• Кулер Noctua NH-D15 - зображення 1
 • Кулер Noctua NH-D15 - зображення 2
 • Кулер Noctua NH-D15 - зображення 3
 • Кулер Noctua NH-D15 - зображення 4
Кулер Noctua NH-D15 - зображення 1
Розмір вентилятора
Тип охолодження
 • Для процесора
 • Повітряне охолодження

Опис Кулер Noctua NH-D15

Створена на основі легендарного NH-D14 і конструктивно вдосконаленого для підвищення ефективності охолодження флагманська модель NH-D15 від Noctua є чудовим вибором для задоволення найвищих запитів.

6 теплових трубок, подвійна конструкція радіатора
Порівнюючи зі звичайним процесорним кулером, використано шість теплових трубок, а подвійна конструкція радіатора NH-D15 забезпечує велику площу обвітрюваної поверхні, ліпший теплорозподіл і чудову ефективність повітряного потоку під час використання двох вентиляторів.

Розширені пластини радіатора та поліпшена схема теплових трубок
Порівнюючи з NH-D14, пластини NH-D15 було розширено від 140 до 150 мм і її теплові трубки тепер рознесено далі одна від одної, що дає змогу рівномірніше розподіляти тепло по більшій площі поверхні й у такий спосіб сприяє більшій ефективності.

Сумісність
Завдяки пазу в нижній частині радіатора NH-D15 забезпечує 64 мм проміжок для високих радіаторів оперативної пам'яті в режимі одного вентилятора, що робить його сумісним з більшістю масивних планок пам'яті на ринку. У разі застосування двох вентиляторів NH-D15 треба використовувати зі стандартними за висотою модулями пам'яті (до 32 мм).

Пара 140 мм вентиляторів NF-A15
NH-D15 має два 140 мм вентилятори преміум-класу Noctua NF-A15. Дотримання стандарту ААО Noctua з продуманим аеродинамічним дизайном і системою Flow Acceleration Channels, NF-A15 швидко створив собі репутацію одного з ліпших 140 мм вентиляторів на ринку.

Підтримання PWM і Low-Noise Adaptor
Преміум-вентилятори NF-A15 підтримують PWM для зручного автоматичного керування швидкістю. Крім того, максимальну швидкість обертання вентилятора може бути знижено з 1500 до 1200 об. /хв за допомогою адаптера для ще тихішої роботи.

Охолодження всієї системи
Завдяки конструктивним особливостям радіатора великі NF-A15 вентилятори обдувають не тільки сам радіатор, але також забезпечують циркуляцію повітря над прилеглими компонентами материнської плати, забезпечуючи в такий спосіб чудовий ефект охолодження.

Система кріплення SecuFirm2
Монтажні системи Noctua SecuFirm2 стали синонімами якості, безпеки та простоти використання. Підтримання Intel LGA115x (LGA1150, LGA1155, LGA1156), LGA2011 і AMD (AM3 (+), AM2 (+), FM1, FM2 (+)). SecuFirm2 гарантує максимальну зручність під час використання.

Велика сумісність
У разі використання додаткового монтажного комплекту NM-I3 (не входить до комплекту) NH-D15 може бути сумісний із сокетами LGA1366 і LGA775. Noctua також надасть комплекти модернізації для майбутніх гнізд, якщо це технічно буде можливим.

NT-H1 термопаста
Здобувши понад 100 нагород і рекомендацій від високорейтингових журналів про комп'ютерне "залізяччя" в усьому світі, Noctua NT-H1 є перевіреним рішенням професійного рівня, що забезпечує мінімальний тепловий опір, простоту використання й високу надійність.

6 років гарантії
Продукти Noctua славляться своєю бездоганною якістю й неабияким довголіттям. Як і всі вентилятори Noctua, що входять до комплекту, вентилятори NF-A15 мають ресурс напрацювання на відмову понад 150 000 годин і, крім того, весь пакет NH-D15 також постачають з гарантією на 6 років від виробника.

Характеристики Кулер Noctua NH-D15

Країна-виробник
Матеріал радіатора
 • Мідна основа та теплові трубки, алюмінієві ребра охолодження
Частота обертів
 • 1200 - 1500 об./хв
Розмір вентилятора
Додатково
 • Максимальний повітряний потік: 140.2 м³/год
  Максимальний повітряний потік з LNA: 115.5 м³/год
  Вхідна потужність: 1.56 Вт
  Ресурс безвідмовної роботи: 150 000 год

  Комплектація:
  Система охолодження Noctua NH-D15
  2 x NF-A15 PWM вентилятори
  2 x Low-Noise адаптери (LNA)
  Термопаста NT-H1
  Монтажний комплект SecuFirm2
  Y-кабель
Розміри
 • 150 х 165 х 161 мм
Вага
 • 1320 г
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 254

 • Александр Я.
  • Продавець: Rozetka

  Это один из самых известных воздушных кулеров, его часто сравнивают с водяным охлаждением по эффективности. Я могу только подтвердить общее мнение по его поводу -- он очень хорош. Справедливости ради, это первая двойная башня, которая у меня была, но разница с Залманом чувствуется сразу: я не могу по звуку определить, включен компьютер или нет. Раньше всегда было понятно по шуму. И это при том, что проц -- стоваттный райзен, он довольно горячий. При нагрузке его, конечно, слышно, но это не визг вентилятора, а шелест воздуха о внутренности корпуса. По звуку больше похоже на сквозняк. чем на работу системы охлаждения -- очень круто!
  Все же есть некоторые... не недостатки, а предупреждения.
  Первое, он довольно тяжелый, если перевозить корпус по кочкам, он вполне можне выломать кусок материнской платы. я бы, наверное, его снял при перевозке.
  Второе: он довольно большой. Не в любой корпус влезет. А если еще оперативка расположена близко к сокету, то приходится ставить один вентилятор выше, тогда требование к ширине корпуса еще усиливается.
  Вот в принципе и все "но". Рекомендую всем энтузиастом, особенно если у вас однобашенный кулер -- разница будет слышна сразу.

  Переваги:
  Тишина и эффективность охлаждения
  Недоліки:
  Скорее предупреждение: он тяжелый и большой
 • Дмитрий Цибуляк
  • Продавець: Rozetka

  Лучший охлад для процессора. Рекомендую всем, я взял под него 10600К

  Переваги:
  Два вентилятора и два кабеля с разными оборотами скоростей
  Недоліки:
  нет
 • Олександр Ісаков
  • Продавець: Rozetka

  Вентилятор супер. Але Y-cable має пошкодження(відсутній один контакт на одному з виходів кабелю). Зміг підключити лише один вентилятор без Y-cable, з Y-cable взаналі жоден не працює. Питання до представників компанії: чи можу я отримати цей кабель без пошкоджень?

  Переваги:
  Тихіший і ефективніший за стоковий на 3900Х
  Недоліки:
  У самому куллері не виявив
  • Кулер Noctua NH-D15 фото від покупців 13
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

 • Дивитися ще →

Відео з Кулер Noctua NH-D15

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення