• Отримайте 5% знижки

Монітор 23.8" Asus VG249Q (90LM05E0-B03170) Adaptive-Sync / G-SYNC Compatible / FreeSync Premium

566 відгуків Код:  171456965
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 1ms MPRT / 4ms GtG
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • 1000:1

Монітор 23.8" Asus VG249Q (90LM05E0-B03170) Adaptive-Sync / G-SYNC Compatible / FreeSync Premium

566 відгуків Код:  171456965

Продавець:

7 599

6 999

Немає в наявності

7121

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

ASUS VG249Q — це 23.8-дюймовий монітор формату Full-HD з IPS-панеллю, низьким часом відгуку (1 мс MPRT) і високою частотою оновлення екрана (144 Гц), який створений для аматорів комп'ютерних ігор. У ньому реалізовані різні геймерські функції та технології, зокрема адаптивна синхронізація FreeSync і попередньо встановлені режими зображення GameVisual.

 • 23.8-дюймовий геймерський монітор формату Full-HD з IPS-матрицею, високою частотою оновлення (144 Гц) і технологією адаптивної синхронізації FreeSync
 • Технологія Shadow Boost покращує зображення темних фрагментів ігрових сцен, не зачіпаючи світлі
 • Мінімізація змазування зображення й низький час відгуку — 1 мс (MPRT)
 • Технологія GameFast для зменшення затримки відбиття
 • Ексклюзивні технології ASUS для підвищення якості зображення й допомоги геймерам у процесі гри

Частота оновлення екрана — 144 Гц
Монітором VG249Q підтримується підвищена частота оновлення екрана — 144 Гц. Завдяки їй зменшується затримка відображення, що припаде до смаку всім шанувальникам динамічних ігор, від шутерів до симуляторів перегонів.

Низький час відгуку — 1 мс (MPRT)
Час відгуку монітора VG249Q становить лише 1 мілісекунди, що дає змогу повністю усунути візуальні артефакти у формі темних шлейфів за рухомими об'єктами. Крім того, технологія мінімізації змазування, що розроблена фахівцями ASUS і дістала назву Extreme Low Motion Blur, дає змогу цьому монітору видавати чіткіше зображення під час показу динамічних сцен у комп'ютерних іграх.

Адаптивна синхронізація FreeSync
У цьому моніторі реалізована технологія FreeSync, яка синхронізує частоту оновлення екрана з частотою виведення кадрів графічним процесором. Завдяки цьому усувається неприємний ефект розривання кадру та зменшується затримування відображення, що забезпечує як вищу якість картинки, так і поліпшену реакцію гри на дії користувача.

IPS-панель із точним кольоропередаванням
Контрастність монітора VG249Q становить 1000:1, а РК-панель, виготовлена за технологією IPS, забезпечує точну кольоропередачу та широкі кути огляду — на рівні 178°.

Технологія ASUS Shadow Boost
Завдяки технології Shadow Boost поліпшується зображення темних фрагментів ігрових сцен, водночас світлі зони залишаються без істотних змін. Це допоможе швидше помітити ворога, що зачаївся в тіні.

Технологія GameFast Input
Чим менше часу між натисканням на клавіші та наступною реакцією гри на цю дію, тим краще сприймається ігровий процес. Затримка зображення, зазвичай, менша з РК-моніторами, ніж із телевізорами, причому монітори ASUS додатково покращують цей параметр через технологію GameFast Input, завдяки якій гра миттєво відгукується на всі дії користувача.

Безліч інтерфейсів і вузька екранна рамка
Монітор VG249Q під'єднується до джерела відеосигналу через інтерфейс HDMI, D-Sub або DisplayPort, а вузька екранна рамка (лише 1 см завтовшки) робить його ідеальним вибором для мультимоніторних конфігурацій.

Ергономічна підставка
Підставка цього монітора дає змогу зі зручністю налаштовувати положення екрана: змінювати кут нахилу та висоту, повертати його навколо своєї осі або переводити в портретний режим. Крім того, монітор можна повісити на стіну з використанням стандартного VESA-кріплення.

Функція ASUS GamePlus
Оскільки модель VG249Q орієнтована передусім на геймерів, у ній реалізовані спеціальні можливості, призначені для аматорів комп'ютерних ігор і розроблені з їхньою участю Вони активуються кнопкою GamePlus.

Технологія ASUS GameVisual
Ексклюзивна технологія ASUS GameVisual дає змогу швидко настроювати монітор відповідно до поточних завдань та умов, щоб отримати максимально якісне зображення. Усього доступно сім режимів налаштування. Між ними можна легко перемикатися натисканням на спеціально виділену для цього кнопку.

Мінімізація мерехтіння екрану
Для зменшення ймовірності появи неприємних симптомів, пов'язаних із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка пригнічує мерехтіння екрана. Монітори з цією технологією роблять взаємодію з комп'ютером більш комфортною.

Фільтрація синього світла
Оскільки багато користувачів проводять за комп'ютером багато часу, монітори ASUS відрізняються продуманою ергономікою та спеціальними технологіями (фільтрація синього світла, мінімізація мерехтіння), що знижують втому очей. Бездоганна реалізація цих ергономічних функцій підтверджується сертифікатом незалежної лабораторії TÜV Rheinland. Рівень фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на очі, установлюється в екранному меню або через застосунок DisplayWidget.

Характеристики

Серія
Діагональ дисплея
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 1ms MPRT / 4ms GtG
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 566

 • Андрій Ярмух
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Перший місяць все було добре, але потім почали блимати смужки зверху екрану. Це все прогресувало різними формами. В висновку, на даний момент, майже постійно, з правої сторони монітору чорні смуги. Дослідив вже все і проблема не в відеокарті, не в проводі, а саме в моніторі. Додав фото, де все видно. Думаю відправляти на ремонт по гарантії, але наслухавшись страшилок про гарантійний ремонт тривалістю 2-3 місяці, закрадаються сумніви.

 • Назарiй
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Сидел спокойной в дискорде, общался с друзьями. Внезапно появляются полоски внизу экрана, которые со временем становилось больше. Сначала подумал на видеокарту, но увы, это не видеокарта.
  Прошу как-то посодействовать, так как гарантия 3 года

  Переваги:
  Хорошая цветопередача, 144 герц
  Недоліки:
  Мерцающие полосы, которые со временем увеличиваются
 • Каптур Євген
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Після 9 місяців використання знизу на моніторі появилась полоса вигоріли пікселі і воно постійно піднімається. Не рекомендую.

  Переваги:
  Як обичний монітор.144 гц, та хвате і 75 гц
  Недоліки:
  Полоска знизу на моніторі.
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення