Картка Rozetka

Відгуки покупців про Відеокарта MSI GeForce RTX4060Ti 16Gb VENTUS 2X OC BLACK (RTX 4060 Ti VENTUS 2X BLACK 16G OC)

Код:  429185159
Оцінка користувачів 4.42/5
на основі 37 відгуків
  • 5 зiрок
    25 оцінок
  • 4 зiрок
    4 оцінок
  • 3 зiрок
    0 оцінок
  • 2 зiрок
    1 оцінок
  • 1 зiрок
    3 оцінок
Фотографії та відео покупців
  • Відгуки про товар у інших продавців
  • Артем Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Почитав погані відгуки, вирішив залишити гарний. Купив цю карту декілька років тому. Купував у розрахунку, щоб можна було пограти в топ ігри і не сильно садити аккумулятори резервного живлення, під час блекаутів. Виправдала всі очікування. Hogwarts Legacy(FullHD), Cyberpunk 2077(FullHD/2k), Diablo iV(FullHD/2k) та декілька інших ресурсних ігор, на максимальних налаштуваннях, всі без проблем. Відеокарта не гріється. Інвертор під час ігор показував відносно незначні енергозатрати.

    Переваги:
    Тягне майже всі топ ігри у FullHD та багато ігор у 2k. Холодна. Економна.
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Андрей Р***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    В журнале Windows ошибка "Видеодрайвер nvlddmkm перестал отвечать и был успешно восстановлен" (TDR). Походу дефект видеокарты.

    Переваги:
    Проработала аж 3 месяца
    Недоліки:
    частые потери видеосигнала (чёрный экран 2–10 сек)
  • Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Взяв цю карту для апгрейду на заміну своїй 3060, разом з цим паралельно робив апгрейд і процесора, поставив на заміну 5-3600 новий 7-5700х, тому загалом приріст продуктивності у іграх виріс на 50% мінімум, температурки стали трохи вищими ніж раніше, але не сильно.
    З перших днів користування поки враження позитивні, далі буде видно=)

    Переваги:
    Крута карта!
    Недоліки:
    Не знайшов.
  • Борис Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    классная, красивая, мощная

    Переваги:
    крутой охлаждение, не шумит, приятный металлический бэкплэйт
  • Артем Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Брав на подарунок. Все прийшло швидко, чудово працює.

    Переваги:
    Якість
    Недоліки:
    Відсутні
  • Алексей
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Брал для рендеринга и апскейлинга видео. Со всем справляется на отлично. Выдаёт то время обработки (при моих настройках в программах Topaz Video AI, DaVinci Resolve), которое и заявлено разработчиками.
    При минимуме нагрузки 38-40°C.
    При максимальных нагрузках 68-71°C .

    Я не геймер, но было интересно проверить на ней игры. И она приятно удивила.
    Всё проверялось на двухметровом (по диагонали) тв в 4К.
    Как оказалось, тянет всё. Тв на 60 герц, так что было желание добиться именно стабильных 60 фпс.
    В итоге...
    GTA V Enhanced на ультра и высоких.
    Red Dead Redеmption 2 на ультра и высоких.
    Ghost of Tsushimа на высоких.
    The Callisto Protocol на высоких.
    Alаn Wake 2 на средних/высоких.
    Silent Hill 2 Remake на средних/высоких.
    Cyberpunk 2077 на средних/высоких.
    S.T.A.L.K.E.R. 2 на средних.

    Везде включалось DLSS 3, в итоге получался отличный прирост фпс, и картинка не просто не отличалась от Native, но в некоторых случаях (например RDR 2), становилась даже лучше. Увеличивалось не только фпс но и четкость. А уж в паре с трассировкой лучей, DLSS 3 придаёт картинке реалистичности.

    Так же проверил пару игр на мониторе 21 дюйм 1080p в 150 герц, фпс поднялось до 150, при ещё выше настройках в играх.
    Но, да простят меня геймеры))), я большой разницы между 60 и 120(150) фпс в играх не увидел. Так что выбрал всё же большой экран в 4К.

    Мать - MSI B760M GAMING PLUS WIFI
    Проц - Intel Core i5-14400

    Переваги:
    Технология DLSS 3, маленькое энергопотребление. Мощная, как оказалось, для игр.
    Недоліки:
    Шумная при запуске "жирных" програм и игр. Но не критично.
  • Дмитро
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Купил почти 2 года назад.Температуры просто ужас греется из коробки до 75 градусов в фурмарке. Думал мб у меня неудачная копия спросил тут в вопросах не ответели, полез на форум msi ответили, что это нормально для вентуса. Лучше брать палит дуал температуры в среднем на 10 градусво ниже еще и стоила дешевле. Вентус вообще лучше не брать пожалуй худший сигмент на рынке.

    Переваги:
    Нет
    Недоліки:
    Шум, температура.
  • Юрій Т***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Цілком достатньо для Сталкер-2 без фанатізьму )))

  • Наталія Л***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Після встановлення пройшло вже два місяці, працює чудово, нарікань немає. Повністю відповідає ціна-якість. Доставка оперативна. Дякую Розетка.

  • Олег
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Відеокарту брав для апгрейду свого пк, і задоволений результатом, але тільки коли я вмикаю в грі промені та ультра графіка у мене 70-72 градуси, а на відео оглядів ігор там тільки 63-65 градусів. Може бути таке, що у мене старий корпус і за це у мене так гріється?

    Переваги:
    Низька температура, гарна продуктивність, компактна
    Недоліки:
    Не виявлено
    • Колосовский Д***

      Для відеокарт GTX RTX нормальна робоча температура 75-80 градусів, не переживайте, у мене старенька 1070TI у повному навантаженні 82 градуси, і в такому режимі вже 7-й рік політ нормальний

  • Валентин Г***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    4060 Ti

    Переваги:
    Ti
    Недоліки:
    18к грн
    • Дмитрий В***

      Які температури при простої та навантаженні?

  • Ілля
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Відеокарту брав для апгрейду свого пк, і задоволений результатом, сталкер 2 йде плавно. Відеокарта прийшла в заводській упаковці, без слідів використання, що радує...

    Переваги:
    Низька температура, гарна продуктивність, компактна
    Недоліки:
    8 гб відеопам'яті
    • Дмитрий В***

      Які температури при простої та навантаженні?

  • Юрій П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Все запустилось без проблем.

    Переваги:
    Хороша ціна якщо зі знижкою
    Недоліки:
    Не виявлено
  • Владислав Ш***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Хороша відеокарта за свої гроші, можна грати в усі новинки на ультрах, але в деяких не буде вистачати відео пам'яті. Також не гаряча та тиха, запускав з коробки, андервольтинг не робив.

    Переваги:
    Ціна-Фпс, Тиха, Холодна
    Недоліки:
    Максимальна вігідна лише зі знижкою
    • Сергій

      В яких іграх не вистачає відео пам'яті?

  • Олександр К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Гарна відеокарта для FHD, в мене працює в парі з Ryzen 5 3600 проц. справляється в більшості ситуацій, його не хватає лише в завданнях які вимогливі саме до процесора.
    В S.T.A.L.K.E.R. 2 Heart of Chornobyl на максималках з генерацією кадрів в 1080Р 60+ fps., без генерації 40-60 fps.

    Переваги:
    Гарна продуктивність для FHD
    Недоліки:
    Не помітив
    • Влад Ч***

      З більш потужним каменем вона гарна і для 2к геймінгу

  • Іван
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Працює і не кашляє вже більш пів року, для фул хд на ультра- високих вистачає з головою. Якщо все бездумно викрутити на максималки в новинках, то літом без кондиціонера гріється до 75 градусів.

    Недоліки:
    Можна докласти 100000 грн і купити rtx4090
  • Михаил
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Все гуд, картка сподобалась.

    Переваги:
    Потужно
    Недоліки:
    Немає
  • Иван Ф***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Чудова маленька картка, в іграх відчуває себе добре, гріється до 75 градусів, кулера працюють тихо та без нарікань
    За таку ціну це ідеальний варіант.

    Переваги:
    Ціна, збірка
    Недоліки:
    Немає
  • Игорь О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Задоволений відеокартою, все гуд.

    Переваги:
    Ціна, розмір
    Недоліки:
    Потрібно додатково налаштувати вольтаж і вертушки, з коробки дуже гучна
  • Максим
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Брав відеокарту для Full HD, з монітором 165 Гц кадрів вистачає, грати приємно. Відеокарта дуже тиха та холода, одразу після встановлення запустив бенчмарк, ніяких дефектів не виявив. Також якщо ви хочете купити цю відеокарту через технологію DLSS 3.0 то я вам раджу до купівлі отримати досвід в живу та побачити як вона працює.

    Переваги:
    Не шумить, не гріється
    Недоліки:
    8 Гб відеопам'яті, на моніторі 27 дюймів DLSS 3.0 милить зображення (можна спокійно грати без DLSS)
    • Віктор З***

      Який саме монітор? IPS чи VA?
      І яка роздільна здатність?

    • Владислав

      как он может мылить вообще?
      это 3060-3090 мылит длс.
      вы что то путаете.
      длс 3,0 норм все рисует. в 2к в любом случае. или у вас фул шд и ниже? и в какой игре?

