Transcend MTE110S 128GB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D NAND TLC (TS128GMTE110S)

871 відгук Код:  43334936
Обсяг/Об'єм
Форм-фактор
Інтерфейс підключення
 • Форм-фактор M.2 2280

Transcend MTE110S 128GB M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D NAND TLC (TS128GMTE110S)

871 відгук Код:  43334936

Продавець:

Немає в наявності

1 009

590

Гарантія. 5 років Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Якщо виріб новий, без слідів експлуатації і напрацювання годин. 

Опис

Твердотільний накопичувач з інтерфейсом PCIe
Твердотільний накопичувач Transcend MTE110S обладнаний інтерфейсом PCI Express Gen3 x4 з підтримкою стандарту NVMe і демонструє видатну продуктивність. Виріб встановлюють у високопродуктивні системи, що використовуються для завдань, які вимагають максимального рівня готовності та не допускають жодних затримок — робочих станцій для оброблення аудіо та відео, ігрових ПК, а також корпоративних рішень. Побудований на базі флеш-пам'яті 3D TLC NAND, твердотільний накопичувач не тільки забезпечує високу швидкість передавання даних*, але також демонструє найвищий рівень надійності.

Що таке інтерфейс PCIe
Інтерфейс PCIe (або PCI Express) використовується для з'єднання хост-комп'ютера з твердотільним накопичувачем. Ця технологія використовує одну або більше ліній, на кожній із яких здійснюються передавання та приймання даних, а також відрізняється від SATA (або Serial ATA) набагато вищою продуктивністю, що дає можливість MTE110S якнайкраще відповідати вимогам сучасних високошвидкісних систем і пристроїв.

Що таке стандарт NVMe
NVMe (або NVM Express) — це інтерфейс хост-контролера, створений для використання в корпоративних і клієнтських системах, які обладнані твердотільним накопичувачем з інтерфейсом PCI Express. Стандарт NVMe має на увазі вищий рівень продуктивності, ніж AHCI (Advanced Host Controller Interface), зокрема, він містить вимоги щодо масштабування пропускної здатності, більшої кількості операцій введення/виведення за секунду та мінімізації затримок.

3D-технології розширюють межі можливого
На відміну від колишніх, плоских за своєю структурою мікросхем NAND, комірки флеш-чипи 3D NAND розташовуються в декількох площинах і можуть перебувати одна над іншою. Технологія 3D NAND покликана подолати наявні обмеження щодо щільності розміщення комірок флеш-пам'яті, а також підвищити рівень продуктивності та довговічності цього типу пам'яті.

Довговічність та висока надійність
MTE110S підтримує ефективний алгоритм виявлення та виправлення помилок ECC, LDPC (Low-Density Parity Check), які допомагають забезпечити надійність зберігання вашої інформації. Виготовлений на основі високоякісних мікросхем флеш-пам'яті NAND TLC і обладнаний механізмами динамічного регулювання продуктивності для запобігання перегріванню твердотільний накопичувач відрізняється довговічністю і високою надійністю.

Програмне забезпечення Transcend SSD Scope
Щоб не допустити зниження продуктивності та надійності роботи виробу, є програмне забезпечення SSD Scope**. Воно дає можливість відстежувати стан накопичувача із застосуванням технології S.M.A.R.T., включити підтримку TRIM для оптимізації швидкості запису, оновлювати прошивку пристрою, а також перемістити свої дані з колишнього жорсткого диска на MTE110S всього за кілька кліків мишкою.

Гарантія якості
Для забезпечення максимального рівня якості твердотільний накопичувач пройшов ретельне тестування на всіх етапах виробництва, зокрема, перевірялася його вібро-, термо- і вологостійкість, продуктивність і функціональність.

Особливості:

 • Робоча температура: 0 ~ 70 °C
 • Сертифікація: CE/FCC/BSMI
 • Операційна система: Microsoft Windows 7/8 (необхідно встановити додатковий драйвер **), Microsoft Windows 10, Linux Kernel 2.6.31 або новішої версії

Увага! Будь ласка, переконайтеся, що ваш комп'ютер має М.2 слот.

* Продуктивність може варіюватися через апаратну частину комп'ютера, встановлене програмне забезпечення, використання накопичувача. У деяких материнських плат під слот М.2 виділено всього лише дві лінії PCIe, у такий спосіб створюючи обмеження в роботі швидкого накопичувача.
** ПЗ можна завантажити з офіційного сайту виробника.

Характеристики

Обсяг/Об'єм
Швидкість читання
 • 1600 МБ/с
Швидкість запису
 • 400 МБ/с
Енергоспоживання
 • 3.3 В ± 5%
Форм-фактор
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 871

 • Сидоренко Сергей
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг/Об'єм: 512 ГБ

  Все сподобалось.

 • Алексей Унгурян
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг/Об'єм: 512 ГБ

  Помер раптово. Гарантійний талон не знайти.

  Переваги:
  Поки працював, вартував своїх грошей
  Недоліки:
  Помер раптово
 • Богдан Бородай
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг/Об'єм: 256 ГБ

  Був куплений майже 4 роки тому. Швидкість як і була при покупці. Ресурс за цей час на 50% вичерпавсь. Все працює дотепер.
  Без радіатора 3 роки прогрівався до 55-60 градусів.

  Переваги:
  Витривалість, ціна/швидкість, хватає для системи, ціна
  Недоліки:
  Немає
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення