• Отримайте 5% знижки
 • Купуйте в оплату частинами до 20 платежів.

Монітор 23.8" Dell P2422H (210-AZYX)

3 відгуки Код:  308921648
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс
Яскравість дисплея
 • 250 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • 1000:1
 • AMD FreeSync

Монітор 23.8" Dell P2422H (210-AZYX)

3 відгуки Код:  308921648

Продавець:

6 999

5 999

Є в наявності

239

Гарантія. 36 місяців Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Зручність без шкоди кольору. Завдяки технології ComfortView Plus, постійно увімкненій і вбудованій в екран, що знижує потенційно небезпечні викиди синього випромінювання й забезпечує неймовірну точність кольоропередавання, ваші очі будуть відпочивати. Завжди узгоджені кольори. Насолоджуйтесь узгодженими яскравими кольорами під будь-яким кутом огляду завдяки технології планарної комутації. Охоплення sRGB 99% забезпечує точне кольоропередавання з перших хвилин. Витончений, стильний і продуманий. Стійка монітора дає приховати кабелі, щоб простір мав організований вигляд. Цей витончений монітор обладнаний тристоронньою ультратонкою панеллю, невеликою основою і вдосконаленою простою у використанні системою керування кабелями. Зручність — це ключовий момент. Можливості нахилу, повороту в горизонтальній та вертикальній площинах і регулювання висоти монітора (діапазон регулювання висоти 150 мм) забезпечують додатковий комфорт під час роботи. Створено з турботою про вас. Прикріпіть до монітора тонку акустичну систему Dell (SB521A) і збільште якість звуку.

Під'єднання для ефективної роботи
Широкі можливості під'єднання. Зручне під'єднання до різних пристроїв завдяки різноманітним портам, зокрема DisplayPort, HDMI, VGA і 4 високошвидкісним портам USB 5 Гбіт/с. Порти швидкого доступу. Зручне спільне використання й доставка вмісту завдяки портам швидкого доступу, зручно розміщеним на передній панелі дисплея. Просте переміщення. Переміщайтесь по меню і настроюйте параметри екрана за допомогою простого та зручного джойстика. Продуктивність без кордонів. Завдяки надтонким рамкам із трьох сторін екрана можна безперешкодно переглядати контент на декількох моніторах одночасно. Крім того, ви можете підвищити продуктивність на 21% завдяки встановленню двох моніторів.

Dell Display Manager
Продуктивність для будь-якого обсягу завдань. Отримайте великі можливості багатозадачної роботи й зручно розміщуйте вікна програм на одному або декількох моніторах завдяки функції Easy Arrange з 38 попередньо встановленими режимами зображення й персоналізацією до 5 вікон. Комфортне перемикання. Функція автоматичного відновлення запам'ятовує, де ви закінчили попередній сеанс, тому навіть після вимкнення й повторного увімкнення живлення програми повернуться у стани, в яких вони були перед минулим вимкненням. Ключ до зручності. Заощаджуйте час завдяки клавішам швидкого доступу і легко настроюйте параметри керування дисплеєм, щоб якомога швидше розпочати роботу. Великі можливості керування. За допомогою звітів із керування ресурсами ІТ-менеджери можуть оперативно отримувати інформацію про монітор і настроювати відразу кілька моніторів за одну операцію.

Екологічний підхід до сьогодення та майбуття
Екологічні стандарти. Цей монітор відповідає найсучаснішим нормативним вимогам і екологічним стандартам, як-от Energy Star, EPEAT Gold3і TCO Certified Edge Displays. Екологічне паковання. Щоб зменшити вплив нашого виробництва на довкілля, паковання цього монітора мінімум на 75% складається з переробленого картону й не містить пінополістиролу. Енергоощадження. Заощаджуйте електроенергію завдяки функції PowerNap, яка затемнює екран монітора або переводить його в режим сну, коли монітор не використовується. Дотримання принципів стійкого розвитку. Dell Technologies прагне знижувати вплив на довкілля на всіх етапах життєвого циклу продукту.

Характеристики

Серія
Діагональ дисплея
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 3

 • Андрій Грималюк
  Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

  Взяв даний монітор, тому що сподобався по дизайну.
  Но нажаль не виправдав надії в плані кольоро-передачі.
  Можливо потрібно калібрувати, но дуже сильно пішов в зелений, в ручну ніяк не получилось добитись хорошо результату, тому не знаю чи варт рекомендувати.
  Можливо брак можливо це норм не знаю.
  Планую ще один взяти перевірити.

  Переваги:
  Дизайн
  Недоліки:
  Кольоропередача
 • Андрей Довбаш
  Продавець: Rozetka

  Не понравилиись блеклые цвета, низкая контрастность, белый в районе 4000к.

  Переваги:
  Подставка
  Недоліки:
  Блеклые цвета, молочный белый
 • Віктор
  Продавець: Rozetka

  Використовую цей монітор на роботі та іноді беру додому. Чіткість зображення та кути огляду на висоті. Зручна ніжка, монітор рухається зверху-вниз, обертається навколо осі, можна повернути з альбомного формату (горизонтального) у вертикальний. Якщо ваш ноутбук має карту AMD та підтримує заряджання від USB - цей монік просто золото. Він здатний заряджати ноутбук, концентрує всі пристрої безпровдні (мишка, клава, динаміки) і ще від нього я заряджаю телефон по quickCharge. На столі та під ним економиться багато місця.

  Але є але - мій другий ноутбук на NVidia RTX 2060 взагалі не може підконектитись до моніка по type-c. Драйвери ставив, ставив офіційні програми від Dell і безрезультатно. Ноутбук бачить підключений пристрій (монітор) але зображення не виводить, про що повідомляє windows. Не знаю в чім справа, але мої танці з бубном не допомогли. Чи може монітор з AMD free-sync бути залоченим лише під AMD відеокарти?? мабуть, так. І це великий мінус як на мене. п.с. я не впевнений в правильності моїх висновків стосовно сумісності з NVidea, але гадаю вам варто звернути увагу.

  Переваги:
  Дуже чіткий екран, яскравість висока, USB концентратор, багато портів на різні формати (окрім VGA)
  Недоліки:
  синхронізація з пристроями з відеокартою NVidia - якась тотальна лажа

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення