









- Графічний чип
- Обсяг пам'яті
- Розрядність шини пам'яті
- Тип пам'яті
- Тип системи охолодження
Відеокарта Gigabyte PCI-Ex GeForce RTX 3060 Gaming OC 12GB GDDR6 (192bit) (15000) (2 х HDMI, 2 x DisplayPort) LHR (GV-N3060GAMING OC-12GD 2.0)
Опис
Ця відеокарта є Limited Hash Rate версією — обладнана апаратним обмежувачем майнінгу Ethereum.
Вмикаємо RTX!
Фантастичний реалізм і висока швидкість, що стали можливими завдяки технологіям трасування променів і штучного інтелекту в іграх нового покоління!
Технологія DLSS
Технологія згладжування з алгоритмами глибокого навчання NVIDIA DLSS забезпечує безкомпромісну якість зображення завдяки використанню наявних у відеокартах GeForce RTX тензорних ядер. Водночас вона мало впливає на швидкість гри, що дасть змогу викрутити настроювання на максимум. Штучний інтелект — на службі в геймерів!
Платформа для творчості
Відеокарти серії GeForce RTX 30 підходять не лише для ігор, але й для продуктивної роботи. Підтримка технологій штучного інтелекту, сумісність із програмною платформою NVIDIA Studio і висока продуктивність роблять їх чудовим вибором для тривимірного моделювання, редагування відеоматеріалів у форматі 8K або стримінга в прямому ефірі.
Характеристики
- Графічний чип
- Частота пам'яті
- 15000 МГц
- Частота ядра
- 1837 Мгц
- Обсяг пам'яті
- Система охолодження
- WINDFORCE 3X
- Максимально підтримувана роздільна здатність
- 7680x4320
- Підтримувані 3D API
- DirectX 12, OpenGL 4.6
- Розрядність шини пам'яті
- Розміри
- 282 x 117 x 41 мм
- Тип пам'яті
- Інтерфейс
- Роз'єми
- Додаткове живлення
- Країна-виробник
- Китай
- Форм-фактор
- Тип системи охолодження
- Країна реєстрації бренду
- Китай (Тайвань)
- Гарантія
- 36 місяців
- EAN
- 4719331309312
- Кількість вентиляторів
- 3 шт
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Відгуки та питання
- 5
зiрок 104 оцінок - 4
зiрок 6 оцінок - 3
зiрок 2 оцінок - 2
зiрок 2 оцінок - 1
зiрок 8 оцінок
- Сергій Ж***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ
Пользуюсь уже год работає прекрасно температури в нормі максимум 64 градуса
- Переваги:
- Все
- Недоліки:
- Незнашов
- Ірина Б***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ
В целом карта может и актуальна сейчас в плане производительности, но только рекомендовать и покупать ее можно было 1-2 года назад, когда цены устаканились, сейчас же рекомендовать ее кому либо и советовать к покупке я не могу. Буду краток, в плане чипа и памяти это была настоящая щедрость -- 12 гигов, 192 бит, х16 линий, в итоге получаем идеальный псп, по сравнению с урезанной 4060, которая по сути то по чипу является разогнанной 4050, поскольку традиционный 106 чип от 60 линейки, логичным продолжением которого и должна была послужить 4060 с ад106, но, по причине дорогивизны и конкуренции с 4070 он был упразнен. В итоге имеем урезанный по всем фронтам чип от 50 линейки, с сомнительными 8 гигами, которые были актуальны на момент выхода рх580. Да, по производительности он лучше, но, во первых, я играю в куад хд (не могу сказать насколько он хорош или плох, тк проц слабоват и не тестил ничего кроме киберпанка и рдр2), а во вторых, 12 гигабайт и с учетом 2к разрешение с длсс кач/баланс, сжираются чуть ли не полностью на сред трассировке, так что думайте, лучше уж 4070 взять или 9060 хт 16 гиговую. Касательно самого исполнения вендора, из того что было на момент покупи -- нормально, но я бы взял немного другой хороший вариант если бы он был, поскольку гига не заморачивалась особо с охладом, у нее плохо охлаждается некоторая часть чипов, а терпрокладки у них такое (спасибо гиге за фан стоп, который только усугубит проблему с термоинтерфйесом). Главное куллеры бесячие очень, когда попытаешься их настраивать в мси афтербернере на тихую работу, они орут на 1200 оборотах, а если ставить ниже 45%, они начинают то отключаться, то включаться поочередно, и весь этот цирк продолжается в утилите гигов (гкц), обороты так же высокие, но хоть не отключаются и подсветка отрубается. Затем, у меня случайный образом получилост заставить их работать на 700 об/м не лазая в биос и меняя там минимальный порог и вот так сижу не жалуюсь
- Переваги:
- 12 гигов хватит всем, х16 линий на моей 3.0 материнке, аналога и наследника нету, рип га 106....
- Недоліки:
- подсветка, термоинтерфейс, фан стоп, шумный минимальный порог включение вентиков (у всех так), устарел чип
- Юрий К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ
достойная видуха игры идут на ура
рекомендую- Переваги:
- быстрая видеокарта и мощная
- Недоліки:
- нет
