Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс (сірий до сірого)
Яскравість дисплея
 • 300 кд/м2
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • 1200:1 (SmartContrast: 50000000:1)
 • IPS (monitor)
 • Ultra HD 4K (3840х2160)
 • Підтримка MHL

Опис Монітор 43" Philips BDM4350UC/00/01

Професійний дисплей Philips 43" класу Ultra HD відтворює деталізоване зображення з високою роздільною здатністю 4K Ultra High Definition (який учетверо перевищує Full HD): влаштовуйтесь зручніше та насолоджуйтеся переглядом на великому екрані.

Технологія UltraClear і роздільна здатність 4K UHD (3840 x 2160) для максимальної чіткості

philips_bdm4350uc_00_review_images_961704377.jpg

Нові дисплеї Philips обладнані якісними панелями та забезпечують неймовірно чітке зображення у форматі 4K UHD (3840 x 2160). Дисплеї Philips з кришталево чистим зображенням підійдуть і вимогливим до деталей професіоналам, що працюють із програмами CAD, і фахівцям із 3D-графіки, і фінансистам, які мають справу з величезними таблицями.

Технологія IPS LED із широким кутом огляду для точного передавання кольорів і зображень

philips_bdm4350uc_00_review_images_961704384.jpg

В IPS-дисплеях використовується прогресивна технологія, що забезпечує широкий кут огляду 178/178 градусів для перегляду дисплея практично під будь-яким кутом. Як порівняти зі стандартними TN-панелями, IPS-дисплеї забезпечують набагато вищу чіткість зображення і яскраві кольори, що робить їх ідеальним рішенням не тільки для перегляду світлин, фільмів і веб-сайтів, але також і для роботи в професійних застосунках, де потрібно точне передавання кольору та яскравості.

Режим MultiView 4K для відтворення контенту з 4 джерел на одному екрані

philips_bdm4350uc_00_review_images_961704391.jpg

Функція Philips MultiView дає змогу відтворювати контент із роздільною здатністю Full HD із чотирьох джерел на екрані професійного дисплея 4K UHD. Режим "Зображення поруч із зображенням" (PbP) забезпечує перегляд чотирьох систем на одному екрані, що підійде для диспетчерських і охоронних пунктів. Це також дає можливість працювати одночасно на двох ноутбуках для підвищення продуктивності. Режим "Картинка-в-картинці" (PiP) дасть змогу одночасно в прямому ефірі дивитися футбольний матч і працювати за комп'ютером.

SmartUniformity для точного зображення

philips_bdm4350uc_00_review_images_961704398.jpg

Відомим огріхом РК-дисплеїв є нерівномірна яскравість і перенесення кольорів. Режим Philips SmartUniformity забезпечує рівномірну яскравість зображення, що особливо важливо для перегляду світлин, роботи над дизайном і друку. Завдяки покроковому аналізу кольору, у цьому режимі однорідність яскравості підвищується на 95%. Використовуйте цей режим для одержання зображень із точними характеристиками яскравості.

Технологія SmartImage для зручного налаштування зображення

philips_bdm4350uc_00_review_images_961704405.jpg

SmartImage — це унікальна сучасна технологія Philips, що дає змогу аналізувати зображуваний вміст на екрані для оптимізації характеристик дисплея. Зручний для користувача інтерфейс надає вибір різних режимів, як-от "Офіс", "Фото", "Відео", "Гра", "Економічний" і под. відповідно до використовуваних застосунків. Залежно від обраного режиму SmartImage динамічно оптимізує контрастність, насиченість кольору та різкість зображень і відео, забезпечує виняткову якість зображення. У режимі "Економічний" споживання енергії максимально знижене. У будь-який час можна легко встановити необхідний режим натисненням однієї кнопки.

Технологія MHL для відтворення мобільного контенту на великому екрані

philips_bdm4350uc_00_review_images_961704412.jpg

Mobile High Definition Link (MHL) — це мобільний аудіо-/відеоінтерфейс для прямого під'єднання мобільних телефонів та інших портативних пристроїв до моніторів із високою чіткістю. За допомогою додаткового кабелю MHL ви можете приєднати свій мобільний пристрій, оснащений технологією MHL, до цього великого MHL-дисплея Philips і дивитися HD-відео в чудовій якості та з цифровим звуком. На великому екрані можна грати в мобільні ігри, дивитися фотографії, фільми, користуватися іншими застосунками й водночас заряджати мобільний пристрій, завдяки чому акумулятор ніколи не розрядиться під час перегляду.

Тонка рамка та стильний дизайн
Тонка рамка панелі надає їй особливу елегантність, роблячи цю модель універсальним рішенням для будь-якого інтер'єру. Крім того, ця конструкція ідеально підходить для матричних відеостін.

Потужні АС 7 Вт для відтворення контенту
Два високоякісні стереодинаміки вбудовані в дисплей. Залежно від моделі та дизайну пристрою, динаміки можуть бути видні в разі розташування у фронтальній частині або не видно в разі розташування в нижній, верхній або задній частинах пристрою.

