- Сергій Г***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor
7 Червня купив 2 плашки та вставити в пк було спочатку все ок але вилізли сині екрани поновлював всі драйвера і система стабілізувалась потім недавно перейшов на 11 вінду спочатку також було добре але пару днів назад засвітив що почав тормозити пк думав то ссд але виявилось що ні.Иодуль пам'яті став не 3200 а 2667 та часті чорні екрани з проблемою операційної пам'яті.
- Переваги:
- Немає
- Недоліки:
- Неможливо написати продавцю
- Микола Т***Відгук від покупця. Продавець: Partner IT
Завёлся со второго раза,правда когда одна была плашка точно такая же то была частота 3200,а сейчас 2666.
- Переваги:
- Быстро приехало
- Недоліки:
- 2666.
- Микола Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
.
- Микола Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Все добре працює на 3200.
- Переваги:
- Багато
- Недоліки:
- Немає
- Микола Т***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Заказував 3200,приїхала 2933.
- Переваги:
- Працює
- Недоліки:
- Приїхала 2933 Mhz
- Олег
Спитай в жпт чаті
За замовчуванням більшість материнських плат запускають пам’ять на стандартній (JEDEC) частоті, яка часто нижча за максимальну (наприклад, 2133, 2400, 2666, 2933).
Щоб увімкнути заявлену частоту 3200 МГц, потрібно активувати XMP (Extreme Memory Profile) у BIOS.
- Олександр Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Замовляв 3200 прийшли 1600
- Недоліки:
- Невідповідність опису
Експерт RozetkaДоброго дня! Дякуємо за звернення. Для вирішення питання зверніться, будь ласка, в службу підтримки за посиланням.
- Олександр Ч***Відгук від покупця. Продавець: Rozetka
Память хороша
- Переваги:
- Дешева
- Недоліки:
- Немає радіаторів
- Б. Д***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor
Не завелась в Windows, bios видит ее
- Переваги:
- Цена
- Недоліки:
- Не подходит под A320 (CPU AMD A10)
- Артур П***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor
Написано 3200Гц, а приходит 1200Гц
- Кузик А***
Множиться на 2.
У вас 2400
- Сергей Р***Відгук від покупця. Продавець: Vendedor
Всё рабочее
- Переваги:
- Всё ок
- Недоліки:
- Не нашел
- ОлексійПродавець: Rozetka
Додав до вже наявної планки оперативної пам’яті ще одну таку ж, тепер працює в двоканальному режимі. Мені здається, що це досить непогана оперативна пам'ять за свою ціну.
