Відгуки покупців про Процесор Intel Core i7-14700 4.2GHz/33MB (BX8071514700) s1700 BOX

2 відгуки Код:  413419965
Залиште свій відгук про цей товар
Отримайте + 200 бонусних ₴ за відгук 
 • Тарас Козловець
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Головний аргумент, за що тримаюсь Intel, то це стабільність в роботі. Якщо не намагатись ставити процесор на край його можливостей, а просто зупинитись на активації XMP, то ПК може працювати цілодобово місяцями без усіляких збоїв. BSODи, та глюки у мене вже давно стали вимираючою екзотикою. Щодо продуктивності, та розгону: інженери Intel вже давно "видушили усі соки" зі своїх процесорів, а тому, балачки про "ручний" розгін можна не починати. Процесор вміє сам змінювати свою швидкість/продуктивність, в залежності від навантаження, споживаної потужності, чи робочої температури, а возюкатись з налаштуваннями в BIOS заради приросту в +2-3% продуктивності не бачу сенсу, та й стабільності роботи це точно не піде в плюс. Якщо не скальпувати процесор(Ахтунг! Кришка припаяна, великий ризик пошкодити процесор, позбавлення гарантії), та не шліфувати/спилювати кристал, то водянку, для охолодження, взагалі не варто розглядати/ставити - штатний термоінтерфейс і кремній процесора фізично не здатні пропустити через себе більше 130Вт. З цією задачею, для прикладу, легко справляється Arctic Freezer i35, буде тихо, ефективно і без надмірних наворотів:
  посилання
  Процесор містить продуктивні і енергоефективні ядра. Біль-менш адекватно "розкидати задачі по головах" вміє на сьогодні тільки Windows 11. Для примхливих випадків, специфічних задач, чи деяких ігор, можливо буде раціональним явно вказати бажані ядра для роботи в налаштуваннях BIOS, а "зайвий баласт непотрібних ядер" відключити.

  Переваги:
  Стабільність в роботі, продуктивність/енергоефективність, підтримка DDR4, та DDR5 пам'яті
  Недоліки:
  Маже відсутній потенціал для "розгону". Для повноцінного розкриття усіх можливостей необхідна Windows 11
 • Олександр
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Даний процесор встановив з СВО Arctic Liquid Freezer II 280. В стрес тесті сістема охололдення тримає температуру 85-88 градусів, TDP показує 248 Вт. В реальній роботі поки не було задач щоб завантажити процесор на повну, насолоджуюся тишею після ноутбуку.

  Переваги:
  Продуктивний,
  Недоліки:
  Стоковий кулер швидше за все годиться лише як тимчасовий або для офісних завдань.
  • Олександр

   При спробі тренувати мовну модель BERT на CPU Asus AI SUITE 3 показвува TDP більше 270Вт у піку, середній тримався на рівні 180Вт. Температура не піднімалась вище 60 градусів, В реальних задачах Arctic Liquid Freezer II 280 тримає процесор. Єдине для тренування AI моделі процесора мало, без GPU просте тренування триватиме 10-12 годин замість кількох хвилин.