  • Михаил Б***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Брал для видеомонтажа. С 4К на две камеры справляется не плохо, порадовал запас памяти, при монтаже использовалось до 10Гб.

    Переваги:
    Хорошая производительность, 16 Гб памяти.
    Недоліки:
    Приехала в не запечатанной коробке.
  • Олександр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Гріється до 80 градусів якщо трасування променів вмикати, або модифікатор графіки на 150% чи 200% викручувати на ультрах. (Але у мене проц 5600х гарячий як пічка, можливо від нього ще температура додається).Відеопам'ять самсунг. Потрібна 16гіг, бо по 10,5 в харайзені і в рдр 2. В алан вейку 2 взагалі 14 гіг гамає. Зараз монік фулл нд. Планую брати 2к бо взагалі не користуюся длсс 3,5 та генерацією кадрів. Є запас. Трасування променів на високих, графіка ультра в фулл нд спокійно тягне.

    Переваги:
    Технології нвідіа 40вої серії. 16 гіг пам'яті всеж таки потрібні.
    Недоліки:
    Мабуть охолодження вентус слабувате для технологій трасування променів. Доплатіть 1-2тис. візьміть з тим що дорожче.
    • Серёга

      При трасировке лучей это вполне норм температура !!!! и Вообще на такое железо рекомендовано ставить доп охлаждения типа жидкостного !!!!!! Чего вы ожидали 45 градусов потолок ? увы это не для этих карт ))))

  • Богдан П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Сразу при открытии были вопросы,а не б/у ли,т.к были следы ремонта карты.При проверки,грелась до 100* и шумела очень сильно.Решил оформить возврат,ну либо замену на такого же производителя,в итоге жду уже 12й день,я честно в шоке,я понимаю что есть 14 дней и т.д,но я никогда ещё столько не ждал,да у знакомых тоже всё делалось за пару дней и деньги сразу приходили.Не могу работать за пк т.к нет видеокарты

    • Александр В***

      Привет, возврат оформили?

  • Евгений П***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    для full HD 60 fps идеальный вариант! потребление электроэнергии до100 ватт, максимум около 150! в нынешних условиях украины крайне важный момент! вторая моя карта компании MSI первая проработала 8 лет БЕЗ ПРОБЛЕМ!

    Переваги:
    новые технологии
    Недоліки:
    цена
  • Анатолий К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    4060 ти для 75 герц норм, но для 2к монитор слабоват, 1920на1080 идеально для 75 герц. Очень тихая и низкий нагрев, но шо то не сильно она мощная по сравнению с 3060 ти, ток на 5 - 8%.

    Переваги:
    Низкое потребление, низкий нагрев
    Недоліки:
    16 гиг таки много, 12 было бы норм, карта все 16 не может чисто физически обработать
    • Юрий Х***

      шо ты мелешь . как она может быть слабовата для 2к ? или это рофлы

    • Юрий Х***

      сорян быканул был не прав. Но в 2к и 120 фпс думаю норм играться будет если не выкручивать все на ультра . Боя думаю или ее брать или радео 7700х вроде бы там шина 192 бита и 12 гиг. брать 3060 смысла нет. сижу на 1660 супер 6 гиг

  • Роман К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Чудова карта але 8 гігів в 2024 вже замало, бо коли не вистачає пам'яті карта дуже просідає. Я рекомендував би на майбутнє брати карту з мінімум 12 гігабайт відеопам'яті.

    Переваги:
    Енергоефектиність, холодна, швидка
    Недоліки:
    8 гігабайт відеопам'яті
    • Юра П***

      Для каких целей у тебя мало 8 гиг памяти?

    • Даня

      Ну для кіберпанка це да мало но для кс 2 та нормальних ігор це даже чудове значення

    • Виниченко А***

      Навіщо замовляти відеокарту з 8 гігами пам'яті, завчасно знавши про це, а потім скаржитись на малу її кількість, а потім знижати рейтинг товару? Це вводить людей в оману, всі і так бачуть кількість гігів у назві.

  • Ігор З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Добре стала в itx корпус. Працює тихо. В 4к все чудово.

    • Андрей К***

      Невже 8 гб пам'яті вистачає для такої роздільної здатності? Щось мало в це віриться.

    • Юра П***

      Может он в 4к на самых минимальных настройках сидит и в 15 FPS.4060 потянет 4к,но ФПС будет маленьким даже на минималке

    • Ігор З***

      Граю часом в NFS Heat, також грав в Death Stranding. Діти граюь в Rayman Legends 2 і Poppy playtime.
      Все в 4К, fps 60+. Налаштування автоматичні. Часом, якщо довго грати бувають фрізи в Death Stranding, але майже непомітні. Для повної картини скажу, що у мене MB asus h110l-plus, PCIex 3 і проц i7 старенький. RAM 32Gb. Ігри зі стіма, якщо що. Ставив якось nfs не зі стіма, то лагало все, проц грузило на 100%. Зрозуміло, що fps буде залежати від гри, але реально перевершило всі очікування.
      Якщо ставити ультра, то можливо буде все не так добре, але візуально на 55" ТВ в моєму випадку все вигладає дуже круто.

  • Вячеслав О***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Відеокарта спокійно витягує роблокс на ульрах

    Переваги:
    Тепер в мене є комп'ютер для навчання
    Недоліки:
    Не вчусь
  • Ярослав С***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Кіберпанк на ультрах з DLLS підтримкою - 150fps стабільно.
    Карта надзвичайно маленька, аж трішки сумно стало дивитись у свій пк, проте появилась ідея зробити мініатюрний білд.

    Переваги:
    Ціна відносно ринку. Все тягне на ултрах
    Недоліки:
    imho - мавенька
    • Ігор

      Теж взяв таку, лишень з одним вентилятором. Як включається длсс? в цій карті.

    • Даня Т***

      Щоб він работав треба щоб гра підтримувала та ще його включати треба в налаштуванях гри

  • Віктор К***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Користуюсь уже декілька місяців, поки все ок. Брав для обрахунків тому важливі були саме характеристики ядер CUDA. Все працює як треба.

    Переваги:
    Не великий форм фактор, енергоефективна
    Недоліки:
    не виявив
    • Сергей Ж***

      один місяць тільки минув))

    • Сергей Ж***

      Вибачаюсь, не туди написав(

  • Виталий З***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Обновил комп: проц Ryzen 5 5600. оперативы 32Гб, а вот видюха была RX 570 4 ГБ. Пересмотрел кучу обзорщиков, долго сомневался с выблром: 3060 на 12Гб или 4060 на 8Гб, а может RX 6600, или 4060Ti на 8Гб. Разница в цене 5-6 тис гр в сравнеии с этой карточкой. Всё ёрзал, всё сомневался. А потом заказал 4060Ti 12Гб и не пожалел. И с каждым разом, когда сажусь за комп, мысленно себе говорю какой я молодец что нашёл возможность доплатить эти 5-6 тыс гривен. Не верьте обзорщикам-хейтерам, которые уповают на 128 Бит шину. Это они от зависти, в этой видеокарте это не проблема.

    Переваги:
    Легкая, малоразмерная, не энергозатратная потребляет до 120Вт, работа вентиляторов без шумов. Цена заслуженная, не смотря на все споры..
    Недоліки:
    Не выявил.
    • Саня Д***

      Она на 16гб

    • Юрий Х***

      как щас видюха поживает не желете что купили ?

  • Павло М***
    Відгук від покупця. Продавець: Vendedor. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Дуже довго тягнуть із поверненням. Минуло 19 днів і досі нічого не зробили. Інформацію ніяку не дають, просто тягнуть і тягнуть. Замість швидкого вирішення проблеми, вони продовжують віддаляти терміни повернення грошових коштів, або ж заміни. Сумно усвідомлювати, що плюють на людину, яка чекає вже 2 тиждень.

    Недоліки:
    Непрацююча відеокарта.
  • Олег В***
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 8 ГБ

    Компактна та енергоефективна відеокарта, дуже продуктивна та холодна, вже місяць користуюсь, враження позитивні.

    Переваги:
    Ціна, продуктивність, енергоефективність, розмір
    Недоліки:
    Не знайшов
    • Дмитро

      Вона нова приїхала ?

    • Олег В***

      Звісно, повністю запакована, з пломбою, у відділені Rozetka розпакував, роздивився і забрав.

    • Артем

      Цікаво..
      Двічі міняв 4070 ventus 3x, коробки була не запакована, карта в пакеті, але без пломб.

  • Євген З***
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Чудова відеокарта за свою ціну, технології 40 серії топ

  • Іван
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Хороша, продуктивна. З запасом на кілька років. Трохи турбувала температура 75 градусів, тому зробив андервольт, після чого стало 66-67, що мене повністю влаштовує.

  • Александр
    Продавець: Rozetka. Обсяг пам'яті: 16 ГБ

    Брав собі в домашню сборку. Потужна - витримує на високих кіберпанк в 2K, хогвартс легасі на ультрах fullhd зі стрімом, балдурс гейт 3 на ультрах в fullhd та інші подібні навантаження. Відносно "холодна" і проста в обслуговуванні

    З недоліків - трохи шумна в повному навантаженні.

    Переваги:
    Потужна
    Недоліки:
    Трохи шумна