Концентратор USB 3.0 для зручного доступу та швидкого заряджання.
Передавання даних через інтерфейс USB 3.0 відбувається зі швидкістю 5 Гбіт/с, що майже вдесятеро швидше, ніж за стандартом USB 2.0 — Ви можете неабияк скоротити час передавання даних і заощадити гроші. Маючи збільшену пропускну здатність, високу швидкість передавання даних, поліпшені можливості керування живленням і чудову загальну продуктивність, USB 3.0 відповідає останнім світовим стандартам і дає можливість використовувати запам'ятовувальні пристрої більшого обсягу. Тепер Вам більше не доведеться чекати, поки пристрій зарядиться. Нова функція FastCharge забезпечує зручне швидке заряджання. Також стандарт USB 3.0 має зворотну сумісність із пристроями USB 2.0.

SmartConnect з роз'ємами DisplayPort, HDMI та VGA
Завдяки широким можливостям під'єднання через різноманітні порти (VGA, Display Port, універсальний роз'єм HDMI), ці дисплеї Philips забезпечують високу роздільну здатність нестисненого відео- й аудіоконтенту. Під'єднання через DisplayPort і HDMI 2.0 забезпечує роздільну здатність 4K з частотою 60 Гц для плавного зображення. Під'єднання через USB забезпечують надшвидке передавання даних і універсальність з'єднань. Хоч яке би джерело Ви не використовували, дисплей Philips готовий до всього — Ваші вкладення окуплять себе і в майбутньому!

Кріплення VESA гарантує чудове встановлення
Шаблон у кріплення VESA сумісний із безліччю інноваційних рішень для монтажу.

Енергоспоживання 0 Вт у вимкненому стані
За допомогою кнопки вимкнення на задній панелі монітора можна повністю вимкнути його живлення від мережі та звести енергоспоживання до 0 Вт. Отже, ви гарантуєте нульове споживання електроенергії та робите свій внесок у скорочення викидів парникових газів.

Характеристики Монітор 43" Philips BDM4350UC/00/01

Діагональ дисплея
Країна-виробник
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс (сірий до сірого)
Вбудований тюнер
 • Немає
Яскравість дисплея
 • 300 кд/м2
Тип матриці
Інтерфейси
 • 2 x DisplayPort
 • 2 x HDMI
 • VGA
Контрастність дисплея
 • 1200:1 (SmartContrast: 50000000:1)
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 19

 • Даниил Че
  • Продавець: Rozetka

  Крутой монитор, единственный момент в том, что под него хорошо бы оптимизировать рабочее место, сделать больше расстояние до монитора и прикрепить его на кронштейн, тогда все его фичи будут в радость.

  Переваги:
  Очень большой
  Недоліки:
  Очень большой :)
 • Николай Ив
  • Продавець: Rozetka

  Вопрос к представителям филипс. Как на этом мониторе активировать быструю зарядку USB?
  Есть два таких монитора, и ни на одном не работает USB порт быстрой зарядки. В смысле не работает только быстрая зарядка, ток заряда идет как в остальных портах монитора

 • Дмитрий
  • Продавець: Rozetka

  Господа из Филипса, 21 век на дворе, а делаете ... непонятно что. Ни на каких других мониторах не замечал такого, чтобы после долгой статической картинки оставалось послесвечение! Страшное предупреждение высвечивается при включении монитора "Внимание использование статического изображения более чем 30 мин может сказаться на выгорании экрана!!!!". Это что, я должен ставить секундомер и каждые полчаса выключать монитор или включать какой-то фильм еще на полчаса, а когда же работать?)) При обычной работе на экране монитора в определенных местах изображения будут статическими много часов - статусные строки, заголовки окон и т.д. Привожу фотографии статусная строка операционной системы и чистый фон с послесвечением после минут 20-ти работы. Хочу заметить, что остаточное изображение на данном мониторе уже начинает появляться после 10!!! минут работы. Допустим за рабочий день экран не выгорит, но, работать с изображениями НЕВОЗМОЖНО, остаточное послесвечение не дает понять принадлежат ли "тени" текущему изображению или остаточному. Это не то что раздражает, а просто бесит!
  Короче, вернул я монитор, поменял на другой фирмы. Как ни пытался после целого дня увидеть на новом мониторе что-то остаточное так и не увидел. Позор Филипс. На этом мониторе можно смотреть ТОЛЬКО КИНО, работать невозможно.

  Переваги:
  дешевый, фильмы смотреть самое то.
  Недоліки:
  послесвечение (остаточное изображение) - image retention, для работы не годится
  • Монітор 43" Philips BDM4350UC/00/01 фото від покупців 1
  • Монітор 43" Philips BDM4350UC/00/01 фото від покупців 2
  • Монітор 43" Philips BDM4350UC/00/01 фото від покупців 3
Дивитися всі відгуки →

Відео з Монітор 43" Philips BDM4350UC/00/01

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення