Літній фешн розпродаж до -70%
Жорсткий диск 8TB 3.5" 7200 256MB SATA Gold WD (teh0013522) - зображення 4
Жорсткий диск 8TB 3.5" 7200 256MB SATA Gold WD (teh0013522) - зображення 1
Жорсткий диск 8TB 3.5" 7200 256MB SATA Gold WD (teh0013522) - зображення 2
Жорсткий диск 8TB 3.5" 7200 256MB SATA Gold WD (teh0013522) - зображення 3
Жорсткий диск 8TB 3.5" 7200 256MB SATA Gold WD (teh0013522) - зображення 4
Жорсткий диск 8TB 3.5" 7200 256MB SATA Gold WD (teh0013522) - зображення 1
Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор

Жорсткий диск 8TB 3.5" 7200 256MB SATA Gold WD (teh0013522)

Код:  568288294

Є в наявності

33 063

26 450

Оплатити частинами від Rozetka
Rozetka
від 4409  x 6
ПУМБ: Сплачуйте частинами
ПУМБ
від 8817  x 3
Покупка частинами monobank
monobank
від 8817  x 3
А-Банк. Плати частинами
А-Банк
від 8817  x 3
ОТП Банк: Оплата частинами
ОТП Банк
від 8817  x 3
Плати частинами від izibank
IziBank
від 8817  x 3
Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Самовивіз з поштоматів Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Оплатити частинами від Rozetka, Apple Pay, Google Pay, Оплата карткою Visa/MasterCard, ПУМБ: Сплачуйте частинами, Покупка частинами monobank, А-Банк. Плати частинами, ОТП Банк: Оплата частинами, Оплатити зараз Карткою Rozetka, Передплата на картку продавця, Оплата на рахунок продавця, Плати частинами від izibank
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. Обмін/повернення товару протягом 14 днів. Якщо виріб новий, без слідів експлуатації і напрацювання годин.. 
 
 
 

Опис

Завдяки високій надійності, ємності та енергоефективності, а також вражаючій швидкодії вони відмінно справляються з широким спектром завдань у центрах обробки даних. Надійні накопичувачі з цілодобовою лінією підтримки преміум-класу. У лінійці жорстких дисків WD Gold використовуються сучасні технології, що забезпечують найкращі показники надійності, ємності, енергоефективності та швидкодії. Для найскладніших центрів обробки даних: від серверів початкового рівня до складних систем зберігання даних.

Характеристики

Місткість накопичувача
Тип жорсткого диска
Інтерфейс підключення
Форм-фактор
Призначення
Обсяг буфера
Напрацювання на відмову
  • 2000000 рік
Фізичні розміри, вага
  • 101.6 х 26.1 х 147 мм

* Зверніть увагу, у холодний період року за температури нижче +5, не можна вмикати техніку відразу після доставки, щоб уникнути утворення конденсату — це може призвести до поломки. До першого увімкнення потрібно почекати 8 годин за кімнатної температури

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 3.82/5
на основі 49 відгуків
  • 5 зiрок
    10 оцінок
  • 4 зiрок
    2 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    4 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрій Ж***
    Відгук від покупця. Продавець: ХЄХ. Місткість накопичувача: 6 ТБ

    Куплений 6 вересня 2021 року, поламався 22/07/24 року. Пропрацював не довно. Вже не запускається, інформація вся втрачена, ПК його взагалі не бачить. Є надія на повну заміну. Бо далі на такому (відновленому) вінчестері щось серйозне зберігати не бажано.

    Переваги:
    Віра в те, що вроді як топовий вінт HDD, має бути дуже надійним. В принципі великої різниці між вінчестерами toshiba, hitachi із подібними характеристиками не побачив. Добре хоч гарантія 5 років :)
    Недоліки:
    Не відпрацював гарантійний термін
  • Артем
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість накопичувача: 12 ТБ

    Після по факту 3х місяців роботи -зник із списку жорстких дисків. Помилка ініціалізації. Помилка CRM даних пише...Був заповнений лише на 1гб даних але важливих мені

    Недоліки:
    Після по факту 3х місяців роботи -зник із списку жорстких дисків. Помилка ініціалізації. Помилка CRM даних пише.
  • Богдан Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Місткість накопичувача: 6 ТБ

    Брал 08.20. Первый год был только благородный звук раскручивания диска при использовании. Позже по мере заполнения, появились жужжание/дребежжание/стук/кряхтение какоето. Это самый шумный элемент в системнике. Винт постоянно живет своей винчестерской жизнью. Когда не лазишь по винту, есть стук каждые 3 секунды, который отчетливо отдается по ногам (системник стоит на полу). Так же очень сильно скачут головки когда лазишь по винту, чтото открываешь, запускаешь (диск дефрагментирован). Брал как "надежную" замену предыдущему отрыгнувшему винту, за время использования погиб еще один зеленый сиагейт, перед смертью он тоже издавал разные звуки. Теперь очень стремно за этот винт. По смарту и по скану ячеек вроде все ОК. Как надежно и без опаски хранить данные я нз. Только накопишь кучу хлама за пару лет, винт погибает. В системе сейчас 3SSD + этот HDD, бывает зайдешь например в мой компьютер и диски в окне не прогрузится пока эта собака не раскрутится и не скажет что она жива.

    Переваги:
    Скорости чтения/записи, надежность (надеюсь)
    Недоліки:
    хочется тишины, вроде брал винчестер, а не массажер для ног
Читати всі відгуки →