технологія Shadow Boost покращує зображення темних фрагментів ігрових сцен, не зачіпаючи світлі
 • Мінімізація змазування зображення й низький час відгуку — 1 мс (MPRT)
 • Технологія GameFast для зменшення затримки відбиття
 • Ексклюзивні технології ASUS для підвищення якості зображення й допомоги геймерам у процесі гри

Частота оновлення екрана — 144 Гц
Монітором VG249Q підтримується підвищена частота оновлення екрана — 144 Гц. Завдяки їй зменшується затримка відображення, що припаде до смаку всім шанувальникам динамічних ігор, від шутерів до симуляторів перегонів.

Низький час відгуку — 1 мс (MPRT)
Час відгуку монітора VG249Q становить лише 1 мілісекунди, що дає змогу повністю усунути візуальні артефакти у формі темних шлейфів за рухомими об'єктами. Крім того, технологія мінімізації змазування, що розроблена фахівцями ASUS і дістала назву Extreme Low Motion Blur, дає змогу цьому монітору видавати чіткіше зображення під час показу динамічних сцен у комп'ютерних іграх.

Адаптивна синхронізація FreeSync
У цьому моніторі реалізована технологія FreeSync, яка синхронізує частоту оновлення екрана з частотою виведення кадрів графічним процесором. Завдяки цьому усувається неприємний ефект розривання кадру та зменшується затримування відображення, що забезпечує як вищу якість картинки, так і поліпшену реакцію гри на дії користувача.

IPS-панель із точним кольоропередаванням
Контрастність монітора VG249Q становить 1000:1, а РК-панель, виготовлена за технологією IPS, забезпечує точну кольоропередачу та широкі кути огляду — на рівні 178°.

Технологія ASUS Shadow Boost
Завдяки технології Shadow Boost поліпшується зображення темних фрагментів ігрових сцен, водночас світлі зони залишаються без істотних змін. Це допоможе швидше помітити ворога, що зачаївся в тіні.

Технологія GameFast Input
Чим менше часу між натисканням на клавіші та наступною реакцією гри на цю дію, тим краще сприймається ігровий процес. Затримка зображення, зазвичай, менша з РК-моніторами, ніж із телевізорами, причому монітори ASUS додатково покращують цей параметр через технологію GameFast Input, завдяки якій гра миттєво відгукується на всі дії користувача.

Безліч інтерфейсів і вузька екранна рамка
Монітор VG249Q під'єднується до джерела відеосигналу через інтерфейс HDMI, D-Sub або DisplayPort, а вузька екранна рамка (лише 1 см завтовшки) робить його ідеальним вибором для мультимоніторних конфігурацій.

Ергономічна підставка
Підставка цього монітора дає змогу зі зручністю налаштовувати положення екрана: змінювати кут нахилу та висоту, повертати його навколо своєї осі або переводити в портретний режим. Крім того, монітор можна повісити на стіну з використанням стандартного VESA-кріплення.

Функція ASUS GamePlus
Оскільки модель VG249Q орієнтована передусім на геймерів, у ній реалізовані спеціальні можливості, призначені для аматорів комп'ютерних ігор і розроблені з їхньою участю Вони активуються кнопкою GamePlus.

Технологія ASUS GameVisual
Ексклюзивна технологія ASUS GameVisual дає змогу швидко настроювати монітор відповідно до поточних завдань та умов, щоб отримати максимально якісне зображення. Усього доступно сім режимів налаштування. Між ними можна легко перемикатися натисканням на спеціально виділену для цього кнопку.

Мінімізація мерехтіння екрану
Для зменшення ймовірності появи неприємних симптомів, пов'язаних із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка пригнічує мерехтіння екрана. Монітори з цією технологією роблять взаємодію з комп'ютером більш комфортною.

Фільтрація синього світла
Оскільки багато користувачів проводять за комп'ютером багато часу, монітори ASUS відрізняються продуманою ергономікою та спеціальними технологіями (фільтрація синього світла, мінімізація мерехтіння), що знижують втому очей. Бездоганна реалізація цих ергономічних функцій підтверджується сертифікатом незалежної лабораторії TÜV Rheinland. Рівень фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на очі, установлюється в екранному меню або через застосунок DisplayWidget.

Характеристики Монітор 23.8" Asus VG249Q (90LM05E0-B03170) - Adaptive-Sync / FreeSync

Діагональ дисплея
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 1 мс
Вбудований тюнер
 • Немає
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Інтерфейси
 • DisplayPort
 • HDMI
 • VGA
Контрастність дисплея
 • 1000:1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 371

 • Владислав Мартимянов
  • Продавець: Rozetka

  Гарний ігровий монітор, легко взяв 144гц, користуюсь майже рік, дуже задоволений.

  Переваги:
  Приємний дизайн, регулювання положення, 144гц оновлення, G-Synk, Freesynk.
  Недоліки:
  Відсутність кабелю Display port в комплекті.
 • Андрій
  • Продавець: Rozetka

  Був би добрий монітор за свої гроші, якби не проблема з засвітами. Судячи з коментарів, це конструктивна проблема, яка є у всіх моніторів цієї модели. Ті, хто кажуть, що в них немає, мабуть просто не дивились на свій монітор в темряві, коли на ньому темна (або цілком чорна) картинка.
  Кути огляду добрі, як то притаманно IPS, але сама по собі матриця і підсвітка не дуже високої якості. Можливо це плата за 144 Гц та тонку рамку, хоча в ноутбуці в мене теж тонка рамка і там нуль засвітів на тому ж IPS... Чому Asus зміг зробити нормальний екран у ноута і не зміг у монітора - загадка.
  Ще одна проблема - помітні в деякі моменти вертикальні полоси з розмитими краями, наче як нерівномірність підсвітки чи ще щось. Це дуже складно сфотографувати, щоб було видно проблему, але наче вийшло.
  Вбудовані динаміки це добре, навіть якщо їх якість та гучність так собі. Для нагальних потреб їх цілком досить.
  Дуже сподобалась нога. Зручно і легко налаштовується положення монітору.
  Цифрових відеовходів непогано б мати більше. У всякому разі, ще один HDMI дуже став би у пригоді для підключення камкордера\ноутбука\планшета без висмикування кабелю компьютера.
  Битих пікселів в моєму екземплярі немає.
  Але от засвіти... Це бісить.
  Тому лише три зірочки.

  Переваги:
  144 Гц, Sync технології, IPS, чудова підставка
  Недоліки:
  Засвіти та вертикальні полоси
 • Юрій Антонов
  • Продавець: Rozetka

  Розетка, напевно, вже третій магазин, в якому я замовляв цей монітор. Помітив цікаву тенденцію - засвіти у нього особливо видно в правому верхньому куті, якраз за наклейкою та у верхній частині поруч з лівим кутом. При чищенні монітора засвіти можуть стати ще більше.
  Окрім цього, у в тих екземплярах які мені пропонували, були помітні вертикальні світлі області у вигляді смуг з не чітким контуром шириною 1-1,5см. При роботі з документами та перегляді відео вони не дуже помітні, проте в іграх, при швидкій зміні камери вони кидаються в око.

  Переваги:
  Ніжка монітора
  Недоліки:
  Засвіти, погані динаміки
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення