• Ігрова поверхня Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-000110) - зображення 1
 • Ігрова поверхня Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-000110) - зображення 2
 • Ігрова поверхня Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-000110) - зображення 3
 • Ігрова поверхня Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-000110) - зображення 4
 • Ігрова поверхня Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-000110) - зображення 5
Ігрова поверхня Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-000110) - зображення 1
Розміри

СИСТЕМА БЕЗДРОТОВОГО ЗАРЯДЖАННЯ POWERPLAY

Logitech

ІННОВАЦІЙНЕ РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ІГОР


Розроблені Logitech G технології POWERPLAY і LIGHTSPEED усунули перешкоди, що обмежували застосування бездротових пристроїв в галузі ігор. Затримки руху миші, перебої в роботі бездротового зв'язку та розряджання в найбільш невідповідний момент батареї — все це залишилося в минулому. Завдяки високим технологіям і неперевершеній майстерності інженерів бездротові пристрої стали майбутнім в індустрії комп'ютерних ігор.
Logitech

ЖИВЛЕННЯ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ


Технологія POWERPLAY забезпечує можливість нескінченно тривалої гри за допомогою сумісної миші Logitech G, підтримуючи її в зарядженому стані навіть під час ігрових сесій.
Logitech

ТЕХНОЛОГІЯ БЕЗДРОТОВОГО ЗАРЯДЖАННЯ


Інноваційність підходу полягає в тому, що на поверхні підставки POWERPLAY завдяки ефекту електромагнітного резонансу виникає енергетичне поле. Характеристики цього поля забезпечують можливість безперервного заряджання бездротових пристроїв на великій площі.
Logitech

МОДУЛЬ POWERCORE


Енергія, створювана підставкою POWERPLAY, перетворюється на струм заряджання завдяки модулю POWERCORE, який кріпиться до сумісних моделей бездротових ігрових мишей за допомогою магніту. Просто приєднайте його та насолоджуйтеся грою. Logitech максимально спростили процес заряджання миші. Тому тепер ви можете спокійно збирати коаліції, заробляти репутацію і влаштовувати набіги скільки душі завгодно.
Logitech

ІНТЕГРАЦІЯ ЗАСОБІВ ЗАРЯДЖАННЯ Й ПІД'ЄДНАННЯ


Живлення зарядної підставки POWERPLAY й бездротового приймача LIGHTSPEED здійснюється за допомогою одного й того ж кабелю. З таким під'єднанням розміщення приймача LIGHTSPEED безпосередньо поруч від миші не тільки забезпечує максимальну швидкість і надійність передавання сигналів, а й дає змогу тримати вільним USB-порт.
Logitech

БЕЗДРОТОВА ТЕХНОЛОГІЯ LIGHTSPEED


Бездротова технологія LIGHTSPEED, яку розробила команда Logitech G, покликана максимально підвищити результативність ігор через бездротовий зв'язок.
Logitech

ІГРОВІ МИШІ З ПІДТРИМКОЮ ТЕХНОЛОГІЇ POWERPLAY


Використовувати технологію POWERPLAY в бездротовій миші можна за допомогою вбудованого блока POWERCORE. Цю технологію підтримують такі моделі бездротових ігрових мишей: G903 і G703. Легко під'єднуйте магнітний блок POWERCORE — і ваша миша готова до бездротового заряджання.
Logitech

RGB-ПІДСВІТКА, ЩО РЕАГУЄ НА ПОДІЇ В ГРІ


Логотип G підсвічується кольором, заданим за допомогою чудової технології RGB-підсвітки LIGHTSYNC, яка також забезпечує реакцію підсвітки на події в багатьох іграх. Технологія LIGHTSYNC дає змогу вибирати колір підсвічування й створювати анімації з 16.8 млн відтінків. Завдяки їй можна навіть синхронізувати ефекти підсвічування різних пристроїв Logitech G — клавіатур, колонок і гарнітур — так, щоб вони гармоніювали між собою.
Logitech

«Бездротова миша з підтримкою технології LIGHTSPEED дала змогу позбутися зайвих дротів, а її високі характеристики надають мені впевненості в перемозі».

КОЛТОН «ВІСС» ВІССЕР (COLTON "VISS" VISSER)

Logitech

ТЕКСТИЛЬНИЙ І ЖОРСТКИЙ КИЛИМКИ ДЛЯ ІГРОВОЇ МИШІ


Мишу можна налаштувати відповідно до особливостей поверхні, на якій її застосовуватимуть. До комплекту постачання входять текстильний і жорсткий килимки. Їх можна використовувати по черзі, встановивши відповідні параметри миші. POWERPLAY: все готово до роботи відповідно до стилю вашої гри.
Logitech

Характеристики Ігрова поверхня Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-000110)

Розміри
Особливості
Товщина
Країна реєстрації бренда
 • Швейцарія
Гарантія
 • 24 місяці
Колір
 • Black
Країна-виробник
 • Китай
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 10

 • Дмитрий Злагодух
  • Продавець: Rozetka

  Больше половины года пользуюсь, прекрасно работает. Беспроводная мышь (тоже от logitech) еще ни разу не разрядилась. БМ можно сопрячь с этой поверхностью, а она в свою очередь подключается проводом, полагаю, это тоже хорошо для скорости отклика. Удобная вещь. Из минусов, размера коврика немного недостает для соревновательных шутеров типа кс, приходится подкручивать чувствительность. Со временем, начали проявляться следы от мыши, играть не мешает, но вид портится.

  Переваги:
  Производительность, эргономичность, внешний вид
  Недоліки:
  Размер, поверхность стирается
 • Уляна Дашко
  • Продавець: Rozetka

  Друкую з другого аккаунту, це річ хорошії збірки

  Переваги:
  Красивая
  Недоліки:
  НЕТУ!!!!1 НИ ОДНОГО
 • Андрей
  • Продавець: Rozetka

  Поддерживает ли коврик мышь g502 wireless?

Дивитися всі відгуки →

Відео з Ігрова поверхня Logitech G PowerPlay Charging System Mouse Pad (943-000110)

 • Повноцінний відеоогляд

 • Демонстрація товару (розпакування)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення