• Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU) - зображення 1
 • Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU) - зображення 2
 • Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU) - зображення 3
 • Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU) - зображення 4
 • Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU) - зображення 5
Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU) - зображення 1
Потужність
Охолодження
 • 120 мм тихий вентилятор на гідродинамічному підшипнику
 • Підтримка 80 PLUS Bronze

Опис Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU)

Живлення
MWE Bronze пропонує простий і надійний спосіб безпечного й ефективного живлення вашої системи середнього рівня. Бронзовий коефіцієнт корисної дії 80 PLUS, конструкція ланцюга постійного струму, дискретні кабелі, безшумний режим і 120-мм вентилятор HDB — це блок живлення, що має солідні характеристики та продуктивність, залишаючись водночас простим. Цей блок живлення оброблятиме всі ваші основні обчислювальні потреби без жодних турбот або проблем додаткових спеціальних функцій, синхронізації програмного забезпечення або інших наворотів. Просто під'єднайте необхідні кабелі до своїх компонентів і беріться до роботи.

80 Plus Bronze Efficiency
Ефективність вашого блока живлення важлива, тому що вона безпосередньо впливає на продуктивність вашої системи й ваш рахунок за електроенергію. Оцінка ефективності не відбиває якість або надійність блока живлення. Чим вища ефективність блока живлення, тим менша загальна кількість енергії, необхідна для живлення вашої системи. Серія MWE Bronze має рейтинг ефективності 80 PLUS Bronze, що означає, що вона має гарантовану типову ефективність 85%.

120-мм вентилятор HDB
Постійна боротьба між охолодженням і шумом така сама стара, як сама індустрія споживчих ПК. MWE Bronze розв'язує цю проблему за допомогою 120-мм вентилятора HDB. Гідродинамічний підшипник вентилятора створює менше тертя, що робить його ідеальним для роботи на низьких обертах. Ця технологія забезпечує тривалу плавну й ефективну роботу вентилятора, знижуючи рівень шуму і збільшуючи термін експлуатації блока живлення.

Без звуку
Платформа MWE Bronze має вбудований безшумний режим для роботи за низької потужності. Поки ваша система є в режимі очікування або працює на навантаженнях, нижчих від 50 Вт, вентилятор не буде обертатися. Це забезпечує повну тишу під час звичайної роботи. Щойно ваша система подолає поріг навантаження 50 Вт, 120-міліметровий вентилятор HDB активується автоматично й охолоджує блок відповідним способом залежно від використання системи та потреб.

Плоскі, чорні кабелі
Для багатьох збирачів ПК з урахуванням естетики прокладання кабелів може бути однією з найпроблемніших частин збирання ПК. Кабелі можуть бути заплутаними, занадто короткими або занадто довгими, і вони майже ніколи не мають добрий вигляд. MWE Bronze використовує плоскі та гнучкі чорні кабелі для розв'язання цих проблем. Ці кабелі є більш дискретними та гнучкими, що полегшує їхнє впровадження у вашу систему, займаючи водночас менше місця.

Характеристики Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU)

Код товару
 • MPE-5501-ACAAB-EU
Потужність
Країна-виробник
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт
Кількість в упаковці, шт
 • 1
Охолодження
 • 120 мм тихий вентилятор на гідродинамічному підшипнику
Тип роз'єму підключення живлення процесора
 • 1x4+4pin
Кількість SATA роз'ємів
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 18

 • Артур Стешенко
  • Продавець: Rozetka

  Пользую для своей сборки, стоит Райзен 7, мать Tuf B450 Pro на 8 пин, дал в разгон до 3.9Ггц, ни пищяния дроселей, ни других посторонних шумов от БП я не слышу, пока однозначно хороший блок, да не на японских кондёрах, но вы цену видели, кто вам сюда кроме Тайваня всунет сверх компоновку. Как владелец VX-400 от Аерокула, могу сказать что работа вентилятора после 40% не очень слышна, да и вообще такая технология полупасивной роботы мне нравится. От Аерокула он однозначно отличается начинкой, когда я взял Coolermaster в руки, думал что взял цельный и хороший продукт. БП не вскрывал, по отзывам компоновка очень заинтересовала, хорошие экраны, радиатор, DC to DC, ну и 5 лет гарантии не с потолка. Провода нового уровня, не в "радуге", очень весомые и толстые, как на питание 12В материнки, так и на процессоре. Про питание видеокарты- здесь 2 по 8(6 2)пин, но это всё идёт одним проводом, а не двумя по отдельности,есть конечно зачатки подозрений, что мощная видеокарта будет недополучать или подобное, но знаете, моей 1030 без доп. питания как то все равно. При установке в Deepcool Matrexx 50 Black появились некоторые трудности, в связи из-за большим изобилием Sata и Molex проводов и из формой пришлось организовать полный отвал кабельменеджмента, пытаясь это безобразие спрятать в уголку и связать стяжкой. Опыт в таких делах есть, по этому все вышло более-менее красиво даже сзади. Если говорить про мелочи, то понравился кабель подключения, хоть в большенства они не различаются, на ощупь как будто добавили в массе и длине. При подключении из-за формы пришлось немного повозиться, ибо они ну никак не хотели попадать в "ключи" разъемов, поворачиваясь. Указано на коробке 548 Ватт из 550 по 12В, что конечно слабо верится, но пусть будет так, раз тут по компоновке нет проблем.
  Как владелец в промежутке 1 месяца могу сказать что блок для своей цены уж точно лучше КСАС'ов в киловатт, лучше компановкой, нежели у Чифтека и т.п., вентилятор правда не be quiet!, но за свою цену достойно.

  Переваги:
  Описал выше в комментарии: вес блока и проводов, качество за свою цену
  Недоліки:
  Как пользователь в промежутке одного месяца пока не увидел, но если дают 5 лет гарантии, то наверное не спроста
  • Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU) фото від покупців 1
  • Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU) фото від покупців 2
 • Виталий Поярков
  • Продавець: Rozetka

  Отличный блок питания, которого хватит для большинства систем с одной видеокартой. У меня работает с процессором Core i5-4670 и видеокартой Asus ROG Strix GTX 1050 Ti, и его не слышно даже при максимальной нагрузке на оба этих компонента.

  Переваги:
  Тихая работа, дизайн
  Недоліки:
  -
 • Андрій Боднар
  • Продавець: Rozetka

  Хороший блок за свої гроші прийшов все ок

  Переваги:
  Сучасний дизайн
  Недоліки:
  Поки незнайшов
Дивитися всі відгуки →

Відео з Cooler Master MWE 550 Bronze 550W (MPE-5501-ACAAB-EU)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення