Картка Rozetka

Відгуки покупців про Корпус Vinga Winston

Код:  457488249
Оцінка користувачів 4.37/5
на основі 54 відгуки
  • 5 зiрок
    25 оцінок
  • 4 зiрок
    11 оцінок
  • 3 зiрок
    1 оцінок
  • 2 зiрок
    3 оцінок
  • 1 зiрок
    1 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Андрій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Сам корпус норм, але майте на увазі, що якщо у корпусі все не світиться, то за "склом" нічого не видно. Навіть якщо в кімнаті світло. Некритично, але здивувало. Є інший корпус з "склом", там все видно, навіть коли нічого не світить з комплектуючих.

    Переваги:
    Великий корпус з досить зручним кабель менеджментом, загалом сподобався
    Недоліки:
    Без світяшек в корпусі нічого не видно, хоча в інших корпусах, які в мене є зі "склом" - видно, навіть якщо нічого не світить у корпусі
  • Данило О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Поставил вентиляторы Арктик - корпус стал гудеть как паровоз...

  • Виктория Ю***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Спустя почти 8 месяцев использования наконец то дошли руки написать отзыв! Качество материала самого корпуса неплохое, метал плотный боковая панель не стекло, а пластик (кажется в описании о том что боковая панель не стекло, а пластик в описании при покупки не видела. Сейчас не смотрела может уже поправили описание).Теперь проблем, а проблемы следующее спустя четыре дня после сборки была замечена проблема с Usb портами на передней панели которые. Значит есть у меня пять флешек разного размера от 64 gb до 256 и также есть три съёмных hdd от 500 до 2 tb и два Ssd так же съёмные 128 и 256 gb.Так вот порты на передней панели с флешками на 64 gb работает без проблем, а вот с объёмом выше начинаются проблемы. Начинаешь кидать файлы больше 5gb выдает ошибку что невозможно переместить или скопировать файл будь то флешка Ssd или Hdd объёмом больше 64 gb(флешки ssd и hdd отформатированы в правильном формате). И сейчас "умники!" могут написать что это что-то на метеринке не туда подключили правильность подключения было проверено два раза плюс была взята мать от старого Пк ситуация оказалась такая же. Так же можно мне написать что это у вас кривые флешки ssd, hdd и флешки так нет на старом Пк и ноутбуке все "гуд". Вот такой можно сказать негативный опыт использования.

    Переваги:
    Хороший материал
    Недоліки:
    Проблема в работе Usb портов.
  • Віктор
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Гарний корпус за приємну ціну.

    Переваги:
    ціна
  • Олександр Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Відмінний корпус.

    Переваги:
    Запитання - чи можлива установка дісковода? ДУЖЕ багато інформації саме на дісках
    • Володимир

      Так. Я ставив

  • Константин П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Задоволений як ціною, так і якістю

  • Олег І***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Не виявив
  • В. М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Ціна / якість.

    В принципі топ за свій прайс.

    Є недоліки по раціональності кабельканалів.

    А так в цілому, хороше бюджетне рішення , для збірки ПК за не всі гроші світу.

    Переваги:
    Можливість встановлення будь-яких материнських плат.
    Розташування інтерфейсів підключення.

    Є опціональна можливість вбудувати ups , знову ж таки потребує допилювання .
    Недоліки:
    Потребує допрацювання під свої задачі напильником
    Відсутнє рішення для встановлення SSD.
    Тверді диски можна встановлювати , без трудношів.

    Для фіксації мп довелося підготувати різьбу.
    • Павел Р***

      Там точно є два місця для ssd 2.5. На фото товару можна побачити. Чіпляти з зворотної сторони (знімати праву кришку корпусу).

  • Володимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Норм корпус

  • Павел Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Немає відчуття що зроблений з картону, Є ніжки. Очевидних недоліків при не помітив, тож все влаштовує.

  • Іван Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    За свої гроші гарний корпус не поганої якості.

  • Назар П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Корпус как корпус, обычный офисный пылесборник. Ничего плохого в нём нет) как и хорошего. Для игровой сборки лучше поискать чё то другое

  • Сергей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Очень классный корпус, покупал в связи с увеличением количества жестких дисков и остался полностью доволен. Корпус сам по себе большой, так что все куллеры, включая гиганский башенный под проц, встали без проблем. Не ожидал по такой цене получить настолько качественный товар, так что однозначно рекомендую к покупке.

    Переваги:
    Много места, есть все крепления для ssd/hdd, удобный органайзер для проводов
    Недоліки:
    Нет
  • Сергій Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Корпус за свої гроші ТОП, також обрав башту від Vinga, усе влізло, місця багато, метал нормальний десь 0.4-0.5мм не фольга і не жестянка, перфорація та покраска суперова, також спереду 3шт. 120мм вертушки можна спокійно встановити чому в характеристиках зазначили 2шт. невідомо самі не знають що продають?)

    Переваги:
    Ціна/якісь. Усі необхідні кріплення.
    Недоліки:
    Відсутність ручок в упаковці, було незручно нести. Ні до чого докопатися по великому рахунку. Важко знімається морда, пластик простенький.
  • Андрій Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Якби було товстіше залізо і пилові фільтри, напевно була б і більша ціна. Приємно здивований. Якщо поставити 5 вентиляторів і замість пилофільтрів синтепон, то пилу ви там не побачите ніколи. Гарно продуманий корпус.

    Переваги:
    Компактний і продуманий корпус.
    Недоліки:
    Враховуючи ціну не знайшов.
    • Сергій Б***

      Куди ж товстіше залізо, ти звідкіля загубився, візми щось інше до 900 подивись що там коїться, а то зажрався)

  • Влад Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Хороший корпус

  • Володимир Х***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    За эту цену лучше не найти, при правильной организации вентиляции обеспечивает отличное охлаждение, на лицевой панели нет пылевого фильтра и нижнее воздухозаборные отверстие тоже без пылевого фильтра, но в моем случае они не нужны, я снял и сетку фильтр с отверстия вентиляции блока питания, раз в три месяца продуваю дуйкой системник и всё внутри корпуса выглядит как новое. Корпус компактнее моего старого, но места внутри достаточно практически для любой сборки.

    Переваги:
    Отличное качество за свою цену.
    Недоліки:
    Учитывая цену их просто нет.
    • svvsvs h***

      подскажите как организовать вентиляцию

  • Владимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Норм корпус, металл не жесть, сойдет, дрибезжаний не обнаружено.
    В комплекте только винтики и Стяжки.
    Кнопку включения пришлось допиливать напильником, застревала, ну что вы хотели за такую цену)
    Пылевой фильтр верхних вентиляторов на магнитах.
    Спереди можно 3 вентилятора установить.
    Смотрительное окно прозрачный пластик, не стекло))

    Всё.

    Переваги:
    За свои деньги норм
    Недоліки:
    Не обнаружены
  • Кучер Д***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Хороший адекватний корпус. Метал достатньої товщини, акуратно пофарбований. Усі деталі добре підігнані, з геометрією усе ок. За пару годин не кваплячись перекинув начиння зі старого в новий. Проблем ніяких не виникло, навіть зробив щось типа кабель - менеджмента. Залишилась жменя зайвих гвинтиків різних калібрів. Трохи здивувало віконце, через яке ледь проглядає кулер з лед підсвічуванням. Ні при якому освітленні там ніц не видно, навіть якщо світити ліхтариком. Що є те віконце, що нема. Вузенькі вертикальні решітки на передній панелі теж чисто декор. Пилюки вони затримають мінімум, уся маса якої піде напряму через величезну діру знизу між передніх ніжок. Особливо якщо примусово смоктати її трьома вентиляторами. Ефект від верхнього та нижнього фільтрів зводиться нанівець. Отже, якщо використовувати корпус без особливих сподівань, для офісно - мультимедійних цілей, проблем не буде. В якості дорогого ігрового компа - дуже сумніваюся.

    Переваги:
    Непогана якість і дизайн за невелику ціну. На мої вимоги досить пристойний корпус.
    Недоліки:
    Ще в магазині не зміг відкрутити руками гвинти кришок, щоб перевірити комплектність. Дуже тугі. Не продуманий захист від пилу. Малоефективне віконце збоку.
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Звичайний корпус з вражаючим написом " MADE IN CHINA "

    Переваги:
    Кращий за офісний
    Недоліки:
    Важко відповісти
  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    За ці гроші гарний корпус

    Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Якщо зняти передню кришку, то вона буде висіти на кабелях кнопок. Краще, коли ці кнопки знаходяться на верхній панелі корпуса, а не на передній.

    Немає пилового фільтра на передній панелі
  • Васильченко С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний
  • Михаил Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Дуже здивувався якості і товщині металу корпуса. За його вартість - якість дуже достойна.

    Переваги:
    Стійки на поролоні для усунення вібрацій, також поролонова проставка між БЖ і стінкою корпуса.
    Набір усіх потрібних болтів та стяжок у комплекті (навіть бузер поклали:)
    Недоліки:
    Нічого не заважало додати 2-й usb 3.0 на передню панель.
  • Андрей С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Красивый корпус. Элегантный, строгий. Материал и толщина стенки абсолютно нормальные, не слушайте тех, кто говорит, что тонкие( для них - листовой металл и сварка в помощь)
    Внутри всё продумано. Брал специально с лицевым выходом разъемов, чтоб пылью и грязью меньше забивались. Дисковод не ставил, картридер тоже(прошлый век).
    Охлаждение хорошее. Спереди сетка по всему периметру, забор воздуха хороший!!

    Переваги:
    Красивый, хорошее охлаждение, всё продумано.
    Недоліки:
    Не выявил.
    • Василь П***

      верхні вентилятори ставив на видув?

    • Дмитрий К***

      Що це за модель куллера на ЦП у вас?

  • Андрій Є***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Понравился . красивый и не дорогой .

    Переваги:
    красивый и не дорогой
    Недоліки:
    нет
  • Володимир С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    За свою ціну достойний корпус, буду купувати ще один

    Переваги:
    Організація внутрішнього простору, гарний вигляд
    Недоліки:
    Дряпаєтся пластик вікна при звичайному протиранні від пилу
  • Егор Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Нормальный корпус за свои деньги! В принципе то что он тонкий не проблема, а вот пластмассовые лотки для дисков посредственного качества.

    Переваги:
    Цена
    Недоліки:
    Они есть но цена)
  • Old M***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Про переваги цього корпусу написано багато, тому я відмічу недоліки, присутні на мій погляд.
    По-перше, не вдалося надійно, винтами закріпити відеокарту. Тобто вона тримається за рахунок пластини на задній панелі корпуса. І її верхня частина має досить великий люфт. Це не дуже добре і я думаю пізніше це якось вирішити.
    По-друге, решітка вентилятора на задній панелі має горизонтальній розмір менше 100 мм. Тому 120 мм вентилятор використовується далеко не на 100%. Частково він молотить повітря даремно.
    Ще можна відмити, але вже в плюс, що в цей корпус таки лізуть башти з висотою принаймі 163 мм. Зокрема я встановив кулер be quiet! Shadow Rock 3 Black, який як раз має висоту 163. Він нормально вліз і не торкається прозорої стінки.
    А взагалі, з врахуванням досить "гуманної" ціни, цей корпус на мій погляд є досить непоганим вибором.

    Переваги:
    Просторий, легкий, дешевий. Непогано виглядає. Достатньо простору для кабельменеджменту.
    Недоліки:
    Конструктивні.
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    #моєрозпакування.

  • Кизилов Н***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Корпус пришел целым, в полной комплектации, без царапин и сколов. Приятным бонусом идёт зип-пакет с болтиками разного размера и диаметра + стяжки

    Переваги:
    Плотный металл, корзины для HDD, удобный кабельменеджмент, антивибрационные ножки
    Недоліки:
    Было бы круто, если бы вместо заглушки стоял 4ый USB порт на передней панели
  • Олег Я***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Достаточно хорошая коробка! Брал на угад (даже отзывы не читал) Выбирал визуально по иллюстрациям в интернете. Ну, немного характеристик прочитал:)
    Внутри: места достаточно! Хватило бы и под полноценную материнскую плату. Для микроАТХ - вообще простор потрясающий!
    Радует три посадочных места под 120 мм вентиляторы в передней стенке!
    Метал и жесткость конструкции - достаточны. Понравился верхний пылевой фильтр (он магнитный).
    Переднее расположение портов и прозрачная, боковая стенка)

    Переваги:
    Цена!
    Недоліки:
    Не обнаружил!
  • Вадим М***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Корпус виготовлений якісно.
    Вигляд має із дорогих моделей.
    Є деякі нюанси, но в цілому рекомендую для купівлі за такі невеликі гроші.

    Переваги:
    Співвідношення ціни та якості.
    Недоліки:
    Із-за маленького розміру незручно натискати кнопку перезавантаження.
  • Илья К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Доставили побитый корпус, в который нельзя поставить блок питания,не производитят замену...

    Переваги:
    Неплохой корпус за свои деньги.
    Недоліки:
    Хрупкий, требуется аккуратноя доставка
    • Експерт Rozetka
      Експерт Rozetka

      Доброго дня! Дякуємо за звернення, Ваш відгук був переданий відповідальному співробітнику для вирішення проблеми, ми з Вами зв'яжемось.
      У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром .

    • Дмитрий

      что там за бп такой что не влазит? может нужно крышку за материнкой снять?

  • Илья К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Пришел н. почту, на взгляд с коробкой все было нормально но внутри, как будто ногой ударили. Отломана ножка и не вставляется БП, отправил запрос на замену. Жду ответа.

    Переваги:
    Неплохой корпус за свои деньги.
    Недоліки:
    Хрупкий, требуется аккуратноя доставка
    • Дмитрий

      В чем проблема вскрыть на НП и проверить целостность и комплект товара? Ладно мать или озу заказали это не проверить на работоспособность, но на внешние дефекты проверка обязательна, это аксиома. А блок питания вставляется за крышкой за материнкой, или у вас лыжа? туда без проблем киловатник встает.

  • Микола К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Рекомендую цей товар для покупки.
    #моєрозпакування

    Переваги:
    Хороші матеріали. Функціонал як в дорогих моделях.
    Недоліки:
    Не знайшов за цю суму
    • Александр А***

      Вентилятор на выдув спереди это епик фейл

  • Артем Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Чорний

    Всі сучасні фішки присутні ,хоча корпус можна вважати бюджетним.Як він буде продуватись і які будуть температури з дорогим залізом сказати не можу,але для дорогого такі корпуси і не беруть.Взагалом дуже класний корпус,гумові підставки на ніжнак,метал далеко не самий твердий,але точно не фольга.Все підігнано чітко,нема люфтів і гострих країв на металі чи пластикових елементах,грамотні отвори для кабель менеджменту,місця дуже багато для карти чи башти ,взагалом можна встановити 5 кулерів.ХДД фіксується в корзині як влитий,так що не треба його навіть закручувати.

    З недоліків:В тихому приміщенні чути як шумить повітря об решітку на задній стінці.(точно не кулер,бо за межами корпусу він взагалі не шумів)
    Заглушка замість другого гнізда USB3.0,невже це так затратно просто розпаяти туди ще один кабель?
    Відсутність пилових фільтрів на фронтальній стороні,знизу величезна діра через яку буде всмоктуватись все сміття,закрийте хочаб якимось тоненьким поролоном