Український бренд Vinga представляє стильні та якісні комп'ютерні корпуси, які відповідають усім вимогам користувачів. Фахівці компанії рівною мірою вдосконалюють стандартні, геймерські та мультимедійні моделі.

Комп'ютерний корпус Vinga — стиль і функціональність вашого ПК

Поєднання технологій, дизайну та бюджетної доступності — таку характеристику можна вивести з відгуків користувачів про продукцію Vinga. Залежно від типу комплектувальних, які будуть монтуватися під час складання, можна купити корпус Vinga двох різновидів:

  • з блоком живлення, для звичайних робочих і мультимедійних комп'ютерів середньої потужності;
  • без блока живлення, для геймерських машин з максимальною вентиляцією внутрішнього простору.

Залежно від типу корпусу та дизайну моделі, вони виготовляються з металу або полімерних матеріалів:

  • Пластиковий. З цього матеріалу відливаються передні та верхні панелі, декоративні елементи. Недорогі геймерські та мультимедійні корпуси можуть комплектуватися бічними стінками або вікнами з прозорого акрилу.
  • Металевий. Більшість класичних корпусів виготовляється з листової сталі завтовшки від 0,45 до 0,8 мм. Шасі всіх моделей сталеві, з товщиною металу до 1.4 мм.
  • Скляний корпус розроблений для геймерських комп'ютерів, які передбачають внутрішню й зовнішню підсвітку. Для забезпечення безпеки користувача використовується гартоване скло. Огріх — осідання пилу на внутрішніх площинах, необхідно стежити за станом пилових фільтрів і чистотою приміщення.

Геймерські корпуси

Апаратна підтримка сучасних ігор вимагає застосування потужних процесорів і відеокарт. Корпус має відповідати вимогам щодо розміщення обладнання, його охолодження та доступності для ревізії й обслуговування.

Основний модельний ряд ігрових корпусів Vinga — вежі Miditower, що дають можливість встановлювати материнські плати всіх поширених форм-факторів. Флагман у цьому типорозмірі — Vinga Barbarian V2, з прозорою передньою панеллю зі скла й акриловою лівою бічною стінкою. Охолодження забезпечується 7-ма вентиляторами з RGB-підсвіткою. Товщина металу — 0.6 мм.

Серед корпусів Fulltower виділяється Vinga Ark з агресивним дизайном і контурною підсвіткою. Жорсткість конструкції забезпечується сталевими деталями завтовшки 0.8 мм. Охолодження — 5 вентиляторів з RGB контролером і вентиляційні решітки. Комплектується кардридером і пультом керування.

Прихильники нестандартних рішень можуть придбати корпус Vinga Limpid формату Cube Case, що схожий на гранований кристал. Кількість вентиляторів — 2, діаметр 200 мм, з підсвіткою. Роз'єми USB 2.0 і 3.0, на задній панелі 7 слотів розширення. Без блока живлення. Верхня ручка для перенесення корпусу.

Мультимедійний корпус

Комп'ютерні корпуси Vinga для multimedia представлені у трьох типорозмірах: Fulltower, Miditower і Minitower.

Великогабаритна модель Vinga Black Fish виготовлена у строгому мінімалістичному стилі. Фронтальна панель з металізованого пластику, яка відкривається, дає доступ до двох зовнішніх 5,25" відсіків і 140-мм вентиляторів. У нижній частині корпусу вентиляційні решітки з пиловим фільтром. На передній частині верхньої панелі розташовані порти USB, виходи для під’єднання мікрофона та навушників, кардридер. Швидкість вентиляторів регулюється контролером. На металевий корпус завтовшки 0.8 мм нанесене шумопоглинальне покриття.

Корпуси Miditower, залежно від моделі, постачаються з блоком живлення або без нього. Матеріал бічних панелей — метал, пластик, акрил, з оглядовим вікном або без. Для охолодження передбачене встановлення декількох вентиляторів.

Звичайний (стандартний) корпус

Класичні комп'ютерні корпуси Vinga дають можливість скласти комп'ютер для універсального використання. Більшість моделей постачається з блоком живлення потужністю від 400 до 500 Вт. Товщина металу — від 0.45 до 0.6 мм.

Обрано 992 товари

Показати ще