Літній фешн розпродаж до -70%
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 7
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 1
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 2
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 3
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 4
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 5
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 6
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 7
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX) - зображення 1
Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор

Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX)

Код:  263769221

Немає в наявності

2 006

1 814

Місткість накопичувача: 1 ТБ

 
Гарантія. 36 місяців. Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Якщо виріб новий, без слідів експлуатації і напрацювання годин.. 
 
 

Опис

Додаткові характеристики:
  • Тип: Портативні
  • Лінійка (Серія): My Passport
  • Матеріал корпусу: немає даних
]]>

Характеристики

Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Призначення
Технологія
Колір
Фізичні розміри, вага
  • 270 г
Гарантія
  • 36 місяців

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 4.4/5
на основі 32 відгуки
  • 5 зiрок
    7 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Віталій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість накопичувача: 1 ТБ

    При виборі жорсткого диска проаналізував з десяток пристроїв різних виробників. Все ж таки жорсткий диск без програмного забезпечення і з програмним забезпеченням різниця доволі суттєва в можливостях. На борту WD Passport є все необхідне фірмове програмне забезпечення, наприклад є можливість синхронізутись з гугл диском, дропбоксом, інстаграмом,фейсбуком і всі ваші дані збережуться на жорсткий диск автоматично. Також є можливість поставити пароль, перевірити справність пристрою і створювати резервну копію даних. Ідеально!!! Що стосується самого пристрою, то він дійсно дуже компактний, працює швидко і безшумно (якщо прикласти вухо, то чути легкий шум схожий на повітряний потік). Присутній також світловий індикатор роботи пристрою, який за необхідності можна програмно вимкнути. Сучасний дизайн пристрою вживу виглядає краще ніж на фото. Кабель з комплекту не тонкий, надійний, загалом внушає довіру. Для надійного зберігання обрав спеціальний кейс (є в рекомендованих товарах, якщо цікаво).

    Переваги:
    Поки що одні суцільні переваги. Сподіваюсь так і буде в довгостроковій експлуатації пристрою. Таки це один з найкращих варіантів жорстких дисків на 1 терабайт на ринку. Принципово брав диск на 1 терабайт, адже для надійності краще мати 2 пристрої на 1Т заміть одного пристрою на 2, 3 чи 4Т.
  • Дмитрий С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість накопичувача: 1 ТБ

    Давно для работы требовался внешний диск для переноса фотографий с ноутбука в рабочий компьютер. Колебался между Seagate и Wd, понравился больше Wd. Ни разу не пожалел.Всем советую. Также записал видео распаковки #мояраспаковка

    Переваги:
    Быстрый, надежный
    Недоліки:
    Не нашел
  • Дима
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість накопичувача: 1 ТБ

    Отличный жесткий диск, без нареканий, лучше работает через USB3.0, для фильмов и хранения фото самое оно

    Недоліки:
    Короткий кабель в комплекте
Читати всі відгуки →

Відеоогляд
Зовнішній жорсткий диск 2.5" 1TB WD (WDBYNN0010BWT-EEEX)

Відео розпакування від покупця