Опис Термопаста Zalman ZM-STС8

Видатна безпека
ZM-STС8 гарантує безпечне використання, позаяк виготовлена з непровідного, неметалевого матеріалу, і під час використання не реагує з частинами ПК, процесором і основою кулера.

Зручний дизайн шкали
За допомогою шкали-розмітки на шприці зручно легко наносити необхідну кількість пасти, а також перевіряти кількість, що залишилася після використання.
Оптимальна в'язкість
Розмір частинок забезпечує оптимальну щільність наповнювача для зручного використання на комп'ютерних мікросхемах будь-якого типу.

Легко використовувати та зберігати
Паста легка у використанні завдяки формі нанесення типу шприца та ковпачку, що дає змогу багаторазово використовувати її повторно, оскільки вміст не твердне навіть після використання.

Видатні якості довговічності й ефективність охолодження
Паста заповнює невеликий простір між радіатором і поверхнею процесора, підсилюючи ефект охолодження й забезпечуючи чудові характеристики охолодження.

Екологічно безпечні продукти
Всі вживані матеріали екологічно безпечні та нешкідливі.
ZM-STС8 не впливає на електричну провідність у системі. У ній використовуються екологічно безпечні та нешкідливі матеріали, які відповідають вимогам обмеження вмісту шкідливих речовин (RoHS).

Згідно зі стандартом RoHS
Сертифіковані продукти екологічно безпечні та не завдають шкоди організму людини. Продукт отримав сертифікацію після того, як унаслідок досліджень XRF було встановлено, що рівень вмісту 10 небезпечних речовин нижчий від рівня, встановленого стандартом для електронних продуктів, що експортуються в Європу. На відміну від інших продуктів, продукти ZALMAN спочатку виробляються з урахуванням стандартів RoHS.

Характеристики Термопаста Zalman ZM-STС8

Країна-виробник
Додатково
 • Місткість: 1.5 г
  Теплопровідність: 8.3 Вт/м*К
  В'язкість: 350-480 пуаз
Кількість вентиляторів
Країна реєстрації бренду
Гарантія
 • 14 днів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 43

 • Віктор Пащенко
  • Продавець: Rozetka

  Після заміни старої,(не з дешевих і не засохлої)термопасти на цю,при роботі з Google Earth температура впала з 70-73,до 60-62 градусів.Вважаю,що це добре.

  Переваги:
  Нормальна консистенція - не рідка,не густа.
 • Анатолий Павлов
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая паста.

 • Михаил Киселёв
  • Продавець: Rozetka

  Хорошая термопаста. Со своей задачей справляется.

  Переваги:
  Охлаждает хорошо.
Дивитися всі відгуки →

Відео з Термопаста Zalman ZM-STС8

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення