Лінійний блок живлення FiiO PL50

Лінійний блок живлення FiiO PL50

Продавець:AudioTeam

4.6/5  ( 252 оцінок )

6 900

5 865

Є в наявності

6

Гарантія. Обмін/повернення товару впродовж 14 днів 

Опис

Використання лінійного блоку живлення може принести вашому звуку нижчий рівень шуму, більш витончену динаміку та перехідні процеси, а також точніший, тепліший тон на низьких частотах. Крім того, PL50 також оснащений схемою фільтра на стороні змінного струму для фільтрації перешкод, що створюються іншими електричними пристроями, що використовуються в тому ж ланцюзі змінного струму, для ще більш чистого та стабільного живлення.


Усередині PL50 знаходиться виготовлений на замовлення тороїдальний трансформатор аудіофільського класу потужністю 50 ВА, виготовлений з високоякісного заліза Nippon Steel і дротів з безкисневої міді високої чистоти, що забезпечує більш високу ефективність, більш високу точність, стабільну напругу та більш високу вихідну потужність. Для кожної частини конструкції були вибрані високоякісні деталі для більш високої та надійної роботи, такі як мостовий випрямляч Shindengen, регулятор напруги TI та конденсатори Nippon Chemi-Con та Rubycon.

 

FiiO PL50 підтримує виходи як 12 В, так і 15 В, що дозволяє йому відповідати вимогам до напруги різних пристроїв FiiO, таких як M17, K5 Pro, а також пізніших версій настільних ЦАП/підсилювачів і потокових пристроїв: K7, R7 і R9. Чіткий цифровий дисплей чітко показує поточну напругу, дозволяючи будь-кому легко зрозуміти, що відбувається з блоком живлення.

 

Як і в інших продуктах, що використовують промисловий дизайн FiiO, зовнішня оболонка PL50 виконана з алюмінієво-магнієвого сплаву, який не тільки надає пристрою більш вишуканої текстури, але й ефективно захищає внутрішні компоненти від зовнішніх шумів та перешкод. Він був розроблений та виготовлений відповідно до суворих стандартів безпеки та отримав різні міжнародні сертифікати безпеки, що дозволяє вам бути впевненим у його надійності.

Додати відгук до товару

Оцініть товар
  • Погано
  • Так собі
  • Нормально
  • Добре
  • Чудово
Додайте відео
Додавайте до 5 відео з Youtube

Додайте фото

Перетягніть файли сюди чи натисніть на кнопку. Додавайте до 10 зображень у форматі .jpg, .gif, .png, розміром файлу до 5 МБ

Для того щоб опублікувати відгук необхідно увійти в особистий кабінет

Щоб ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення