- ВладПродавець: Rozetka
долго пользуюсь данной видеокартой и еще не разу не подводила)
- Переваги:
- Работает как часы)
- ____1Продавець: Rozetka
вася, а 470 твою в 2 рази. до чого тут такі коментарі. порівнюй відеокарти в одній ціновій категорії. чи може ти купив нову 8800 з шиною 320 біт за 490 грн. скажи де, я собі штук 10 куплю та щей тобі 2 подарю. а на рахунок цієї карточки то нічогенька тільки мені здається трішки задорого, дійсьно 4670 за тіж гроші можна купити тільки від іншого виробника.
- ОлексаПродавець: Rozetka
а (600/1000) це вона ніби скільки стягує?? вона є на гіг чи то тіки так написано?
- васяПродавець: Rozetka
не смотрите шо там у неё 1гиг памяти и ещё 128бит(это уже вообще не актуально),моя джфорс 8800 c шиной в 320битами её уделает сразу
- ГостьПродавець: Rozetka
У мене така стоть,працює прекрасно І вона дешева
- ВладПродавець: Rozetka
А як на мене,то норм відяха...!
- Виталь З***Продавець: Rozetka
советую ету видяху на худой конец,лутше подкопить,и купить хотябы 4670
