• Зовнішній диск iStorage diskAshur PRO2 4TB - зображення 1
  • Зовнішній диск iStorage diskAshur PRO2 4TB - зображення 2
  • Зовнішній диск iStorage diskAshur PRO2 4TB - зображення 3
Зовнішній диск iStorage diskAshur PRO2 4TB - зображення 1
Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення

Опис Зовнішній диск iStorage diskAshur PRO2 4TB

Захищений зовнішній портативний диск iStorage diskAshur PRO 2 із кодом доступу PIN паролем, інтерфейсом USB 3.1 і апаратним шифруванням XTS AES 256-bit c технологією подвійного шифрування Enhanced Dual Generating Encryption (EDGE). Даний диск сертифікований FIPS 140-2 level 2 і рекомендований для використання в організаціях НАТО.

Пристрої diskAshur PRO 2 дуже прості у використанні, досить під'єднати диск до USB порту і набрати код складається від 7 до 15 знаків і усі дані, які знаходяться на пристрої будуть дешифровані і доступні. Для блокування диска, необхідно вийняти його з USB порту і всі дані будуть зашифровані.

На пристрій можна встановити декілька типів паролів, як для адміністратора, так і для зазвичай співробітника компанії. Такий функціонал робить пристрій ідеальним для використання в корпораціях і держ. секторі. Якщо співробітник забуде свій пароль, то його легко зможе відновити адміністратор, з допомогою свого "супер пароля".

Диск оснащений потужним процесором, так що ви не відчуваєте падіння швидкості при шифруванні даних. Процесор диска має вбудований механізм захисту за критерієм Common Criteria EAL4 +, в якому використовується механізм фізичного захисту від зовнішніх втручань. Також диск реагує на атаку підбору паролів, вводячи диск в заморожене стан.

Пристрій iStorage diskAshur PRO 2 інтелектуально запрограмований для захисту від атак підбору паролів (Brute Force атаки). Після 5 послідовних спроб некоректного введення PIN-коду пристрій увійде в заморожене стан, який потребує вимикання живлення пристрою. Якщо знову ввести 5 послідовних спроб некоректного введення PIN-коду (в загальній складності 10), то пристрій знову увійде в заморожене стан. Що б отримати ще одну серію спроб введення пароля необхідно натиснути клавішу "shift" і вимкнути живлення пристрою. Якщо остання серія спроб підбору PIN коду виявиться невдалою, на 15 спробі diskAshur PRO 2 визначає, що відбувається атака на пристрій і видаляє ключ шифрування і блокує себе. В цьому випадку всі дані знаходяться на диску будуть втрачені назавжди. Для відновлення роботи диска, необхідно повернутися до заводських налаштувань.

Характеристики Зовнішній диск iStorage diskAshur PRO2 4TB

Місткість накопичувача
Країна-виробник
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Технологія
Швидкість передавання даних
  • 148 МБ/сек
Колір
Гарантія
  • 36 місяців офіційної гарантії від виробника
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

  • Поганий
  • Так собі
  • Нормальний
  • Добрий
  • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення