Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Швидкість обертання шпинделя
 • Форм-фактор 3.5"

Опис Жорсткий диск Western Digital Red Pro NAS 16TB 7200rpm 512MB WD161KFGX 3.5" SATA III

Відповідність вимогам великих компаній
Диски WD Red Pro, спеціально розроблені з урахуванням потреб підприємств середнього та великого бізнесу, призначені для мережевих систем зберігання з 24 відсіками. Накопичувач WD Red Pro, створений для цілодобової роботи з величезними обсягами даних, чудово підходить для архівування й надання загального доступу, а також модернізації масиву RAID для підтримки декількох операційних систем, наприклад ZFS та інших файлових систем. Використовуючи у своєму мережевому пристрої зберігання ці надійні диски, ви підвищуєте ефективність роботи компанії, оскільки ваші працівники можуть швидко обмінюватися файлами й архівувати папки.

Унікальна технологія NASware 3.0
Унікальна передова технологія NASware 3.0, реалізована на рівні мікропрограми, гарантує безперешкодну інтеграцію, надійний захист даних і оптимальну швидкодію, які потрібні для мережевих пристроїв зберігання, що працюють в умовах високих навантажень. Сучасна технологія NASware 3.0, реалізована в кожному жорсткому диску WD Red Pro, підвищує продуктивність системи завдяки поліпшенню параметрів сумісності, надійності, інтеграції та оновлення.

Оптимальна сумісність із мережевими пристроями зберігання
Після появи жорстких дисків WD Red Pro з технологією NASware вам більше не доведеться міркувати під час вибору накопичувача. Вони призначені для мережевих систем зберігання, а унікальний алгоритм допомагає домогтися оптимального співвідношення продуктивності та надійності під час використання дисків у мережевих пристроях зберігання й масивах RAID. Іншими словами, WD Red Pro — це один із тих дисків, які сумісні з максимальною кількістю мережевих пристроїв зберігання. Жорсткі диски WD Red Pro перевірені на сумісність із великою кількістю технологій і мережевих пристроїв зберігання.

Поліпшений захист відсіків мережевих пристроїв зберігання від ударів
Жорсткі диски WD Red Pro обладнуються багатовісним датчиком, що виявляє важковловимі струси, і системою динамічного керування висотою польоту головок, яка автоматично компенсує ці рухи, захищаючи в такий спосіб дані. Поєднання цих технологій забезпечує додатковий захист жорстких дисків у великих мережевих пристроях зберігання з 24 відсіками та підвищує надійність їхньої роботи.

3D Active Balance Plus
Розроблена та вдосконалена технологія балансування у двох площинах істотно підвищує швидкодію й надійність накопичувачів. Брак правильного балансування в накопичувачах може скорочувати термін їх експлуатації, знижувати згодом їх швидкодію й призводити до надмірної вібрації й шуму в багатодискових системах.

Запобігання та усунення помилок
У накопичувачах WD Red Pro, спеціально призначених для використання в масивах RAID і мережевих пристроях зберігання, реалізована технологія NASware 3.0, одним зі складників якої є функція контролю усунення помилок, що знижує ймовірність випадання жорстких дисків із масивів RAID.

Розширені випробування жорстких дисків
Вимоги до якості жорстких дисків для мережевих пристроїв зберігання, у яких передбачено до 24 відсіків, особливо високі з огляду на підвищений рівень вібрації та нагрівання. Саме тому кожен жорсткий диск WD Red Pro проходить розширені випробування на відмову за підвищеної температури, що гарантує його придатність для довгої та надійної експлуатації.

Збільшений термін гарантії
Диски WD Red Pro постачаються з 5-річною обмеженою гарантією, і ви можете бути впевнені в їх надійності.

Диски для настільних комп'ютерів і WD Red Pro
Виберіть для вашого мережевого пристрою зберігання диск, створений спеціально для систем NAS, з функціями захисту даних і забезпечення оптимальної продуктивності. Під час вибору жорсткого диска для мережевого пристрою зберігання треба враховувати такі чинники:

 • Сумісність. На відміну від звичайних дисків для настільних комп'ютерів, ці накопичувачі тестуються на сумісність із мережевими системами зберігання для забезпечення оптимальної продуктивності.
 • Надійність. За цілодобової експлуатації в мережевому пристрої зберігання або масиві RAID жорсткі диски можуть сильно нагріватися, і накопичувачі для настільних комп'ютерів для цього не призначені та не тестуються, на відміну від WD Red Pro.
 • Контроль усунення помилок. У жорстких дисках для мережевих пристроїв зберігання WD Red Pro спеціально реалізовані засоби контролю усунення помилок, що сприяє скороченню кількості помилок у мережевій системі зберігання.
 • Захист від шуму та вібрації. Жорсткі диски для настільних комп'ютерів, призначені для експлуатації в умовах наявності в системі тільки одного диска, забезпечують захист від шуму та вібрації на найнижчому рівні або не забезпечують її зовсім. А в системах, де дисків кілька, це становить проблему. Накопичувачі WD Red Pro мають усі характеристики для максимально ефективної роботи в системах NAS із декількома відсіками.

Характеристики Жорсткий диск Western Digital Red Pro NAS 16TB 7200rpm 512MB WD161KFGX 3.5" SATA III

Код виробника
 • WD161KFGX
Місткість накопичувача
Сумісність
 • Для Windows
Країна-виробник
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Призначення
Швидкість обертання шпинделя
Обсяг буфера
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

 • Поганий
 • Так собі
 • Нормальний
 • Добрий
 • Чудовий

Додати фотографії

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того чтобы опубликовать отзыв необходимо войти в личный кабинет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами.

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення