Сімейство процесора
Тип роз'єму
Кількість ядер
Інтегрована графіка
Тактова частота процесора
Обсяг кеш пам'яті 3 рівня
 • 16.5 МБ

Опис Процесор HPE Intel Xeon Silver 4214 DL360 Gen10 Kit (P02580-B21)

Надійна інфраструктура: від вежі стільникового зв'язку до центру обробки даних
Оцініть підвищену продуктивність, економію витрат і часу завдяки програмно-апаратним комплексам на базі процесорів Intel Xeon класу Silver з можливостями апаратної віртуалізації, які виводять віртуалізацію втратити зв'язок із мережею на якісно новий рівень.

Апаратне підвищення продуктивності
Завдяки підтримці технології Intel Hyper-Threading і технології Intel Turbo Boost 2.0 ви отримаєте апаратне підвищення продуктивності відповідно до потреб вашого центру обробки даних початкового рівня.

Технологія Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost) з VNNI
Масштабовні процесори Intel Xeon призначені для запуску складних робочих навантажень ІІ на тому самому апаратному забезпеченні, на якому запускаються наявні робочі навантаження. А масштабовні процесори Intel Xeon 2-го покоління виводять продуктивність ІІ на новий рівень завдяки засобам прискорення ІІ, включно з новою технологією Intel Deep Learning Boost (Intel DL Boost).

Технології керування інфраструктурою Intel
Технології керування інфраструктурою Intel — платформа для керування ресурсами — поєднують у собі безліч можливостей Intel, що підтримують виявлення на рівні платформи, створення звітів і конфігурування. Ці апаратні засоби моніторингу, керування й контролю ресурсів допоможуть підвищити ефективність і рівень використання ресурсів центру обробки даних.

Технологія віртуалізації Intel
Технологія віртуалізації Intel являє собою розширюваний асортимент технологій і функцій, які дають змогу виконати віртуалізацію, усуваючи непередбачені витрати продуктивності й підвищуючи безпеку. Технологія віртуалізації Intel забезпечує апаратну підтримку для програмного забезпечення віртуалізації, зменшуючи його розмір, вартість і складність.

Характеристики Процесор HPE Intel Xeon Silver 4214 DL360 Gen10 Kit (P02580-B21)

Сімейство процесора
Країна-виробник
Тип роз'єму
Кількість ядер
Інтегрована графіка
Кількість потоків
Максимальна тактова частота
 • 3.2 ГГц
Тактова частота процесора
Кількість каналів пам'яті
 • 6
Тип пам'яті
 • DDR4-2400
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Вячеслав Гончаренко
  • Продавець: Rozetka

  Процессор бомба,при температуре +30 в комнате больше 60гр. не нагревается,частоты сток,турбобуст отключен,план електропитанея райзенбалансед,стоит кулер от другого цп Wraith Spire с медным сердечником(3 кулера 120 ,два на вдув и 1 выдув).Загрузку выше 50% не видел.Требует высокочастотную память,разница между 2100(spd) и 3000(xmp) выливается в 20-30фпс.За полгода пользования ниразу не пожалел,с видекартой gtx1060 6gb работает отлично.

  Переваги:
  Цена - качество. Не греется. Мощный
  Недоліки:
  Нет
Дивитися всі відгуки →

Відео з Процесор HPE Intel Xeon Silver 4214 DL360 Gen10 Kit (P02580-B21)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення