Функціональне навантаження сучасного корпусу для комп'ютера не обмежується розташуванням у ньому обладнання. Зовнішній вигляд також має вписуватися у загальний дизайн приміщення, виробники пропонують різні варіанти, які відповідають технічним та смаковим уподобанням користувача.

GameMax. Комп'ютерні корпуси зі смаком

Є кілька різновидів корпусів, які характеризуються за типом встановлення:

  • Вертикальне — класична схема, коли системний блок встановлюється під комп'ютерним столом. Вертикальні корпуси мають загальну назву "tower" (вежа) з приставкою, яка відповідає розміру корпусу за висотою.

Mini-tower дає змогу вмістити середню конфігурацію обладнання, достатню для офісної та домашньої роботи. Підходять для встановлення материнських плат Micro-ATX, Mini-ATX і Mini-ITX, у деяких моделях доступний монтаж ATX.

Наступний "за зростом" — Middle-Tower, найпоширеніший тип, який вибирають як для геймерського складання, так і для звичайних стандартних ПК.

Full-Tower (Big-Tower) дає можливість вмістити максимальну комплектацію обладнання з можливістю подальшої модернізації згодом. Підходить для серверів.

  • Горизонтальне встановлення. Конфігурація Desktop, має невеликі габарити, які дають можливість розміщувати системний блок на робочому столі. На цей момент актуальні два різновиди горизонтальних корпусів — стандартний і Slim. Тонкі корпуси не забезпечують гарне охолодження, тому конфігурація обладнання буде обмежена.
  • Універсальне встановлення комп'ютерного корпусу може застосовуватися до деяких моделей Desktop і Mini-Tower. Переважно відповідають форм-факторам Mini-ATX і Mini-ITX.

Інтернет-магазин ROZETKA дає можливість купити корпус GameMax згідно з його основним призначенням.

Особливості геймерських корпусів GameMax

Ігрова конфігурація передбачає кілька чинників:

  • наявність простору у корпусі для встановлення потужного обладнання;
  • забезпечення охолодження, яке передбачає використання вентиляторів і кулерів;
  • дизайн, який відповідає атмосфері гейм-зони.

Важливі опції для геймерського корпусу — наявність зручного доступу до обладнання, достатня кількість вентиляторів з пиловими фільтрами та товщина бічних стінок. Кількість портів на передній панелі має відповідати передбачуваній до використання ігровій периферії. Не комплектуються блоком живлення.

Відмітна особливість багатьох геймерських корпусів — одна або дві прозорі бічні стінки та кольорова LED-підсвітка внутрішнього простору або кулерів. Також прозорою може бути й передня панель, наприклад, у моделі Gamemax StarLight W-Green.

Мультимедійний корпус GameMax

Мультимедійний комп'ютер призначений для заміни звичної побутової техніки — CD і DVD програвачів, апаратної частини домашніх кінотеатрів. Головні вимоги до корпусу — наявність на фронтальній панелі портів USB, аудіовиходів, гнізда під’єднання мікрофона. Бажано, щоб був універсальний кардридер та оптичний привод для читання дисків.

Встановлення може бути горизонтальним або вертикальним. Важливе значення має товщина корпусу, вона має виключати чутну вібрацію.

Корпус GameMax для майнінгу

Основне завдання корпусу для майнінгу — розміщення великої кількості відеокарт і забезпечення їхнього охолодження. Матеріал виготовлення — сталь, на передній панелі встановлюється кілька вентиляторів, на задній розташовані вентиляційні решітки. Модель GameMax 8W дає змогу встановити до 13 відеокарт. Майнінгові корпуси встановлюються у спеціальні шафи або на стійки.

Звичайний корпус

Вибір стандартних корпусів зумовлюється конфігурацією обладнання та дизайном. Для зручності обслуговування можна купити комп'ютерний корпус з бічним вікном. Колір і дизайн залежить від особистих переваг.

Вибір матеріалу корпусу для комп'ютера

Більшість комп'ютерних корпусів GameMax виготовляється з комбінації декількох матеріалів, один з яких може переважати:

  • Пластик.Найчастіше застосовується для окремих елементів, наприклад, передніх панелей. Також з пластику виготовляються корпуси заокруглених або складних геометричних форм. Приклади — моделі GameMax Diamond White, GAMEMAX G536-W.
  • Металеві корпуси займають великий лінійний ряд. Деякі геймерські моделі виготовляються з алюмінію, який має гарну тепловіддачу (GameMax Winman Blue).
  • Скляні елементи. З ударостійкого гартованого скла виготовляють передні панелі та бічні стінки корпусів (GameMax Polaris Black) або окремі вікна.
  • Сталеві корпуси виготовляються зі штампованої листової сталі завтовшки від 0,5 до 1 мм. Найкраще вибирати товстіший матеріал, який знижує вібрацію й дає змогу встановлювати великовагові компоненти.

Обрано 3015 товарів

Показати ще