Що таке ігрові поверхні

Такий товар, як ігрові поверхні, є досить популярним у геймерському середовищі. Належить до необхідних комплектуювальних будь-якого просунутого користувача. Призначення його цілком зрозуміле. Використовуються для миші комп'ютера. Її взаємодія з таким килимком дає додаткові переваги та позитивний ефект.

Говорячи про переваги цього девайса, варто зазначити практичність. У багатьох контролерів є властивість збирати весь пил і бруд робочого столу. Після придбання цього товару цього відбуватися не буде. З технічних плюсів можна зазначити різкість і швидкість роботи. Ні для кого не секрет, що під час роботи без додаткової підкладки миша функціонує набагато повільніше, сповільнюючись об шорстку структуру столика. Також її контрольованість у рази зменшується, розраховуючи лише на руку користувача. З придбанням цього корисного девайса досвідчений геймер збільшить ковзання, а водночас і зручність керування.

Крім цього, ігрові поверхні набагато подовжують життя "хвостатому мешканцеві" робочого місця. Адже в кожного з них є спеціальні мініатюрні круглі ніжки, які мають властивість стиратися з часом. Інші чинники теж істотно зменшують його термін придатності. Лідером на ринку прийнято вважати відому компанію Razer.

Різновиди

Варіацій цього типу продукції налічується близько сотні. Однією з головних характеристик вважається матеріал, з якого вони зроблені. Традиційними прийнято називати тканинні моделі. Вони належать до дешевого сегменту товарного ряду. Практичні та прості у використанні. Не мають додаткових кріплень або липких фіксаторів. З технічного боку вони менш просунуті, ніж металеві аналоги. Завдяки браку додаткових покриттів ці ігрові поверхні мають тенденцію покриватися жиром і пиловими опадами. Плюс ще й у невеликих розмірах, що забезпечують зручне транспортування.

Пластикові також можна віднести до недорогих екземплярів. Перш вибрати, рекомендується ознайомити з кріпленням. Мають легку систему кріплення. Більшість моделей встановлюються за допомогою клейкої стрічки. Така фіксація надійна та міцна. Миша не гальмує й не зупиняється навіть під час регулярного швидкісного використання. Догляд за таким агрегатом справа нескладна, можна протирати звичайною вологою ганчіркою. Асортимент широкий, має у своєму розпорядженні різні барвисті принти та візерунки, прикрашаючи сірі будні шанувальника аркад і симуляторів.

Крім цієї типізації, існує ще одна: за додатковим функціональним призначенням. Фахівці та професіонали виокремлюють кілька різновидів. Вони бувають такими:

  • Speed. Справедливо їх називають найгладшими площинами. Ця властивість допускає переміщення курсору з неймовірною швидкістю. Спеціально розроблена текстура створена для високих навантажень. Не стирає дно "мишеняти" через свою м'якість.
  • Control. Як уже зрозуміло з назви, килим призначений для контролювання з більшою точністю. Це підвид, як і вищезазначений, підходить в основному не для роботи. Купувати такі прилади для офісної діяльності — непрактичне рішення. Дають змогу буквально попіксельно переміщувати покажчик як в іграх, так і, наприклад, у графічних редакторах типу Фотошоп. Поверхня таких килимів більш шорстка, текстурована.

Для шанувальників екзотики на ринку представлені унікальні моделі. До таких належать варіації з підсвіткою. Зручність їх користування проявляється більшою мірою в нічний час доби. Колір додаткового освітлення може бути будь-яким. Найпопулярніші — червоний і синій.

Теоретично миша може існувати й без цього доповнення, проте, працездатність буде набагато нижче. Потрібно розібратися, для задоволення яких цілей знадобиться продукт. Купівля ігрової поверхні буде максимально необхідною, якщо комп'ютер і всі комплектувальні заточені під відеоігри та власник техніки може назвати себе професійним гравцем. У цьому разі дуже важливим критерієм буде чутливість пристрою. Щодо шутерів, це й зовсім найважливіше технічне значення з-поміж усіх супутніх. У стрілялках дуже важливо, щоб миша відповідала за наведення та приціл, швидкість реакції буде коштувати перемоги у важливих змаганнях.

Поширені питання та відповіді

Які товари користуються попитом в категорії Килимки для миші?

Які товари з найнижчою ціною в категорії Килимки для миші?

Показати ще