Відеокарти MSI: на що звернути увагу під час купівлі

Компанія Micro-Star International Co. виробляє відомі відеокарти MSI, які можуть задовольнити потреби геймерів і вузькопрофільних фахівців. Графічні адаптери поєднують у собі надійність і високу продуктивність. Можна вибрати варіант з ультрасучасним охолодженням і великою кількістю відеопам'яті.

Для виконання стандартних операцій, інтернет-серфінгу, простої обробки фото і відео цілком достатньо вбудованого відеоядра, яке відразу встановлюється в материнську плату ПК або ноутбука. Але для майнінгу, мережевих ігор із насиченою графікою знадобиться дискретний відеочип. Такий відеоадаптер слід підбирати з урахуванням технічних вимог.

В інтернет-магазині ROZETKA можна вибрати відеоадаптери бюджетного, середнього або преміум-сегменту. Окремо варто виділити ігрові відеокарти, які забезпечують комфортні ігри. За наявності бюджетних моделей є флагманські пристрої, які підтримують надвисокі налаштування роздільної здатності відео для онлайн-трансляцій на моніторах 2K і 4K.

Відеокарти MSI в каталозі ROZETKA

Насамперед визначтеся з виробником графічного процесора. Основні гравці на ринку відеоадаптерів: NVidia і AMD. Більше про кожну з них:

 • NVidia— американська компанія, світовий лідер на ринку комп'ютерних технологій. Компанія виробляє високопродуктивні графічні процесори різного призначення.
 • AMD— це тайванський бренд, який не поступається NVidia ні в асортименті, ні в технічному плані. Компанія продає відеочипи з оптимальним поєднанням ціни та функціональності.

Кожен бренд має своїх прихильників. У виборі відеочипа вирішальне значення матиме не виробник, а сумісність пристрою з іншими компонентами комп'ютера.

VRAM: обсяг відеопам'яті

Цей параметр визначає обсяг пам'яті, який відеочипсет може використовувати для обробки графічних даних. Що більший VRAM, то вища продуктивність в іграх і застосунках, які вимагають багато пам'яті. Для ігрових моделей мінімальне значення оперативної пам'яті становить 4 ГБ. Якщо відеопам'яті недостатньо для гри або програми, адаптер буде використовувати оперативну пам'ять ПК.

Ядро й пам'ять: частота

Частота ядра визначає швидкість обробки графічних даних GPU, а частота пам'яті визначає швидкість передавання даних між GPU і комп'ютером. Що вищі ці значення, то швидше буде функціонувати відеочипсет.

Система охолодження графічної карти MSI

MSI пропонує різноманітні варіанти охолодження: змінні вентиляційні установки, гібриди з рідинним охолодженням і системи теплових трубок. Ефективне охолодження допомагає знизити температуру відеочипа та підвищити його продуктивність.

Важливі нюанси

Вибираючи відеокарту, потрібно враховувати її призначення. Є відеоадаптери:

 • стандартні;
 • ігрові;
 • для майнінгу;
 • професійні.

Також зверніть увагу на технології: наприклад, DirectX, OpenGL, HDMI, DisplayPort. Функціонал може змінюватися залежно від сумісності відеокарт з ОС, застосунками, іграми.

Вибрати відповідний варіант слід з урахуванням розмірів комп'ютеризованого пристрою. Асортиментна лінійка тайванського бренда представляє моделі в таких форм-факторах:

 • дискретні;
 • мінімоделі;
 • низькопрофільні.

В інтернет-каталозі магазину ROZETKA ви можете вибрати й замовити з доставлянням продукцію ТМ MSI. Для зручності перевірте потрібні параметри та відсортуйте представлені товари. Доступні моделі з підтримкою:

 • AMD CrossFireX;
 • UHD 4K, 8K, VR;
 • відеостін із трьох моніторів.

Є відеочипи з підсвіткою і бекплейтом. Щоб купити відеокарту MSI, достатньо додати товар у кошик і вибрати відповідні варіанти оплати й доставляння.

Обрано 4000 товарів

Показати ще