• Зовнішній диск iStorage diskAshur DT2 USB 14ТБ - зображення 1
  • Зовнішній диск iStorage diskAshur DT2 USB 14ТБ - зображення 2
  • Зовнішній диск iStorage diskAshur DT2 USB 14ТБ - зображення 3
Зовнішній диск iStorage diskAshur DT2 USB 14ТБ - зображення 1
Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення

Опис Зовнішній диск iStorage diskAshur DT2 USB 14ТБ

Зовнішній жорсткий диск iStorage diskAshur DT2 - портативний носій з апаратним шифруванням та ПІН авторизація користувачів в одному пристрої. Призначений для створення образів, збереження і перенесення великого масиву конфіденційної інформації до 16ТБ. Це перший зашифрований жорсткий диск для ПК і серверів, що має сертифікати FIPS 140-2 level 3 і рекомендований для використання в організаціях НАТО.

iStorage diskAshur DT 2 забезпечує безпечне зберігання та передачу великої кількості даних. Даний пристрій містить апаратний мікропроцесор, який шифрує дані в реальному часі і має інтерфейс USB 3.1 із зовнішнім блоком живлення. iStorage diskAshur DT 2 має сертифікацію FIPS 140-2 Level 3, NCSC CPA (Foundation Level), Common Criteria і NLNCSA.

Пристрої diskAshur DT2 дуже прості у використанні, досить під'єднати диск до USB порту і набрати код, що складається від 7 до 15 знаків і усі дані, які знаходяться на пристрої будуть дешифровані і доступні. Для блокування диска, необхідно вийняти його з USB порту і всі дані будуть зашифровані.
На пристрій можна встановити декілька типів паролів, як для адміністратора, так і для зазвичай співробітника компанії. Такий функціонал робить пристрій ідеальним для використання в корпораціях і держ. секторі. Якщо співробітник забуде свій пароль, то його легко зможе відновити адміністратор, з допомогою свого "супер пароля".

Механізм захисту від Brute Force атак.
Пристрій iStorage diskAshur DT 2 інтелектуально запрограмований для захисту від атак підбору паролів (Brute Force атаки). Після 5 послідовних спроб некоректного введення PIN-коду пристрій увійде в заморожене стан, який потребує вимикання живлення пристрою. Якщо знову ввести 5 послідовних спроб некоректного введення PIN-коду (в загальній складності 10), то пристрій знову увійде в заморожене стан. Що б отримати ще одну серію спроб введення пароля необхідно натиснути клавішу "shift" і вимкнути живлення пристрою. Якщо остання серія спроб підбору PIN коду виявиться невдалою, на 15 спробі diskAshur DT 2 визначає, що відбувається атака на пристрій і видаляє ключ шифрування і блокує себе. В цьому випадку всі дані знаходяться на диску будуть втрачені назавжди. Для відновлення роботи диска, необхідно повернутися до заводських налаштувань.

Механізм саморуйнування (Self Destruct Feature)
Ви можете запрограмувати diskAshur DT 2 на свій власний PIN-код видалення даних. Часто ця функція називається пароль під примусом, яка миттєво видаляє PIN коду, ключі шифрування, дані і потім створює нові ключ шифрування. Всі дані при цьому будуть втрачені.

Блокування неактивного диска (Unattended Auto-Lock Feature)
Ви можете встановити час, через який ваш неактивний диск буде автоматично відключений.

Захищені електронні компоненти (Tamper Proof)
Крім захищеного мікропроцесора, шифрування даних і ключа шифрування, існує ще один бар'єр між вашими даними і хакером. Всі електронні компоненти покриті шаром надміцної епоксидної смоли, яку неможливо видалити, без пошкодження електронних компонентів пристрою. Цей перешкоджає проведення атаки на внутрішні компоненти пристрою.

Характеристики Зовнішній диск iStorage diskAshur DT2 USB 14ТБ

Місткість накопичувача
Країна-виробник
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Технологія
Швидкість передавання даних
  • 225 МБ/сек
Гарантія
  • 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

Разом з цим товаром купують

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення