Картка Rozetka
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 16GB GDDR7 DLSS4 (N506T2-16D7-191073N) EU - зображення 2
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 16GB GDDR7 DLSS4 (N506T2-16D7-191073N) EU - зображення 1
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 16GB GDDR7 DLSS4 (N506T2-16D7-191073N) EU - зображення 2
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 16GB GDDR7 DLSS4 (N506T2-16D7-191073N) EU - зображення 1
Графічний чип
Обсяг пам'яті
Розрядність шини пам'яті
Тип пам'яті
Тип системи охолодження

Відеокарта INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X2 16GB GDDR7 DLSS4 (N506T2-16D7-191073N) EU

Код:  522885519

29 941

Обсяг пам'яті: 16 ГБ

Безкоштовна доставка з Rozetka+Prom за 50 ₴/міс
  • Самовивіз з Нової Пошти
    або безкоштовно зі

    Тариф перевізника

  • Кур'єр Нової Пошти

    Тариф перевізника

Оплата. Оплата під час отримання товару, Передплата на картку продавця
На даний момент використання бонусів на цей товар недоступне.
Гарантія. 6 місяців. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів. 
 
 
 

Опис

Серія відеокарт: GeForce RTX 50 Series; Підтримка трасування променів: Так; Технологія масштабування: Nvidia DLSS 4; Графічна система: GeForce RTX 5060 Ti; Тип роз'єму: PCIe 5.0 x16; Пам'ять: 16 ГБ; Тип пам'яті: GDDR7; Шина пам'яті: 128 біт; Пропускна здатність пам'яті: 448 ГБ/с; Частота ядра в режимі Boost: 2572 МГц Ігровий режим

Характеристики

Графічний чип
Обсяг пам'яті
Пропускна здатність пам'яті
  • 448 ГБ/с
Розрядність шини пам'яті
Додаткове живлення
Тип пам'яті
Тип системи охолодження
Гарантія
  • 6 місяців
Кількість вентиляторів
  • 2 шт
Довжина відеокарти
  • 250 мм
Зайнятих слотів
  • 2

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення

Відгуки та питання

Оцінка користувачів 0/5
на основі 1 відгук
  • 5 зiрок
    0 оцінок
  • 4 зiрок
    0 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
  • Фотографії та відео покупців
    Відгуки про товар у інших продавців
  • Владислав К***
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Якщо ніхто не пише, напишу я. Брав не на розетці, але розетку поважаю, хороший магазин. Відеокарта топ за свої гроші, якщо не боїтесь незнайомого бренду, то карта вас не разочарує. Тихенька, не гріється вище 64 навіть в самих важких сценах і іграх(додатково з вентилятором не грався). В РДР2 на ультра з dlss на якість 80-90 фпс (упор в мій i5-12400f на h610m з ddr4 16 gb), в облівіон реместер також на ультра (дальність огляду на низько або середньо ставлю - тому що оперативи мало) то з dlss на якість 100 фпс стабільно. Відео память попалась від Самсунг, тому є потенціал якщо захочете трохи розгону. В мене стоїть інтегрований в ПЗ Нвідіа розгон: +146 на ядро, та +200 на память (артефактів, вильотів, лагів не було).
    Не пожалів. Але не треба було на материнській платі економити, треба брати відразу класу B з 8 фазовим живленням і на ddr5 щоб не обновлятись найближчі пару років, але бюджет був стиснутим. Вибачте якщо неграмотно написав, зазвичай пишу на російській з самого дитинства.

    Переваги:
    Швидка, потужна, холодна, топ за свої гроші
    Недоліки:
    Не виявлено