Монітор 27" Asus ProArt Display PA279CV (90LM06M1-B01170)

1 відгук

Код:  287669163

Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс
Яскравість дисплея
 • 360 кд/м²
Тип матриці
Контрастність дисплея
 • 1000:1
 • Ultra HD 4K (3840х2160)

Опис Монітор 27" Asus ProArt Display PA279CV (90LM06M1-B01170)

Професійний монітор ASUS ProArt Display PA279CV: 27", 4K UHD (3840 x 2160), IPS, 100% sRGB, 100% Rec.709, △ E <2, CalMAN Verified, USB-C, ProArt Preset, ProArt Palette, ергономічна підставка

 • 27-дюймова IPS-панель формату 4K UHD (3840 x 2160 пікселів, 16:10) із широкими кутами огляду (178°)
 • Широке колірне охоплення (100% sRGB і 100% Rec.709)
 • Фабричне калібрування передання кольору (ΔE <2) і сертифікація CalMAN Verified
 • Великий набір інтерфейсів (DisplayPort, HDMI, USB-C з підтримкою Power Delivery до 65 Вт, USB-концентратор)
 • Технологія Adaptive-Sync (40-60 Гц) для усунення візуальних артефактів
 • Ексклюзивні функції для настроювання параметрів зображення (ProArt Preset і ProArt Palette)
 • Ергономічна підставка з можливістю повороту, зміни кута нахилу та висоти екрана, а також переведення його в портретний режим

Бездоганний колір. Безмежна креативність.
ProArt Display PA279CV — це 27-дюймовий монітор, призначений для професійної творчої роботи з фото, відео й іншими мультимедійними матеріалами. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB/100% Rec.709), промисловим калібруванням кольору (ΔE <2, CalMAN Verified) ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB/100% Rec.709) і промисловим калібруванням кольору (ΔE <2, CalMAN Verified). Вбудований порт USB-C підтримує передання даних, виведення зображення в режимі DisplayPort і електроживлення потужністю до 65 Вт. PA279CV дає змогу швидко та легко настроїти бажану конфігурацію робочого місця.

Монітор 4K HDR — неперевершена якість зображення
Роздільна здатність 4K UHD (3840 x 2160 пікселів) дає змогу монітору виводити зображення з високим рівнем деталізації. Він може зобразити на 300% більше інформації й із піксельною щільністю вчетверо вищою, ніж стандартний монітор із роздільною здатністю Full HD, що буде корисним для продуктивної роботи в професійних застосунках із великою кількістю додаткових віконець і панелей.

Відтворення широкої колірної гами
Завдяки здатності монітора зображати всі відтінки колірних просторів sRGB і Rec. 709 і підтримки колірного простору DCI-P3 ваші світлини заграють на його екрані новими барвами.

Бездоганне передавання кольорів
Параметр «дельта Е», що характеризує точність відтворення кольору на екрані, не перевищує для монітора значення 2. Це означає, що кожен відтінок будь-якого зображення виводиться максимально вірогідно — саме так, як задумував автор.

Фабричне калібрування
Професійні монітори ASUS — це надійний інструмент дизайнера або художника, яким потрібна максимально вірогідне передання кольору. Завдяки фабричному калібруванню, точність якого підтверджується сертифікацією CalMAN Verified, модель ProArt Display PA279CV можна без додаткового настроювання використовувати для серйозної творчої роботи над мультимедійним контентом.

Попередньо встановлені режими
Для швидкої оптимізації параметрів монітора під різні застосунки призначені встановлені профілі (функція ProArt Preset).

Гнучке настроювання
У користувацькому режимі (функція ProArt Palette) монітори ASUS дають змогу гнучко змінювати параметри зображення, наприклад, колірну температуру та гаму, щоб із максимальною точністю мати саме таке зображення, яке потрібно під час роботи з поточним мультимедійним матеріалом. Настроювання балансу білого відбувається за шести координатами, тобто гнучкіше, ніж у більшості моделей-конкурентів.

Універсальний інтерфейс USB-C
Монітор ProArt PA279CV може похвалитися широкою сумісністю з різними джерелами відеосигналу, адже він обладнується відразу трьома відеоінтерфейсами (USB-C, HDMI та DisplayPort). Крім режиму DisplayPort, порт USB-C підтримує передання даних і електроживлення потужністю до 65 Вт. Крім того, PA279CV здатний слугувати як USB-концентратор: коли він під'єднаний до комп'ютера через інтерфейс USB (кабель C-C або C-A), то до цього ж комп'ютера виявляються під'єднані також і периферійні пристрої, що використовують вбудовані в монітор порти USB.

Точні виміри
QuickFit — це віртуальна лінійка, яку можна зобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення у своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, а не розкриваючи його на папері.

Фільтрація синього світла
У моніторах ASUS реалізується функція фільтрації синього світла, що може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.

Мінімізація мерехтіння екрану
Для запобігання неприємним симптомам, пов'язаним із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка на екрані мерехтіння екрана. Монітори з цією технологією роблять взаємодію з комп'ютером комфортнішою.

Ергономічний дизайн
Підставка монітора моніторів ProArt дає змогу зі зручністю налаштовувати положення екрана: змінювати кут нахилу й висоту, а також повертати його навколо своєї осі й переводити в портретний режим. Такий режим зручний для роботи з довгими документами, написання програмного коду та перегляду вебсторінок. Підставку можна швидко зняти без використання інструментів, щоб потім закріпити монітор на стіні за допомогою VESA-сумісного кронштейна.

Характеристики Монітор 27" Asus ProArt Display PA279CV (90LM06M1-B01170)

Діагональ дисплея
Країна-виробник
Частота оновлення
Максимальна роздільна здатність дисплея
Час реакції матриці
 • 5 мс
Вбудований тюнер
 • Немає
Яскравість дисплея
 • 360 кд/м²
Тип матриці
Інтерфейси
 • 2 x HDMI
 • DisplayPort
Контрастність дисплея
 • 1000:1
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 1

 • Дмитро
  • Продавець: Rozetka

  Всё что пришлось сделать после извлечения из коробки и подключения - это снизить яркость и слегка убрать зеленый (буквально на несколько пунктов). Ко всему остальному вопросов нет.

  Переваги:
  Качество изображения. Качество цвета прямо прямо из коробки. Возможность гибкой настройки цвета. Полное отсутствие мерцания. Приличный уровень черного. Нет засветов. Практически полное отсутствие GLOW-эффекта (удивительно). Надежная подставка (монитор не трясеться от малейшего чиха). Ни одного битого пикселя.
  Недоліки:
  Звук встроенных динамиков - можно описать одним слово - ДНО. Громкость нормальная, но звук как из бочки. На встроенную акустику не рассчитывайте..
Дивитися всі відгуки →

Відео з Монітор 27" Asus ProArt Display PA279CV (90LM06M1-B01170)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення