- наталия м***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Тип підсвітки: RGB. Колір: Чорний
Красиві місткий корпус всі запчастини помістилися без проблем дроти сховані не заважають розстроїв лише один недолік надщербне скло
- Переваги:
- Гарний місткий
- Недоліки:
- Відколоте скло
- Михайло К***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Тип підсвітки: RGB. Колір: Чорний
Охолодження взагалі погано продумано
На передній панелі взагалі немає отворів для забору повітря зато місця для двох кулерів Є 120мм- Переваги:
- Кнопки на верхній кришці класно регулятор кольорів.
- Недоліки:
- Охолодження ніяке
Гріється потрібно знімати бокове скло щоб не грівмя
- Дмитрий Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Тип підсвітки: RGB. Колір: Чорний
Отличный ! Добавляю видео по ссылке посилання
Крутой корпус GAMEMAX с R.G.B и Закалённым стеклом .Качество материалов , Закаленное стекло и потрясающий внешний вид , Корпус располагает всем необходимым для сборки Игрового ПК .Привлекательный внешний вид на Мой взгляд впишется в любой интерьер , относительно не дорогая цена , предустановленное охлаждение и RGB подсветка что ещё нужно Геймеру , Одним словом достойный Кейс , советую к Приобретению !- Переваги:
- Классный , Красивый , Качество - Цена !
- Недоліки:
- нет
- Дмитрий Р***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Тип підсвітки: RGB. Колір: Чорний
Добавляю видео этого красавца , ссылка : посилання
Качество материалов , Закаленное стекло и потрясающий внешний вид , Корпус располагает всем необходимым для сборки Игрового ПК .
Привлекательный внешний вид на Мой взгляд впишется в любой интерьер , относительно не дорогая цена , предустановленное охлаждение и RGB подсветка что ещё нужно Геймеру , Одним словом достойный Кейс , советую к Приобретению ! Розетка Благодарю , Всем Добра !- Переваги:
- Круто ! Советую !
- Недоліки:
- нет
- Павло Ч***Продавець: Rozetka. Тип підсвітки: RGB. Колір: Чорний
Коли я почав підбирати собі комплектуючі та складові мого нового персонального комп'ютера, то навіть і не думав купити такий класний корпус за доступну ціну. Мені дуже подобається його дизайн, попередньо встановлений яскравий кулер та велике бічне вікно. Встановлення комплектуючих в нього дуже зручне, всередині корпус просторий та добре охолоджується. Мене все поністю влаштовує. Рекомендую!
- Переваги:
- 1) Ціна 2) Якість 3) Зручний 4) Дизайн 5) Охолодження
- Недоліки:
- Годі й шукати
- Евгений Х***
Стекло акрил? Что по продуваемости ? А главный вопрос- прошу подскажите его реальные размеры. Вроде в характеристиках ошибка, на другом сайте они другие. В него влазит АТКС что странно судя по габаритам , которые равны скажем корпусу H602 это фирмы , но туда АТКС не влезет. Спасибо!
- Костя
Инфа с оф сайта посилання
