Розмір вентилятора
Тип охолодження
 • Для процесора
 • Повітряне охолодження

Опис Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid 360R

Компанія MSI продовжує робити ставку на якісні рішення для охолодження, випускаючи нову лінійку інноваційних систем водяного охолодження — серію MAG Coreliquid. Ці системи рідинного охолодження, вперше представлені на виставці CES 2020, мають приголомшливий дизайн, безшумні в роботі й ефективно справляються із завданням охолодження. У цьому рішенні дійсно є все потрібне.

Системи із серії MAG Coreliquid сумісні з різними роз'ємами процесорів Intel і AMD і легко забезпечують охолодження навіть найпотужніших процесорів. У лінійці представлені моделі з 240-міліметровими та 360-міліметровими радіаторами, що дає гравцям і професіоналам можливість вибрати той варіант, який відповідає їхнім вимогам із погляду інтенсивності охолодження й сумісності з корпусом.

Радіатори виготовлені з використанням високоякісних алюмінієвих пластин для максимального відведення тепла. У той час як 360-міліметровий радіатор забезпечує набагато вищі показники охолодження навіть для найпотужніших ЦП на ринку, 240-міліметрова модель стане ідеальним рішенням для тих, кого цікавить компактніше складання ПК, у якому не можна розмістити більший радіатор.

Системи рідинного охолодження виділяються завдяки неймовірній підсвітці ARGB, якою можна керувати за допомогою синхронізації Mystic Light від MSI — функції, яка дає змогу легко настроїти ефекти для всієї системи та синхронізувати їх для елегантного зовнішнього вигляду. Система охолодження має не тільки смарт-контролер ARGB від MSI, але також оновлену конструкцію з 8 поліпшеними каналами для води. Завдяки розміщенню каналів із холодною водою в центрі замість паралельного розміщення збільшується площа поверхні та прискорюється відведення тепла.

Корпус системи водяного охолодження можна повертати на 270 градусів, що неймовірно спрощує встановлення системи та під'єднання кабелів. Така конструкція робить установлення радіатора та розміщення кабелів навколо нього зручнішим, що вигідно виділяє продукти із цієї лінійки на тлі традиційних систем водяного охолодження «все в одному».

ШІМ-вентилятори регулюють швидкість обертання лопатей залежно від температури, що дає змогу зробити їхню роботу абсолютно беззвучною. Крім того, їхня максимальна гучність не перевищує 40,9 дБА. Отже, система працюватиме тихо навіть за повного завантаження ЦП, коли лопаті обертаються на максимальній швидкості. Ми подбали про те, щоб зробити якомога тихішою навіть роботу помпи — її гучність не перевищує 18 дБА.

Пристрої із серії MAG Coreliquid від MSI створені для тривалої роботи! Вони мають помпу з надійними керамічними підшипниками, термін експлуатації яких оцінюють у 100 000 годин. На відміну від інших рідинних систем охолодження «все в одному» на ринку, у моделях цієї серії мотор переміщений у ряд із водяним охолодженням, щоб унеможливити пошкодження й уникнути шуму від вібрації материнської плати та ЦП.

Характеристики Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid 360R

Країна-виробник
Матеріал радіатора
 • Алюміній
Частота обертів
 • 500 ~ 2500 об/хв
Розмір вентилятора
Живлення
 • 12 В
Додатково
 • Довжина трубок рідинного охолодження: 400 мм
  Повітряний потік вентиляторів: 17.67 ~ 93.69 фут³/хв
  Створюваний тиск повітряного потоку: 0.17 ~ 3.48 мм H2O
  Тривалість життя вентиляторів: 70000 годин
  Номінальний струм вентилятора: 0.36A
  Споживана потужність вентилятора: 4.32 Вт
  Тривалість життя насоса: 100000 годин
  Рівень шуму насоса: 18 дБ
  Струм навантаження насоса: 0.34A
  Споживана потужність насоса: 4.08 Вт
  Підсвітка ARGB

  Комплектація:
  Система водяного охолодження
  Універсальний монтажний комплект для Intel і AMD
  3 х 120 мм ARGB вентилятори
  Термопаста
  1 to 3 PWM Fan Splitter Cable x 1+1 Noise Reducer
  Посібник користувача
Розміри
 • 394 x 120 x 32 мм (радіатор)
Вага
 • 1680 г
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 33

 • Владислав
  • Продавець: Rozetka

  Поиграл в рдр2.. Достаточно шумная, но это можно оправдать низкой ценой. Видео которое я отправил нужно смотреть со звуком, такие звуки начала издавать водянка после того как я 10 минут поиграл в рдр2. А на фото красная подсветка на вентиляторе, была даже после отключения пк, смею предположить (может быть я не прав) что он настолько сильно нагрелся что металические компоненты поднялись до такой температуры что часть вентилятора излучала красный свет, в корпусе было очень жарко.. Грустный брак однако, опыт жизни :) А я ещё был в наушниках у которых сильная шумоподавка и не услышал это, хорошо что девушка услышала, а то может ещё бы и подгорел пк :) Водянка ко мне пришла несколько дней назад.

  Переваги:
  Не знаю что в ней хорошего..
  Недоліки:
  В описании одни только минусы :)
  • Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid 360R фото від покупців 3
  • Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid 360R
 • Валентина
  • Продавець: Rozetka

  MSI MAG CoreLiquid 360R красивая, бесшумная, очень хорошо охлаждает процессор. Очень красиво смотрится с подсветкой которую можно регулировать при помощи синхронизации Mystic Light от MSI.

  Переваги:
  Качество сборки, внешний вид, подсветка, управление подсветкой, бесшумность, охлаждение процессора
  Недоліки:
  Нет
 • Иннокентий
  • Продавець: Rozetka

  У этой водянки отличные толстенные медные трубки, тепло проводят лучше любых аналогов. Всем рекомендую.

  Переваги:
  теплопроводимость медных трубок
  Недоліки:
  нет
Дивитися всі відгуки →

Відео з Система рідинного охолодження MSI MAG CoreLiquid 360R

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення