- МихайлоПродавець: WOWS
Вона піддається розгону? На скільки її можна розігнати.
- Василий З***
Смотря как попадёт, в основном 2933-3000MHz берёт, а на 3200 работает уже не стабильно, либо вообще не гонится
- Богдан З***
Можно но тайминги возрастут
- НікітаВідгук від покупця. Продавець: Vendedor
Все працює, після додавання другої плашки пам'яті майже повністю зникли фрізи)
- Олександр В***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor
Ця пам’ять просто лотерея. Один раз купив - працює нормально, дургий раз купив - постійні "БСОДи".
- Переваги:
- ціна
- Недоліки:
- неякісна
- Оксана Б***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor
Все работает,спасибо
- Переваги:
- Все работает
- Недоліки:
- нет
- НазарВідгук від покупця. Продавець: Vendedor
Все супер ,зайшла в 1 колік (в парі з практично такою ж платою)
- Переваги:
- Ціна
- Сергей Л***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor
- Сергій Д***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor
В мене процесор intel(R) Pentium(R) CPU G4400 3.3GHg
Оперативка Samsung DDR4 4GB
Запитання, чи дана модель підійде до моєї конфігурації? - alenagladkovaВідгук від покупця. Продавець: Vendedor
Вопрос, у меня такой же модуль только на 8, хочу докупить на 4, заработают вместе?
- Богдан З***
Естественно,двухканальный режим это рекомендация но на обязательство
- Аркадий Ш***Продавець: MountainShop
это ведь память дим а не со дим.... исправите описание
- Недоліки:
- это ведь память дим а не со дим.... исправите описание
