День Рождения ❤️ ROZETKA 2026

Відгуки покупців про MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC

Код:  510066564
Оцінка користувачів 4.5/5
на основі 9 відгуків
  • 5 зiрок
    4 оцінок
  • 4 зiрок
    1 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    0 оцінок
  • 1 зiрок
    0 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Гарна карта
    Думав між 5070 і 5070 ti

    Для 2к вистачає з головою, в будь яких іграх
    Дивився на ютубі тести звичайної і ti, там все викручують на максимум, 5070 інколи задихається, в реальному використанні картинка супер, фпс 100
    На зекономлені кошти придбав процесор)

    Переваги:
    Дизайн
    Продуктивність
    Дроселі не пищать
    Відносно компактна
    Недоліки:
    Нема
  • Саша В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    В користуванні уже місяць, нарікань немає ніяких, по температурам справді холодна, при піковому навантаженні в 90-100% у мене температури в районі 58-62 при відкритому корпусі, з закритим не перевіряв.
    Єдиний нюанс це комплектація, чомусь у всіх обзорах що я дивився була підставка під відеокарту щоб уникати провисання карти, но вона досить легка і ця річ не обовязкова, але прикро що неї немає хоча це не критично.
    У всьому іншому все добре, проблем немає.

    Переваги:
    Ціна = якість
    Недоліки:
    Немає підставки під монітор
  • Олег Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    показую фото,наскільки погнуті ребра радіатора

  • Олег Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Замінив свою стареньку msi gtx 1660t. Це моя перша RTX відеокарта. Приріст продуктивності дуже великий від попередньої, нові технології і т.д. Правда моя система старенька - i5 10400f, 32ram, но в іграх ще можна грати( на важких іграх відеокарта загружена від 80 до 95%). Блок живлення be quiet system power 9 600w, стрес тест робив - проблем не було і все працювало. Коли розпакував, я побачив трішки погнутий радіатор, це я думаю сталося на виробництві - коли збирали відеокарту, а так вона до мене ніде не розпаковалася і слідів використання не було.

  • Святослав П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Красива, тиха, холодна. Стоїть у мене у звьязці з ryzen 7 5700x. Обидвох вистачає за очі у багатьох тайтлах, при чому як 1080р так і 2к, і навіть при трошки знижених налаштуваннях в 4к. Збірка стоїть на столі на відстані біля 50см від мене, і відеокарту я іноді перевіряю на предмет того чи крутяться кульки, бо працює вона тихо. І навіть під максимальними навантаженнями, протягом немалого відрізку часу я так і не зміг зафіксувати температуру вище 70° в закритому корпусі із далеко не найкращими умовами по вентиляції (в кімнаті влітку в Києві теж не прохолодно... біля 27°).
    З іншої сторони, вона, так скажімо, немаленька... Моя материнка gigabyte b550m aorus elit хоч сама по собі і micro atx, проте має 2 порти pci-e, i слот для мережевого адаптера, але після цього "монстра")) мені вже доведеться брати адаптер, що підключається через usb)) Це не недолік, а просто факт, який варто брати до уваги під час підбору комплектуючих)
    Єдиний реальний недолік це 12 ГБ відеопам'яті, яких не сьогодні - завтра вже дуже недостатньо, але за цю ціну у nvidia навіть близько нічого такого ж класного нема)
    Отож я задоволений, за хорошої книжки, дуже рекомендую!)

    Переваги:
    Холодна Тиха Красива
    Недоліки:
    Всього 12 ГБ, які через рік другий стануть замалим обсягом
    • Анатолий Б***

      Який ти usb перехідник маєш на увазі?

  • Богдан Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    За таку ціну моги б наліпку покласти.

    Переваги:
    Наче гуд
    Недоліки:
    Поки не виявив, але доволі мізерна комплектація
    • Богдан Д***

      В недоліки можна напевно віднести відсутність опори для підтримки відеокарти.

    • Назар

      Чи є свист дроселів на відеокарті?

    • Богдан Д***

      Свист дроселів відсутній

  • Андрій К***
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Брав у іншому магазині, але будьте обережні.

    Відеокарта пропрацювала близько 20 днів, після чого проявився апаратний дефект — нестабільність роботи (втрата відеосигналу).
    Товар було передано на гарантійну діагностику, де він перебував понад 14 днів, після чого повідомили, що «дефектів не виявлено».

    При цьому проблема має інтермітуючий характер і проявляється під час реальної експлуатації, тому формальна діагностика її просто не зафіксувала.

    У підсумку клієнта фактично змушують самостійно знову тестувати товар, записувати відео та повторно проходити гарантійне коло.
    Досвід гарантійного обслуговування — вкрай негативний. Не рекомендую, краще уже доплатити і взяти Asus.

    Переваги:
    Гарна продуктивність та охолодження
    Недоліки:
    Неробоча цегла із жахливим офіційним сервісом
    • Василь

      Помилки Recovery count - це що розриви лінку?

  • Олександр З***
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Стояла до цього rtx 4060, теж MSI. Вирішив оновитись на цю карту, бо незрозуміло що буде з цінами та взагалі з картами у майбутньому. Причина тількі в цьому, бо моєї 4060 мені вистачало на всі мої ігрові потреби. Щодо 5070, то вона значно краще себе поводить з променями, за рахунок цього додалось більше фпс. Також сподобалось, що карта доволі холодна. З поганого можу сказати, що дроселі волають як скажені. Довелось андервольтнути карту, щоб вони хоч тихіше гуділи. Чув, що у когось вони тихі, а у когось гучні, і це може бути через блок живлення. В мене блок від bi quiet на 750 ват. В цілому, рекомендую, але ситуацію щодо дроселів візьміть до уваги.

    Переваги:
    Холодна, потужна, красива
    Недоліки:
    Ціна, волають дроселі
    • Ілля П***

      Бачу ми з вами в один час придбали майже і прехід з такої ж моделі зробили. В мене була MSI Ventus 4060 теж. Перейшов на цю. Дроселів не чую на своєму БП CXCorsair 750M. Хоча що дивно бо на попредній карті були трохи свисти, але не критично. Цікавить інше: як у вас з температурою і шумом? Наприклад при прогоні в Furmark на 1080р + 2 MSAA або 1440р? Які темпратури і крива графіку? Буду дуже вдячний за такий тест)
      Це моя перша 5070 та ще й на 3 кулера. Можливо вони мають бути трошки гучніші за ті самі 4060 і тд.

  • Олексій А***
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 12 ГБ

    Купував не тут, але залишу відгук! Виглядає дуже круто, ні чого зайвого, але якась вона легка, до неї була rtx 3080 founders edition ото цегла по вазі, у фурмарку за 15хв 67° не шумить, дроселі не пищять

    Переваги:
    Дизайн, холодна!
    Недоліки:
    Поки все ок!