Процесор Intel XEON E3-1230V6 3.5GHz/8MB (BX80677E31230V6) s1151 BOX

Сімейство процесорів
Тип роз'єму
Кількість ядер
Базова тактова частота
Інтегрована графіка
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
  • 8 Мб

Процесор Intel XEON E3-1230V6 3.5GHz/8MB (BX80677E31230V6) s1151 BOX

Продавець:

Немає в наявності

2 661

Гарантія. 36 місяців Повернення товару впродовж 30 днів 

Опис

Сімейство процесорів Intel Xeon E3
Продукти на основі процесорів Intel Xeon E3 забезпечують професійні обчислювальні та візуальні можливості для задоволення потреб компаній у всьому світі. До них належать: сервери для малого бізнесу, робочі станції початкового рівня, високопродуктивні мобільні робочі станції, сервери зберігання даних, робочі станції для транскодування хмарних/медіа-файлів і рішення для периферійних обчислень/Інтернету речей. Професійні та надійні обчислювальні рішення забезпечують перевірену продуктивність у робочих навантаженнях, підтримку інтегрованої графіки та надійну безпеку обладнання.

Високоефективні рішення
Покращена продуктивність перекодування відео HD і UHD завдяки до 18 перекодувань відео AVC на процесор і до 2 перекодувань відео HEVC на процесор, а також апаратне прискорення 10-бітних відеопотоків HEVC для кодування та декодування відео 4K зі швидшою роздільною здатністю.

Створено для професіоналів.
Скористайтеся перевагами більшої графічної та обчислювальної продуктивності, необхідної для професійних інструментів САПР, мультимедійних і розважальних програм. Обчислювальні рішення професійного рівня забезпечують розширену підтримку пам’яті ECC, апаратні функції безпеки та надійності, а також оптимізацію додатків і сертифікації сторонніх розробників, доступні виключно для процесорів Intel Xeon .

Надійність для малого та середнього бізнесу
Цінність даних величезна для кожної компанії – незалежно від її розміру. Забезпечте максимальну доступність, кращий захист і апаратну підтримку за допомогою доступних серверів на основі процесорів Intel Xeon E3-1200 v6 .

Висока якість зображення
Завдяки вбудованій зовнішній графічній підтримці процесори Intel Xeon E3 забезпечують додаткові можливості для виняткового зображення - у багатьох випадках за нижчої загальної вартості володіння, ніж придбання окремих графічних карт професійного рівня. Крім того, ви також отримуєте оптимізацію програм сторонніх розробників і сертифікації, доступні виключно для процесорівIntel Xeon .

Характеристики

Сімейство процесорів
Тип роз'єму
Кількість ядер
Кількість потоків
Базова тактова частота
Дивитися всі характеристики →

Додати відгук до товару

Оцініть товар
  • Погано
  • Так собі
  • Нормально
  • Добре
  • Чудово
Додайте відео
Додавайте до 5 відео з Youtube

Додайте фото

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того щоб опублікувати відгук необхідно увійти в особистий кабінет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення