Відгуки покупців про Процесор Intel Core i5-14600K 4.0GHz/24MB (BX8071514600K) s1700 BOX

8 відгуків Код:  396295263
Залиште свій відгук про цей товар
 • Андрій
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Працює в компактній збірці на платі Asus B760-I, охолоджується повітряним компактним кулером Thermalright AXP120-X67. Поставив обмеження по температурі 90 градусів, бо під навантаженням (процессорозалежний рендер After Effects, Blender) споживає до 170вт і без обмеження в BIOS гріється до 100 градусів (такі компроміси компактної збірки). В Cyberpunk2077 в парі з 4060 на високих налаштуваннях 1440р гріється до 80 градусів (22% завантаження, біля 100вт, 5292мгц). В цілому задоволений, получив кратний приріст в робочих задачах в порівнянні зі стареньким ноутбуком на і5-8250u.

  Переваги:
  Продуктивність
  Недоліки:
  Температура
 • Володимир
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Потужний процесор і дешевше ніж r7 7800x3d. Зі знижкою є смисл купувати

  • Paul AF

   Тільки райзен то топ ігровий серед усіх взагалі процесорів і жере 70-80 ват, а це звичайний робочий який жере 200+ ватт

  • Тимур

   Ryzen может и топ за счёт своего кэша , но тепло с него снимается очень плохо. Так что если этот процессор во время игр при 100 ваттах будет греться до 55 градусов , то с Ryzen у вас будет 70 + , при одинаковой системе охлаждения, насколько я понимаю.

 • Ігор Афанасьєв
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Потужний процесор, часу підходить для будь-яких завдань.

 • Евгеній
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Хороший проц, але практично не відрізняється від 13600к. Достатньо гарячий, з водянкою ID-COOLING DASHFLOW 240 в простої температура близько 27-30 градусів, в стрес-тестах 55-65, з максимальною піковою до 85. Тому не шкодьте грошей на нормальне охолодження.

  Переваги:
  Intel, і цим все сказано.
  Недоліки:
  Потребує дуже хорошого охолодження, що не дуже звично як для Intel.
 • Роман Вагнер
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Покупкой доволен

  Переваги:
  Не хуже конкурентов от амд, по более приятной цене
  Недоліки:
  Достаточно горячий, нужен продуваемый корпус
 • Андрей Зинченко
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Прислали версию Tray, а не BOX. Штатного кулера в комплекте НЕТ.

  Недоліки:
  Описание товара не соответствует самому товару.
  • Олександр Бердніков

   В Характеристах сказано що кулера немає

  • Максим

   Box вже багато років означає коробку, а НЕ наявність боксового кулера.
   Бо в боксовому кулері для процесора з індексом K сенсу нема. Його треба охоложувати як мінімум дорогою баштою (привіт, міфи про "холодний інтел"), а заради тиші - бажано рідинною системою охолодження.
   Тому відсутність боксового кулера - це те, за що Інтелу варто висловити повагу. Не збільшили кількість сміття у світі, молодці.

  • KolhozPC

   Intel серія K серія під розгін ,йдуть без охолодженя ,кожен сам встановлюе охолодження яке йому потрібно .Серія F йдуть без вбудованої графіки йдуть з охолодженям ,серія KF йде без охолодженя вбудованої графіки під розгін ,серія KS йде на відібраних ядрах рахуеться самою якісною.Букви які бачите на самому процесорі наприклад L334D919 розшифровка L - завод який виготовив , 3- рік в даному випадку (23) 34- це 34 тиждень цього року D - виробнича лінія 919 це кількість виготовлених процесорів на даній лінії за цей тиждень .Це мінімум що повинен знати користувач Інтелу.

 • Олександр Луньов
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Брав тут, проц гарячий. Тягне 230ватт , гріється до 100С

  Переваги:
  Інтел
  Недоліки:
  Гарячі
  • Вячеслав

   Какое у Вас охлаждение процессора?

  • Сергей Кравец

   У меня потолок в стрессе 80 градусов. AK620

  • Николай Шумелянко

   Хорошее воздушное охлаждение в связке с пастой "не для обуви" и, как в моем случае, под DeepCool Assassin III, будете переживать, что никак не дотянете до 74-75 градусов...

 • Andrey
  Продавець: Rozetka

  Брав не тут . Займаюсь збірками ПК .Порівняно з 13600к приріст не сильно відчуваеться .Але що на цей 14600к що на 13600к рекомендую ставити хороше охолодженя і обовязково рамку для сокета Thermalright LGA1700-BCF .Проци досить гарячі але досить продуктивні , для ігор саме те що вам потрібно . Інтел це надійність перш за все. Проц можу рекомендувати .

  Переваги:
  Хороший
  • Павло

   А для чого рамка?

  • Green

   Павло, щоб проц з часом не вигинало, це проблема всіх проців 1700 сокета. Через те що вони довгі, а прижим штатним кріпленням тільки по центру, з часом проц вигинається дугою і пропадає контакт центральної частини проца і підошви кулера, шо веде до збільшення нагріву. Особливо якщо на ньому висить якась башта на 1,5кг. В інтернеті повно інфи про це з замірами.

  • Виктор

   Что за рамка?
   Где её брать, она идёт в комплект ?