Картка Rozetka
Монітор 21.5" Acer P225HQbd (ET.WP5HE.001) - зображення 1
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Тип матриці
Контрастність дисплея
  • 50000:1 (динамічна)
Інтерфейси

Монітор 21.5" Acer P225HQbd (ET.WP5HE.001)

Код:  41165

Знято з виробництва

Нові моделі Acer →
 
Гарантія. 36 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 

Опис

Монітор 21.5" Acer P225HQbd (ET.WP5HE.001)

Тонкий і привабливий, цей широкоформатний 21.5" дисплей оптимальний за ціною/продуктивністю, забезпечений такими сучасними технологіями як адаптивне керування контрастністю і висока швидкість відгуку пікселя. Acer P225HQbd забезпечує комфортне сприйняття зображення, позбавляючи від втоми очей у разі тривалої роботи.

Характеристики

Максимальна частота оновлення
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Тип матриці
Контрастність дисплея
  • 50000:1 (динамічна)
Інтерфейси
Кут огляду горизонтальний
  • 160° °
Кут огляду вертикальний
  • 160° °
Максимальна яскравість дисплея
Розмір пікселя
  • 0.248 x 0.248 мм мм
Відношення сторін
Підсвітка матриці
Колір корпусу
Мінімальний час відгуку матриці
Максимальна кількість кольорів
  • 16.7 млн.
Частота горизонтальної розгортки
  • 30 - 80 кГц кГц
Мінімальна частота оновлення
  • 55 - 75 Гц Гц
Споживана потужність
  • 30 Вт
Варіанти регулювання положення дисплея
  • Нахил -5/15°
Гаряча лінія виробника
  • Acer 0-800-301-032 Пн~Пт, 10:00-18:00
Гарантія
  • 36 місяців

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 5 відгуків
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Андрей
    Продавець: Rozetka

    Пользуюсь год никаких нареканий. В сутки работает немение 10 часов. Рекомендую!

    Переваги:
    маленький размер пикселя.
  • Валерчик
    Продавець: Rozetka

    Пользуюсь болеее полугода, качество отличное, нареканий нет. Всем советую ))))

  • Гость
    Продавець: Rozetka

    Очень хороший монитор. Сегодня купил, очень нравится. Нареканий нету, работает хорошо! DVI есть! Советую всем,тем более за такие деньги =)

Читати всі відгуки →