• Отримайте 5% знижки
Відео

SSD диск Kingston KC600 512GB 2.5" SATAIII 3D NAND TLC (SKC600/512G)

89 відгуків Код:  131123333
Обсяг/Об'єм
Форм-фактор
Інтерфейс підключення
 • Форм-фактор 2.5"

SSD диск Kingston KC600 512GB 2.5" SATAIII 3D NAND TLC (SKC600/512G)

89 відгуків Код:  131123333

Продавець:

2 569

Є в наявності

1333

Гарантія. 5 років Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Якщо виріб новий, без слідів експлуатації і напрацювання годин. 

Оснащений технологією 3D TLC NAND, накопичувач розроблений спеціально для забезпечення виняткової продуктивності та функціональної чуйності систем, що потребують підвищення швидкості та ємності сховища даних. Пакетний комплект поставки містить все необхідне для швидкого встановлення SSD в ноутбук чи ПК.
Переваги:
Надвисока продуктивність 3D TLC NAND
Підтримка комплексного пакета безпеки
Просте встановлення та модернізація
Широкий діапазон ємностей
5-річна гарантія
Продуктивність 3D TLC NAND:
Застосування в SSD KC600 найновішої технології пам’яті 3D TLC NAND забезпечує безпрецедентно малий час початкового завантаження та високу швидкість обміну даними, аж до 550 МБ/с в режимі читання та до 520 МБ/с — в режимі запису інформації.
Підтримка комплексного пакета безпеки:
Накопичувач Kingston KC600 оснащений вбудованою функцією шифрування з підтримкою наскрізного захисту даних з застосуванням 256-бітного апаратного шифрування XTS-AES, яке дозволяє використовувати ПЗ від незалежних виробників з рішеннями керування безпекою TCG Opal 2.0, таких як Symantec™, McAfee™, WinMagic® та інших. Накопичувач KC600 також забезпечений вбудованою підтримкою eDrive — специфікації безпечного зберігання даних для використання з BitLocker.
Просте встановлення та модернізація:
Накопичувач Kingston КС600 постачається як окремо, так і в складі комплекту для модернізації системи, який містить все необхідне для швидкого й безпроблемного встановлення нового SSD в ПК або ноутбук.
Широкий діапазон ємностей:
Лінійка SSD Kingston КС600 в форм-факторі 2.5” містить моделі ємністю 256 ГБ, 512 ГБ, 1 ТБ та 2 ТБ, що дає користувачеві можливість обрати накопичувач в залежності від своєї потреби.

Опис

Твердотільний накопичувач SKC600, що входить у лінійку Kingston KC600 — високопродуктивний SATA Rev. 3.0 SSD, побудований на новому контролері SMI 2259 і 3D TLC флешпам'яті, що дає змогу користувачам ефективно працювати з ПК або ноутбуком, адже швидкість обміну даними у SKC600 може досягати 550 МБ/с під час читання і 520 МБ/с під час запису.

Твердотільний накопичувач SKC600 із самошифруванням забезпечує захист даних на всьому шляху передавання за допомогою 256-бітного апаратного шифрування AES і дає змогу використовувати рішення TCG Opal 2.0 від незалежних постачальників програмного забезпечення, як-от Symantec, McAfee, WinMagic та інші. У накопичувач також вбудована підтримка Microsoft eDrive, специфікації системи безпеки для роботи з BitLocker.

Форм-фактор накопичувача SKC600 — традиційний 2.5" 7 мм — дає змогу як легко встановлювати цей накопичувач у більшість нових систем, так і модернізувати вже наявні — і настільні ПК, і робочі станції, і високопродуктивні системи (HPC). Твердотільні накопичувачі лінійки Kingston KC600 забезпечені обмеженою 5-річною гарантією й легендарною технічною підтримкою Kingston.

Переваги:

 • Висока продуктивність — використання новітньої 3D TLC NAND флешпам'яті дає змогу досягати швидкості обміну 550 МБ/с.
 • Безпека — накопичувач із 256-бітовим AES-самошифруванням підтримує основні специфікації безпеки: TCG Opal 2.0 і Microsoft eDrive.
 • Широкий діапазон застосувань — швидкісний твердотільний накопичувач забезпечить високу продуктивність як настільним ПК, так і робочим станціям і високопродуктивним системам.

Специфікації:

 • Інтерфейс: SATA Rev. 3.0 (6Gb/s) зі зворотною сумісністю з SATA Rev 2.0 (3Gb/s)
 • Контролер: SMI 2259
 • Шифрування: AES 256-bit
 • Випадкове читання 4k-блоками: до 90 000 IOPS
 • Випадкове записування 4k-блоками: до 80 000 IOPS
 • Температура для зберігання: –40 — +85 °C
 • Робоча температура: 0 — +70 °C
 • Ресурс (TBW): 300 ТБ

Характеристики

Обсяг/Об'єм
Швидкість читання
 • До 550 МБ/сек
Швидкість запису
 • До 520 МБ/сек
Енергоспоживання
 • Макс. під час читання: 1.3 Вт
  Макс. під час запису: 3.2 Вт
  У режимі простою: 0.06 Вт
Форм-фактор
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 89

 • Юрій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Контролер Silicon Motion, пам'ять Micron.

  Переваги:
  Швидкість
 • Руслан
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Купил диск. Вроде все ок, работает. Но почему такая низкая скорость чтения? Может я чего-то не понимаю (238, 232)? Ниже чем на скриншотах других пользователей, и значительно ниже моего старенького EVO 860. Оба подключены на SATA 3 разъемах. Эксперты, помогите)))

  Переваги:
  Работает
  Недоліки:
  Медленная скорость чтения?
 • Билетченко Денис
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Придбав цей диск 01.10.2022 для стаціонарного ПК домашнього використання (частіш за все просто ютуб, нічого більше). Він добре працював до початку Лютого 2024, після чого перестав запускатись БІОС, коли цей диск під'єднано. Перевіряв з різними САТА-кабелями, в різні слоти, по декілька разів перезапускав - результат один - не починається навіть прогрузка БІОС. Як тільки міняю цей діск на інший - усе працює без нарікань.
  Один раз він все ж таки зміг запуститись, я його відформатував, він пропрацював в мене 4 години, після чого я виключив ПК та наступний раз він вже не включався з ним. Я гадки не маю, як діск може не давати вгрузити БІОС, але всі мої перевірки показали на те, що справа саме в ньому (перевіряв також на двох різних сетапах, тобто різні материнки, ЦП, оператива)

  Переваги:
  Працює добре, працює швидко
  Недоліки:
  Через трохи більше ніж рік роботи перестав працювати
Дивитися усі відгуки до товару →

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення