Корпус Gamemax Leader Black
Немає в наявності
5 878₴
5 478₴
Опис
Гарантія: 24 місяці
Додаткові характеристики: Безгвинтове кріплення V4 PWM ARGB HUB 3 in1 4 пилові фільтри Пульт керування вентиляторами Тримач відеокарти
Колір: Чорний
Категорія: 80090|Корпуси
Вага: 9.9 кг
Додатково: Безгвинтове кріплення V4 PWM ARGB HUB 3 in1 4 пилові фільтри Пульт управління вентиляторами Тримач відеокарти
Кількість внутрішніх відсіків 3.5": 2
Кількість відсіків 2.5": 7
Максимальна висота кулера ЦП, мм: 170 мм
Максимальна довжина відеокарти, мм: 410 мм
Матеріал: Загартоване скло Пластик Сталь
Механізм відкривання: Знімна панель
Наявність блоку живлення: без блоку живлення
Особливості: З безгвинтовим кріпленням З боковим вікном З вертикальним встановленням відеокарти З підтримкою системи водяного охолодження З пиловим фільтром З системою організації кабелів З знімними кошиками для HDD
Охолодження: Попередньо: Лицьова панель: 3 x 120 мм ARGB Бічна панель: 2 x 120 мм ARGB Задня панель: 1 x 120 мм ARGB Опціонально: Лицьова панель: 3 x 120 мм Верхня панель: 3 x 120/140 мм
Розташування роз'ємів лицьової панелі: Зверху
Спосіб встановлення: Вертикальний
Форм-фактор материнської плати: ATX EATX Mini -ITX microATX
Характеристики
- Наявність блока живлення
- без блоку живлення
- Кількість внутрішніх відсіків 3.5"
- 2
- Кількість відсіків 2.5"
- 7
- Охолодження
- Попередньо: Лицьова панель: 3 x 120 мм ARGB Бічна панель: 2 x 120 мм ARGB Задня панель: 1 x 120 мм ARGB Опційно: Лицьова панель: 3 x 120 мм Верхня панель: 3 x 120/140 мм
- Додатково
- Безгвинтове кріплення V4 PWM ARGB HUB 3 in14 пилові фільтриПульт управління вентиляторамиТримач відеокарти
- Вага
- 9.9 кг
- Потужність блока живлення
- Особливості
- Колір
- Максимальна висота кулера ЦП
- 170 мм
- Максимальна довжина відеокарти
- 410 мм
- Країна-виробник
- Тайвань
- Матеріал
- Спосіб встановлення
- Розташування роз'ємів лицьової панелі
- Зверху
- Механізм відкривання
- Знімна панель
- Гарантія
- 24 місяці
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Відгуки та питання
- 5
зiрок 0 оцінок - 4
зiрок 1 оцінок - 3
зiрок 1 оцінок - 2
зiрок 0 оцінок - 1
зiрок 0 оцінок
- ДмитроВідгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Як і у першого коментаря, брав корпус під водянку 420. Вона влазить тільки спереду, що у свою чергу унеможливлює правильний рух гарячого повітря (вверх), бо хто у здоровому глузді 300 ватт тепла буде заганяти всередину?!. При встановленні водянки не залишається місця зверху встановити 6-й комплектний кулер (можливо влізе тоненький), якого якраз не вистачає для "positive airflow". Усі комплектні кулери 3 пін і автоматичне регулювання обертів не працює. Свистопер*ілки за замовчуванням керуються зовнішнім контролером, що змушує постійно пультом вимикати. НЕЗРУЧНО! Підтримувач відеокарти занадто короткий і треба знімати верхній тримач. У комплекті замало гвинтиків для ХДД (які я люблю використовувати для БЖ замість тих, що злизують фарбу із металом). Встановив вентилятори за бокову панель, між панеллю і кришкою. Якщо переставити сітку назовні - з'являється неприємний звук, тож не робіть так.
- Переваги:
- Розміри, влазить 420 водянка
- Недоліки:
- інженери і ті, хто планував комплектацію сильно тупанули
- Євген П***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
Корпус підбирався під СВО Arctic Liquid Freezer II 420 A-RGB (по характеристикам мав вміститися на передній панелі). На передню панель СВО вміщається всередині шлангами вниз (на сайті виробника це дозволена конструкція) або шлангами вверх (як описують на ютубі, в такому положенні на великих завантаженнях чути булькання). Нажаль при положенні шлангами вниз (радіатор всередині) для мат.плати MicroATX водоблок буквально кілька сантиметрів не дотягує до процесора.
На передній панелі фактично 2 фільтра: зовнішній великий і внутрішній з пластиковим візерунком. Пробував розмістити СВО на передній панелі радіатором всередині і вентиляторами ззовні – вентилятори вміщаються у рамку, але тоді вже без внутрішнього фільтра. Можливо прикрутити радіатор ззовні, але тоді вже всю передню рамку тре’ знімати – не естетично.
Да, і при розміщенні СВО 420 всередині на передню панель крайній один із встановлених вентиляторів зверху довелося зняти (і більше нема куди прикрутити – най буде запасний), а два бокові вентилятори переставити із середини у простір кабель-менеджменту.
Зверху всередині СВО 420 ніяк не компонується. Теоретично можливо прикрутити ззовні на верхній панелі вентиляторами донизу, але це вже без верхньої панелі з фільтром і вкрай не естетично. За ефективність не знаю.
Бокові стінки відкидні (для відкривання тягнеш на себе верхню кромку). Дещо не звично, але поки експериментував з розміщенням СВО, а потім вперше в житті робив кабель-менеджмент, то оцінив, як дуже зручне рішення.
Не сподобалися різьбові кріплення. Різьба розрахована на саморізи навіть для гвинтів. Відкручував із значним зусиллям – довелося ретельно підбирати правильні хрестики, аби не зірвати різьбу.
Дещо розчарували вже вмонтовані вентилятори. Дивлячись на специфікації і універсальний контролер (живиться з SATA) на 10 вентиляторів 4-pin живленням та 3-pin A-RGB якось розфантазувався про регулювання обертів. Ні, корпусні вентилятори мають 3-пінові штекери і працюють на постійних обертах. Не зрозуміло, навіщо тоді вихід з контролера на 4-pin fan. ASUS це приєднання не бачить.
Корпусні вентилятори працюють тихо і дають повноцінне A-RGB підсвічування. До контролера додається пульт керування підсвіткою. Також можливо регулювати підсвітку програмно (для ASUS це Aura).
Вже під час збирання системи виявив, що у контролері один із штекерів заламаний у середину – збиральник цього корпуса мабуть дуже поспішав чи був дуже злий. Принаймі контролер залишився робочим і навіть залишилися місця ще шось підключити, але все одно неприємно. Якби контролер не працював, не думаю, що зміг би довести що це не я зламав.
І просто констатація фактів (для когось, можливо, важливих): є кейси для двох 3.5 дисків (розміщені внизу біля блоку живлення) та двох 2.5 дисків (прикручені на бокову стінку у просторі кабель-менеджменту навпроти PCI-E 16x). Внизу корпусу сіточка, тож повітря для блоку живлення вентилятором вниз буде. Є тримач відеокарти, але мою стареньку GTX 1050 охопити не зміг.
В цілому корпус непоганий, є претензії до того, хто збирав цей корпус до купи.- Переваги:
- Добротний корпус, залізо не гуде
- Недоліки:
- Неякісна різьба, вмонтовані кулери з живленням на 3pin, повідбивати руки тому, хто цей корпус збирав.










