Форм-фактор материнської плати
Тип корпусу

Опис Корпус MSI MPG GUNGNIR 100D Black (MPG GUNGNIR 100D)

Персоналізація
У корпусі MPG GUNGNIR 100 реалізована ціла низка рішень, що полегшують збирання комп'ютерної конфігурації, прокладання кабелів і встановлення водяної системи охолодження.

Кріплення для 3D-аксесуарів
На верхній і нижній панелях корпусу можна встановити таблички з логотипами, надруковані на 3D-принтері. Через них проектуватиметься підсвічування, створюючи оригінальний візуальний ефект. Верхня й нижня частини корпусу можуть бути персоналізовані за допомогою 3D-аксесуарів, видрукуваних на 3D-принтері. Світло, що проникає крізь іменну табличку, відбиватиметься на підлозі або іншій поверхні.

Витончений дизайн MPG GUNGNIR 100 — це оригінальний комп'ютерний корпус для широкого кола геймерів. Виготовлений у чорно-сірих тонах із прозорою бічною панеллю з загартованого скла, він являє собою ідеальне тло для барвистих ефектів підсвітки, за допомогою якої користувач може проявити свій власний стиль.

Концепція моделі MPG GUNGNIR 100 натхненна агресивністю Гунгніра, легендарного списа, який належав скандинавському богу Одіну. Форма наконечника списа перегукується з трикутною гостротою передньої панелі корпусу.

Ця модель є зразком непомітного промислового дизайну, у її зовнішності немає зайвого пафосу. Вона вирізняється міцністю й оптимальна для самостійного збирання комп'ютера. Яскравості цього корпусу надає вентилятор з адресованою повноколірною підсвіткою. Також є можливість персоналізації за допомогою аксесуарів, надрукованих на 3D-принтері.

У корпусі MPG GUNGNIR 100 є вдосталь місця для встановлення великої кількості накопичувачів і зручного збирання всієї комп'ютерної конфігурації. Підтримуються різні варіанти організації системи охолодження. Бічна панель із 4-міліметрового загартованого скла допоможе користувачеві продемонструвати всім свій особистий смак у виборі компонентів свого ПК.

Бічна панель, виготовлена зі світло-сірого загартованого скла завтовшки 4 мм, забезпечить чудовий вигляд на внутрішні компоненти з яскравою підсвіткою.

У корпусі є посадкові місця для семи системних вентиляторів, а також для встановлення радіаторів системи водяного охолодження (360-міліметрового на верхній панелі та 420-міліметрового в передній панелі). Гарна вентиляція — ключ до стабільної роботи комп'ютера!

Характеристики Корпус MSI MPG GUNGNIR 100D Black (MPG GUNGNIR 100D)

Код виробника
 • MPG GUNGNIR 100D
Країна-виробник
Потужність блока живлення
Форм-фактор материнської плати
Охолодження
 • Встановлено:
  Ззаду: 1 x 120 мм A-RGB Fan
  Опціонально:
  Спереду: 3 x 120 мм/3 х 140 мм
  Зверху: 3 x 120 / 140 мм
  Ззаду: 1 x 120 / 140 мм
Додатково
 • Передній порт введення/виведення:
  2 x USB 3.0
  HDD LED
  Аудіовихід
  Вихід для мікрофона
Кількість встановлених вентиляторів
Розміри
 • 510 x 227 x 525 мм
Вага
 • 9 кг
Тип корпусу
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 7

 • Михаил
  • Продавець: Rozetka

  На фото 2хUSB порта на лицевой панели, в характеристиках написано 1хUSB 3.1, ниже написано 1хUSB 3.0, не понятно! Можно уточнить этот момент?

 • Кирилл Фома
  • Продавець: Rozetka

  Він має строгий дизайн з декоративними елементами на фронтальній панелі. Так, логотип MSI у вигляді дракона і підсвічується смужка розташована на трикутнику зверху, а нижній трикутник підсвічує друга світлодіодна стрічка.
  Нагорі є велика кнопка харчування і ще одна, поменше, що відповідає за перезавантаження, вона ж управління підсвічуванням. Сюди також виведені два порти USB 3.0, аудіо для навушників і мікрофону, а також індикатор активності накопичувачів. Дуже вдячний за випуск у світ цього чуда !

  Переваги:
  Дуже легкий та гарний !
  Недоліки:
  Немає
 • Богдан Прилепа
  • Продавець: Rozetka

  Есть ли подсветка дракона на передней панели, сколько пильевих фильтров в корпусе и где они установлены, есть ли в комплекте хаб для кулеров?

Дивитися всі відгуки →

Відео з Корпус MSI MPG GUNGNIR 100D Black (MPG GUNGNIR 100D)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення