Сток. Розпродаж залишків до −60%
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 7
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 1
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 2
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 3
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 4
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 5
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 6
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 7
Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037) - зображення 1

Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, USB 3.2 Gen 2 адаптер (my-12037)

Код:  593630068

Є в наявності

1 505

  • Самовивіз з магазинів Rozetka

    Безкоштовно

  • Самовивіз з Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплата на рахунок продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Якщо виріб новий, без слідів експлуатації і напрацювання годин.. 
 
 
 

Опис

Зовнішній корпус SSD ELUTENG M2, адаптер USB 3.2 Gen 2 (my-12037)

Апаратний інтерфейс USB 3.2 Gen 2
Бренд
ELUTENG
Колір чорний
Апаратна платформа Універсальна
Матеріал Магнієво-алюмінієвий сплав


Корпус 2230 M.2 NVMe SSD: корпус M2 SSD підтримує тільки 2230 NVMe SSD з ключем M. Він застосовується до систем Windows 8/10/Linux і підходить для підключення ПК, телефону, ноутбука, планшета та багато іншого. *У Windows 7 необхідно встановити відповідний драйвер для використання SSD.

Високошвидкісна передача даних 10 Гбіт/с: корпус 2230 NVMe підтримує USB 3.2 Gen2 з теоретичною швидкістю передачі даних до 10 Гбіт/с та виміряною піковою швидкістю читання та запису до 1000 Мбіт/с або близько того. Оснащений інтелектуальним чіпом RTL9210, він підтримує протокол UASP/TRIM для прискорення швидкості читання та запису SSD та миттєвої передачі великих файлів.

Магнітна передня кришка: передня кришка корпусу жорсткого диска симетрично вставлена за допомогою 4 сильних магнітів, які можна ефективно відкривати і закривати, нелегко впасти, зручно і ефективно використовувати. Шнурок, що входить в комплект, дозволяє легко носити зовнішній корпус M2 SSD з собою і запобігати втраті.

Ефективне розсіювання тепла: адаптер M.2 SSD виготовлений з магнієво-алюмінієвого сплаву, який підтримує хороший температурний контакт із жорстким диском та захищає дані від пошкоджень, спричинених високими температурами. Вбудований основний чіп керування RTL9210 ефективно знижує проблеми з нагріванням жорсткого диска, забезпечуючи стабільну передачу та безпеку даних.

Підключи та працюй: корпус NVME SSD M.2 можна підключити безпосередньо до порту вашого мобільного телефону без необхідності підключення кабелю для швидкого доступу та передачі даних. Він підходить для більшості моделей Android з інтерфейсом Type-C і зараз не підтримує систему iOS. Він підходить для різних сценаріїв, таких як будинок, офіс, в приміщенні, на вулиці, подорожі і т.д.

Відгуки та питання

Відгуків ще немає

Станьте першим, хто поділиться своєю думкою!